Boyanabilir Dekoratif Objeler

Bir hobi olarak farklı yaş gruplarından insanların ilgisini çeken dekoratif obje boyama, eğlenceli bir uğraş olarak popülerliğini koruyor. Çok fazla zaman ve emek gerektirmeden püf noktaları kolayca öğrenilebilen hobi için birçok farklı malzeme gerekiyor. Boyanacak obje, boya ve fırça gibi temel malzemelerin yanında boya inceltici gibi yardımcı malzemeler de hobi için gerekli malzemeler arasında yer alıyor. Hobinin temel malzemelerinden olan boyama objeleri arasında ise birbirinden farklı modellerde dekoratif ürünler yer alıyor.

Boyanabilir Dekoratif Obje Modelleri

Boyanabilir dekoratif obje modelleri arasında ahşap ürünler ve polyester malzemeler öne çıkıyor. Ahşap ürün çeşitlerinde sehpalar, kutular, çerçeveler, saatler, tepsiler, duvar rafları, gazetelikler, askılıklar ve bunlara benzer kullanışlı daha birçok ürün bulunuyor. Sehpa modellerinde yuvarlak köşe sehpaları dikkat çekerken, uzun bacaklı kare sehpalar da işlevsel bir şekilde kullanılabiliyor. Sehpaların yanında farklı ebatlara sahip duvar rafları, hem farklı motifleri hem de dekoratif biçimleri ile değişiklik gösteriyor. Gerek mutfakta gerekse farklı odalarda kullanabileceğiniz üçlü terek sistemleri arasında kapaklı modellere de ulaşabiliyorsunuz. İç hacimleri geniş olan kapalı raflar ise dekoratif objeler olmanın yanı sıra işlevsel mobilyalar olarak da kullanılabiliyor. Ahşap dekoratif objeler arasında bulunan çerçeve modelleriyse klasik ve yaratıcı modeller ile sizlere sunuluyor. Oldukça modern görünüşe sahip olan çerçeveleri çocuk odalarında, genç odalarında veya salonlarda kullanabilir; ayna çerçevesi gibi klasik biçimlere sahip ürünlere ise antrelerde yer verebilirsiniz. Dekoratif ürünlerin yanı sıra bir mobilya olarak kullanabileceğiniz büyük ebatlı ahşap sandıklar, paravanlar, saatler ve daha birçok ahşap obje de kategori ürünleri arasında bulunuyor.

Ahşap ürünler haricinde polyester ürünler de obje çeşitleri arasında sizlere sunuluyor. Ağırlıklı olarak şamdan, tepsi, duvar süsü, resim çerçevesi, dekoratif tabak gibi objeler ile karşınıza çıkan ürünler, detay süslemelerine sahip modelleri ile de dikkat çekiyor. Polyester duvar süsleri arasında özellikle maske biçimindeki objeler ve kapı süslemeleri, bulundukları ortama farklı bir hava katıyor. Çerçeve modellerinde ise modern biçimlere sahip ürünler ve üçlü çerçeve setleri, bir arada uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor. Aynı zamanda polyester obje modellerinde şık ve dikkat çekici biblolara da ulaşabilip ev dekorunuza ve zevkinize uygun renkler ile dekoratif objeleri boyama şansını da bulabiliyorsunuz.

Boyanabilir Dekoratif Obje Fiyatları

Üretildikleri malzemeler ile farklılık gösteren dekoratif objelerin fiyatları da aynı doğrultuda değişiklik gösterebiliyor. Özellikle ahşap ürünlerde işlevsel kullanımlarıyla öne çıkan sehpalar, üçlü raf sistemleri, kapaklı raflar, sandıklar, paravan modelleri, ürünün niteliğiyle orantılı etiketler ile sunuluyor. Sehpa modellerinde katlanabilir ikili sehpalar, tekli ürünlere nazaran daha farklı fiyatlandırılıyor. İç hacmi geniş olan kapaklı raf sistemleri de normal raflara oranla değişiklik gösteriyor. Raf çeşitlerinin yanı sıra tepsi modelleri ve çerçeveler de farklı farklı modellerde ve fiyatlarda sunuluyor. Tekli çerçeve modellerinin aksine modern tasarıma sahip çoklu çerçeveler ise hem dekoratif tasarımları hem biçimleri hem de fiyatları ile benzer ürünlerden ayrılıyor.

Polyester boyanabilir dekoratif obje fiyatları da ürünlerin niteliğine göre belirleniyor. Şık tasarıma sahip şamdanlar, ilgi çekici biblolar ve maske biçimindeki duvar süsleri, fiyat açısından benzer ürünlerden ayrılıyor. Özellikle ayna çerçevesi olarak kullanılabilen ürünler, ebatları ile paralel değerlere sahip oluyor. Boyanabilir dekoratif objeler arasındaki polyester saatler de çerçevelere yakın fiyatlarla satılıyor. Polyester ürünlerde fiyatları etkileyen diğer bir unsur ise ürünlerin motifleri oluyor. Sade tasarıma sahip ürünler ile ince işçiliğe sahip ürünler arasında farklılıklar görülebiliyor. Tasarımları ve üretildikleri malzeme ile değişiklik gösteren boyanabilir objelerden zevkinize uygun olanlarını seçerek evinize şık bir hava katabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Boyanabilir Dekoratif Objeler

4565 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 45 / 4565 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?