En güzel anları ölümsüz hâle getiren fotoğraflar, yıllar sonra bile bakıldığında o anı yeniden yaşamaya yardımcı oluyor. Nesilden nesle aktarılan bu anılar, mutluluğu paylaşmanın en önemli aracılarından biri olarak evlerdeki yerini alıyor. Birbirinden farklı fotoğraf albümleri sayesinde anılarınızı kategorize edebilir ve daha kolay ulaşılabilir bir hâle getirebilirsiniz. Düğün, balayı, gezi veya çocuğunuz için hazırlayacağınız farklı albümlerle fotoğraflarınızın deri toplu durmasını sağlayabilirsiniz.

Fotoğraf Albümü Modelleri

Albümler, ihtiyacınız olan kapasiteye göre farklı boyutlarda ve şekillerde sizlere sunuluyor. Aileniz için hazırlayacağınız albümler, daha büyük boyutlarda ve sade tasarımlarda oluyor. Deri kaplı ya da tek renk olarak dizayn edilmiş yüksek kapasiteli modelleri, yıllar içerisinde doldurabilir; mutlu ailenizin anılarını saklayabilirsiniz.

Fotoğraf albümü modelleri arasında en çok tercih edilenler ise bebekler için üretilenler oluyor. Kız veya erkek çocuğa özel renklerde olan ürünler, üzerlerinde yaşa uygun çeşitli figürler de bulunduruyor. Bebeğinizin fotoğrafını yerleştirebileceğiniz çerçeveli modellerin yanı sıra sevimli karakterler ve çiçeklerle süslü olanlar gibi şirin tasarımlar da bulunuyor. Bebek fotoğraf albümleri arasında ilk yıla özel tasarımlar da anne babalar tarafından çokça ve sıkça tercih ediliyor. İlk doğum anından itibaren 12 ay boyunca en özel anlar için kategorize edilmiş albümler, sistematik bir albüm hazırlamanıza yardımcı oluyor. Modellerin bazılarında yer alan tarih yazma veya not alma alanları da anılarınızı daha kapsamlı şekilde korumanızı sağlıyor.

Sevgilinize veya anne ve babanıza özel günlerde vereceğiniz bir fotoğraf albümü, hem şık hem de değerli bir hediye oluyor. Sevgiliniz için üzerinde kalp desenleri veya sevdiğiniz bir şehrin önemli anıtlarını bulunduran bir model seçerken, aileniz için daha klasik bir tarza yönelebilirsiniz. Evlilik yıl dönümlerini kutlayan anne ve babanızın belki de çok hatırlamadığı fotoğraflarla aşklarını tazelemelerine yardımcı olabilirsiniz.

Fotoğraf Albümü Fiyatları

Dizayn, kapasite ve tasarım, fotoğraf albümü fiyatları konusunda belirleyici unsurlar olarak öne çıkıyor. 100'lük albümler ile 500'lük albümler arasında fiyat farkı bulunsa da genel olarak tüm modeller, ulaşılabilir ve bütçeyi zorlamayacak aralıklarda yer alıyor. Daha kolay taşınabilir olan ve tek bir seyahatinize özel olarak düzenlemek istediğiniz albümler için 100'lük olan modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Fiyat açısından belirleyici bir diğer unsur ise dizayn oluyor. Baskılı modeller, deri kaplı ürünlerden fiyat açısından ayrılıyor. Özel tasarım olan albümlerde bu nedenle fotoğraf kapasitesi arka plana atılabiliyor. Sade tasarımlı ve yüksek fotoğraf kapasiteli bir ürün; deri, çerçeveli veya ahşap dizaynlı düşük kapasiteli bir ürüne göre daha ulaşılabilir olabiliyor. Fakat düşük kapasiteli ve özel tasarımlı modeller, sevdiklerinize sunacağınız hediyeler için ideal bir yapı sergiliyor. Yeni evlenmiş veya çocuk sahibi olmuş arkadaşlarınız için bu şık albümleri tercih edebilirsiniz.

Fotoğraf alanında önemli bir yere sahip olan dijital, albüm alışkanlığını azaltmış gibi görünse de aslında hiçbir zaman devre dışı bırakamıyor. Daha uzun süre ve daha kalıcı olarak saklanmaya elverişli olan fotoğraf albümleri, her yaşta insan tarafından tercih ediliyor. Yanlış bir hareketle silinme ihtimali olmadan ve en sevilen anların bir arada saklandığı albümler, fotoğraf meraklıları için özel bir yere sahip oluyor. Kişinin ilgi alanına göre sunulan farklı dizaynlar ise bu alışkanlığı daha zevkli bir hâle getiriyor. Sinema, müzik, gezi veya fotoğrafçılığa ilgi duyanlar için kapak baskılarında bu alanlara özel figürlerin kullanıldığı modeller, kişinin kendi tarzına uygun bir koleksiyon yapmasına da yardımcı oluyor. Beğeninize sunulan modeller arasında kendi tarzınıza uygun olanları seçebilir ve şık fotoğraf albümlerine sahip olabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Fotoğraf Albümleri

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 1449 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/60005841