Dekoratif Stickerlar

Yeni bir dekorasyon anlayışı olarak popülerlik kazanan duvar sticker'ları, farklı yüzeylere kolayca uygulanabilen ürünler olarak öne çıkıyor. Kendinden yapışkanlı formu ile herhangi bir araç ve yardımcı malzeme gerektirmeden uygulanan sticker'lar, kullanıldıkları ortamlara şık ve orijinal bir hava katıyor. Özellikle sıradan dekoratif objelerden ya da çerçevelerden sıkılanlar için oldukça kullanışlı olan sticker çeşitleri, değişen modelleri ile yatak odalarından mutfağa kadar birçok alanda kullanılabiliyor.

Dekoratif Sticker Modelleri

Dekoratif sticker modelleri arasında çocuk odası, banyo, mutfak gibi ortamlarda kullanılacak temalarda ürünler ve beyaz eşya, diz üstü bilgisayar, priz ve dolap gibi eşyalar üzerine uygulanacak ürünler bulunuyor. Farklı ortamlarda kullanıma uygun duvar sticker'larında kuş, kelebek, çiçek, bulut gibi temalarda ürünlerin yanı sıra şehir manzarası, yazı sticker'ı ya da hayvan temalı ürünlere de ulaşabilirsiniz. Evin farklı ortamlarında kullanılabilen dekoratif temalı modellerde özellikle hareket içeren sticker'lar ortama oldukça dikkat çekici bir hava katıyor.

Sticker modelleri arasında yer alan çocuk odası ürünlerinde ise ünlü çizgi film karakterlerine ait figürler öne çıkıyor. Renkli tasarımları ile benzerlerinden ayrılan ürünler, kız ve erkek çocuklara uygun temalarda sunuluyor. Sticker çeşitlerinde dikkat çeken diğer bir ürün ise üzerine tebeşirle yazı yazılabilen ürünler oluyor. Mutfakta oldukça işlevsel bir kullanım sunan yaz-sil sticker'ların haftalık ve aylık program şeklindeki tasarımlarını ise çalışma odalarınızda kullanabilirsiniz. Dekoratif sticker modelleri arasındaki 3D ürünlerse şehir manzarası, pencere gibi temaları ile öne çıkıyor. Özellikle salonlarda kullanıma uygun 3D ürünlerde harita veya hayvan temalı figürler de bulabilirsiniz. Sticker modellerinde dikkat çekici diğer bir ürünse priz sticker'ları oluyor. Prizlerin tam üstüne yapıştırarak kullanabileceğiniz ürünler, sevimli temaları ile evinize hoş bir hava katmanıza yardımcı oluyor.

Beyaz eşyalar için tasarlanan sticker çeşitleriyse kullanılacak eşyaya uygun temaları ile benzer ürünlerden ayrılıyor. Bulaşık makineleri için üretilen manzara resimleri, buzdolapları için meyve benzeri görselleri bulabilir, şehir temalı ürünlere ulaşabilirsiniz. Laptop sticker'larında ise bilgisayarın üst yüzeyini tamamen kaplayacak ürünler ve 3D görsellerin öne çıktığı ürünler yer alıyor.

Dekoratif Sticker Fiyatları

Dekoratif sticker fiyatları, ürünlerin modellerine ve ebatlarına bağlı belirleniyor. Özellikle XXL gibi büyük ebatları ile dikkat çeken ürünler, duvarı boydan doya kaplayacak tasarımlara sahip oluyor. Ebatları ile dikkat çeken ürünlerde tek parçalı sticker'ları bulabileceğiniz gibi birden fazla parçadan oluşan ürünlere de ulaşabilirsiniz. Hem ebatları hem de fiyatları ile değişiklik gösteren ürünler arasında birçok farklı temaya sahip çeşidi inceleyebilirsiniz. Fiyatları ile dikkat çeken farklı bir sticker modeli ise kristal taşların kullanıldığı ürünler oluyor. Küçük parıltılı taşlarla süslü ürünler, ayna gibi tasarımları ve semazen, cami gibi temaları ile dikkat çekiyor. Büyük ebatlı ve renkli çocuk odası ürünleri de fiyatları ile farklılık gösteriyor. Renkli yapıları ile duvar posteri biçimine sahip ürünler, duvarı kaplayacak ebatları ile paralel fiyatlara sunuluyor.

Daha küçük ebatlı ürünler arasında ise işlevsel kullanımı ile öne çıkan yaz-sil sticker'ları, orta boy duvar sticker'ları, banyo sticker'ları ve laptop sticker'ları yer alıyor. Cazip fiyatlara bulabileceğiniz orta boy ürünlerde farklı temalara sahip olanlarını inceleyebilirsiniz. Prizler üzerinde kullanıma uygun esprili ve sevimli ürünlerse boyutlarına uygun fiyatlar ile kullanıcıya sunuluyor. Beyaz eşya ve 3D ürünler ise birbirine yakın fiyatlar ile aynı bütçelere hitap ediyor. Hoş bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olan ve evinizin farklı yerlerinde kullanabileceğiniz farklı sticker çeşitlerinden uygun temaya sahip olanı kolaylıkla seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dekoratif Sticker Modelleri

10.000+ ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Dekorasyon
Dekorasyon
Stickerlar & Folyolar
Stickerlar & Folyolar
Kart Stickerı
Kart Stickerı
Duvar Sticker
Duvar Sticker
Çocuk Odası Stickerları
Çocuk Odası Stickerları
Banyo Stickerları
Banyo Stickerları
3D Stickerlar
3D Stickerlar
Beyaz Eşya Stickerları
Beyaz Eşya Stickerları
Priz Stickerları
Priz Stickerları
Yaz-Sil Stickerlar
Yaz-Sil Stickerlar
Laptop Stickerları
Laptop Stickerları
Kişiye Özel Stickerlar
Kişiye Özel Stickerlar
Yapışkan Folyolar
Yapışkan Folyolar
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?