Mumluk Şamdan Fiyatları

Eskimeyen modası ile en çok tercih edilen dekorasyon ürünleri arasında yer alan mumluk ve şamdanlar, salonunuzda, yemek odanızda, terasınızda, balkonunuzda ya da bahçenizde dilediğiniz atmosferi oluşturmanıza yardımcı olur. Son derece şık bir görünüm oluşturan klasik mumluk ve şamdan modellerinin yanı sıra daha sıcak bir konsept için tercih edebileceğiniz farklı mumluk çeşitlerini Hepsiburada.com'da bulabilirsiniz.

Mumluk ve Şamdan Çeşitleri

Mumluk ve şamdan çeşitleri, son derece geniş bir ürün yelpazesi içerir. Evinizin tarzına göre seçim yapabileceğiniz gibi ürünün malzemesine göre de seçim yapabilirsiniz. Örneğin ahşap malzemeden üretilen mumluk çeşitleri evinizde daha bohem bir tarz oluşmasına katkı sağlar. Rustik dekorasyon tarzında da sıklıkla kullanılan ahşap detaylar ile son derece uyum sağlayan odunsu mumluk modelleri arasından seçim yapabilir, evinizde Kuzey stilini yansıtan rustik bir tarz yaratabilirsiniz. Bunun yanında, renkli seramik kaplama ile tasarlanan mumluk çeşitleri ise hem iç hem dış mekânda rahatlıkla tercih edilebilir. Modern bir tarz yakalamanıza yardımcı olan seramik mumluk çeşitleri, farklı konseptler ile zenginleştirilebilir. Kuş, fil gibi çeşitli hayvan şekilleri ile dizayn edilen mumluk çeşitleri de oldukça şık dekorasyon ürünleri olarak ön plana çıkar. Klasik tarzı benimseyenlerdenseniz, uzun mumlar için tasarlanan klasik şamdanlar sizin için ideal tercih olabilir. Set olarak sunulan klasik şamdan modelleri farklı renklerde tercih edilebilir. Yemek masası, vitrin gibi alanlarda değerlendirebileceğiniz şamdan çeşitleri, oldukça şık bir görünüm yaratır. Askılı mumluk çeşitlerini ise dış mekân dekorasyonlarınızda tercih edebilirsiniz. Açık renklerde tasarlanan dış mekân mumluk modelleri çimlerin arasında, duvarda, ağaç dallarında konumlandırılabilir. Bahçe dekorasyonunuzun vazgeçilmez bir parçası haline gelebilecek dış mekân mumlukları, ortamda bohem bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olur.

Dekorasyonunuzun Vazgeçilmez Parçaları

Mumluk ve şamdan modelleri ev ya da bahçe dekorasyonlarında her zaman tercih edilir. Özellikle yaydığı sarı ışık nedeniyle sevilen mumlar, romantik ve şık bir dekorasyon yaratmanın en kolay yöntemleri arasında sayılabilir. Mum ışığının yaptığı çağrışımlar genellikle geçmiş zamanla bağdaştırılır bu nedenle vintage bir tarz oluşturmak isteyenler tarafından da sıklıkla tercih edilir. Kokulu mumlar ile birlikte kullanıldığında ise hem görsel açıdan hem de koku bakımından oldukça hoş bir atmosfer yaratan mumluk ve şamdanlar kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Kokulu mumların sıklıkla kullanıldığı banyo dekorasyonu ise kendinizi şımartmanın en keyifli yollarındandır. Kişisel zevklerinize hitap eden bir mumluk alarak banyo dekorasyonunuzu kokulu mumlarla tamamlayabilirsiniz. Mumluk ve şamdan çeşitlerinin öne çıkan bazı avantajları ise şu şekildedir:

  • Mumluk ve şamdan modelleri dekoratif açıdan evinizin tarzını değiştirir, kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olur.
  • Romantik bir ortam yaratma konusunda bir numaralı yardımcınız olan mumluklar, partneriniz için ideal hediye olabilir.
  • Yemek masalarının vazgeçilmez aksesuarı olarak ön plana çıkan şamdan modelleri, evinizde klasik ve göz alıcı bir tarz yaratmanızı sağlar.

Mumluk Şamdan Fiyatları

Mumluk ve şamdan fiyatları, ürün kalitesine, boyutuna ve kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir. Son derece geniş ürün çeşitliliği sunan mumluk ve şamdan modelleri arasından her türlü bütçeye hitap eden bir ürün bulunabilir. Ahşap, metal, cam, porselen ya da seramik malzemeden üretilen şamdan ve mumluk modelleri farklı fiyatlar ile sunulur. Bütçenize ve zevkinize en çok hitap eden ürünü bulmak için öncelikle kendi tarzınızı belirlemenizde fayda vardır. Örneğin seramik ve metal mumluk çeşitleri daha klasik tarzda tasarlanırken, ahşap mumluk çeşitleri daha bohem ve samimi ortamlar için uygundur. Evinizdeki baskın dekorasyon tarzı da mumluk ve şamdan seçiminde göz önünde bulundurulması gereken unsurlar arasındadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mumluk-Şamdan Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?