Fotoğraf Albümleri

Fotoğraf çekmek ya da çektirmek insanlar için çok önemlidir. Çok eski zamanlardan beri insanların yoğun ilgi gösterdiği fotoğraflar, yaşanılan anları ölümsüz kılar. Çektirilen her fotoğrafta, insanların anıları saklıdır. Bu nedenle fotoğrafların korumalı bir şekilde saklanması gerekir. İyi saklanmayan fotoğraflarda zaman içinde bozulmalar görülür. Resimleri en iyi korumanın yolu fotoğraf albümünde bulundurmaktır. Foto albümünde bulunan fotoğraflar, üzerinden uzun yıllar geçse de ilk günkü özelliğini korur. Bozulmadan, ilk çekildiği günkü gibi kalan fotoğraflarla güzel anılarınızı canlı tutabilirsiniz. Sahip olduğunuz her fotoğraf, yaşamın hikayesinden bir bölüm anlatır. Bu nedenle her fotoğrafın anlamı farklıdır. Bazen söz etkisini kaybedebilir ama fotoğraf herşeyi gösterir ve anlatır. Büyük önem taşıyan fotoğraflarınız için çok farklı albümler bulunur. Fotoğraf albümü çeşitlerini inceleyerek size uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz. Albüm alacağınız zaman fotoğraflarınızın boyutlarını dikkate almanız gerekebilir. Farklı ebatlarda olabilen fotoğrafların ölçülerine göre albüm sahibi olmanız doğru bir tercih olabilir. Örneğin fotoğraf albümü 10x15 ebatlarında resimlere uygunsa seçiminizi buna göre yapabilirsiniz. 10x15 fotoğraflara uygun olan albümlerin farklı tasarımları mevcuttur. Bu albümlerin beyaz, mavi, siyah, bordo, pembe, kırmızı, kahverengi, gri, lacivert, krem, sarı, yeşil, mor, vizon ve gümüş gibi her renk seçeneği vardır. Bunun yanı sıra karışık renklerde olan modellerde bulunur. Ayrıca beğenebileceğiniz desenlere sahip olan albümler ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Renklerin dışında üretimde kullanılan materyaller de farklılık gösterir. Mukavva, ahşap, deri, plastik, metal, koton, cam, poliserin, polyester, boynuz ve porselen malzemelerden üretilen çeşitler bulunabilir. Modeller arasında bulunan ahşap fotoğraf albümünün farklı boyutları vardır. Ahşap çerçeveli olan albümün ana malzemesi sert kartondur. Farklı desenlerde bulunabilen albüm, oldukça şık tasarımlıdır.

Fotoğraf Albümü Çeşitleri

Fotoğraf ya da resim albümü çeşitleri, her zevke hitap edebilecek tasarımlara sahiptir. Bu tasarımlar arasında yapışkanlı fotoğraf albümü dikkat çeker. Bu albümlerin çerçeveleri ahşap, plastik, deri veya metal gibi farklı malzemeden üretilebilir. Bu modellerden biri 20 sayfalık, kendinden yapışkanlı albümdür. Boyutları 24x29 cm'dir. Sayfalar yapışkanlı jelatin ile kaplıdır. Bir diğer modelin ise sayfaları 23x26 cm'dir. Dış kapağında fotoğraf bölümü bulunur. Bu bölüme sizin için en özel kişinin fotoğrafını koyabilirsiniz. Özel aparatı sayesinde fotoğrafı kolayca takabilirsiniz. Diğerinde olduğu gibi sayfaları yapışkan jelatin ile kaplıdır. Bu jelatin sayesinde uzun yıllar fotoğraflarınızı en yeni halleriyle saklayabilirsiniz. Albüm çeşitleri arasında manyetik fotoğraf albümünü de beğenebilirsiniz. Manyetik özellikli olan albümlerden biri koton çerçevelidir. Bu modelin özelliği sayfaların esnek olmasıdır. Fotoğrafları kolaylıkla yerleştirerek dilediğiniz zaman yerlerini değiştirebilirsiniz. Koton manyetik albüm, kaliteli malzemelerle üretilir ve dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Rutubet, güneş ışınları, sıcaklık ve su gibi faktörlerden etkilenmediği için yıllarca kullanabilme özelliğine sahiptir. Anılarınızın görselleri olan fotoğraflarınızı güvenle korumanıza imkan sağlayan bir albüm çeşididir. Albüm çeşitlerinin fotoğraf saklama kapasiteleri farklıdır. Fotoğraf albümü 500’lük olan modele, 10x15 ölçülerinde 500 adet fotoğraf yerleştirebilirsiniz. Aradığınız her renkte bulabileceğiniz 500’lük albümlerin çerçeveleri mukavva, deri, plastik, koton ve ahşap malzemeli olabilir. Bunun yanı sıra kutulu ya da kutusuz olabilir. Birinci kalite malzemelerle üretilen bu modeller, fazla sayıda fotoğrafa sahip olan kişiler için de ideal olabilir. 600’lük fotoğraf albümü ise 10x15 ebatlarında 600 adet fotoğraf alabilme kapasitesine sahiptir. Farklı renk ve desenlerde bulunan bu modellerin her sayfasına 3 adet yatay, 2 adet dikey fotoğraf yerleştirilir. Kutulu ya da kutusuz tasarımları bulunan albüm modelleri jelatinlidir. Fotoğraf albümü 300’lük ise 10x15 ebatlarında 300 fotoğraf kapasitesine sahiptir. Fotoğraf albümü 200’lük model 200 fotoğraf alabilir. Eğer daha az sayıda fotoğrafınız var ise fotoğraf albümü 100’lük tasarım sizin için yeterli olabilir. Bu modellerin tamamı 10x15 fotoğraf albümüdür.

Fotoğraf Albümü Modelleri

Fotoğraf albümü modelleri çok farklı seçeneklerde bulunur. Her zevke ve her ihtiyaca uygun olan modeller mevcuttur. Küçük fotoğraf albümü çeşitleri, pratik ve fazla yer kaplamayan modellerdir. Çerçeve özellikleri modellere göre değişebilir. 10x12 cm boyutlarındaki fotoğraflar için idealdir. Mini fotoğraf albümü modelleri sizin beklentilerinize uygun olabilir. Bu modeller arasında, sizin tasarlayabileceğiniz çeşitler ilgi çekicidir. Fotoğraflarınızı istediğiniz gibi keserek küçük köşe yapıştırmaları ile kolayca yapıştırabilirsiniz. Albümün her sayfasını kalıcı ve unutulmaz bir hale getirebilirsiniz. Dilerseniz fotoğrafların yanına istediğiniz notları alabilir, anılarınızı paylaşabilirsiniz. Böylece size özel bir albüm oluşturmanız mümkün olabilir. Özgün tasarımlı olan fotoğraf albümleri ile fark yaratabilirsiniz. Büyük fotoğraf albümü modelleri farklı ebatlarda bulunur. Size uygun ebatları seçerek tercihinizi yapabilirsiniz. Kaliteli markaların ürettiği bu albümler, dayanıklı olmaları ile dikkat çeker. Modeller arasında kilitli, jelatinli, basklı, telli, müzikli fotoğraf albümü çeşitleri mevcuttur. Yenilikçi olarak tasarlanan bu modeller, oldukça ilgi çekicidir. Müzikli olan albüm döner çerçevelidir. Şık bir tasarıma sahip olan bu ürünün, 6 adet kadar kapasiteli fotoğraf çerçevesi vardır. Kurmalı olarak tasarlanan model, dönerken müzik çalar. Bu albümün tamamı polyester malzemeden üretilir. Uzunluğu 22 cm, genişliği 25 cm, yüksekliği ise 20 cm’dir. Yenilikçi tasarımlar arasında, mutlu adım fotoğraf albümü dikkat çeker. Çerçeve olarak 14x17 cm ebatlarında bulunan model, pembe elbise basklıdır. 20 yaprak 40 sayfadan oluşur.

Dikkat Çekici Fotoğraf Albümleri

Dikkat çekici modeller arasında dijital fotoğraf albümü bulunur. Dijital baskılı olan modeller, mukavva ve plastik çerçevelidir. Fotoğraf alma kapasiteleri farklılık gösterir. Modellerin arasında set halinde bulunan ürünler vardır. Bu setler mini fotoğraf makinesi, mini 10’lu film, akordiyon albüm ve mandal seti bulunur. Set halinde bulunan modeller, oldukça avantajlı olabilir. Modeller arasında bulunan polaroid fotoğraf albümü bu tarz makinelerde çekilen fotoğraflar için tasarlanır. Ürünler içinde en sık tercih edilen modeller bebek fotoğraf albümü çeşitleridir. Çocukların doğdukları andan itibaren çekeceğiniz fotoğraflarını bu albümlerde korumaya alabilirsiniz. Şık tasarımlı olan bebek albümleri 20 yapraktan oluşan ve her yaprakta önlü arkalı 2 adet olmak üzere toplamda 40 fotoğraf kapasitelidir. 10x15 cm ölçülerinde fotoğraflar için uygundur. Oldukça parlak ve canlı renklerde bulunan model, hologram baskılıdır. Özel muhafaza kutusu mevcuttur. Plastik resim gözleri bulunur. Bebeklerinizle olan her anınızı fotoğraflayarak, bu şık albümde koruma altına alabilirsiniz. Güzel anıları koruma altına alan bir diğer model ise düğün fotoğraf albümüdür. En özel gününüzde çekilen fotoğrafları, bu şık albüme yerleştirerek fark yaratabilirsiniz. Modeller arasında bulunan ceviz renkli ahşap malzemeli albüm oldukça sık tercih edilir. Akordiyon formunda açılıp kapanma özelliği vardır. Sert dış kapağı sayesinde çok dayanıklı bir üründür. Uzun yıllar esnekliğini korur ve kolay kolay kırılmaz. Ömür boyu kullanmak üzere tasarlanır. Fotoğrafları yatay ya da dikey olarak yerleştirme imkanınız vardır. Yerleştirirken yapıştırmanıza gerek yoktur. Albüm 36 yaprak 72 sayfadan oluşur. Eğer değişik tasarımlardan ve ahşap malzemeden hoşlanıyorsanız, bu model tam size göre olabilir. Ürün çeşitleri arasında siyah fotoğraf albümü de dikkatinizi çekebilir. Farklı tasarımlarda bulunan albümler arasında, klaket görünümlü olan seçenek ilgi çekicidir. Albümün üzerinde sinema motifleri bulunur. 24 sayfadan oluşur. Albüme fotoğrafları yerleştirirken sabit tutmayı sağlayan 120 adet yapışkan sticker vardır. Bu yapışkanları kullanarak fotoğraflarınızı istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz.

İlginç Fotoğraf Albümü Tasarımları

Modeller arasında vintage fotoğraf albümü özelliğinde olan ürünleri görebilirsiniz. Bu albümler ile fotoğraf koleksiyonu oluşturabilir ve size özel bir parça elde edebilirsiniz. Yazılı, şifreli, çoklu fotoğraf albümü çeşitleri arasında inceleme yaparak, ilginizi çeken modelleri tercih edebilirsiniz. Şifreli kilitli olan model, bu yapısı ile sadece size özel olabilir. Toplam 31 yaprak ve 62 sayfadan oluşan bu ürün, oldukça kaliteli malzemelerle üretilir. Çizgisiz düz karton kağıtlardan oluşur. Ön kapağında kalp şeklinde özel fotoğraf bölümü mevcuttur. Albümün renkli, şekilli yapıştırmaları bulunur. Metal kilitli ve şifreli olan ürünün şifresini değiştirerek size özel hale getirmeniz mümkündür. Modeller arasında bulunan nostaljik fotoğraf albümü 40 sayfalıdır. Kapak ve sayfaları metal halkalarla ciltlenir. Kapağının kadife kumaş kaplı olması nostaljik bir hava yaratır. Ürün şeffaf jelatin kaplıdır. Bu jelatinler kaldırılarak fotoğraf yerleştirilir. Bu albüme özel fotoğraflarınızı yerleştirebileceğiniz gibi, pul koleksiyonu için de kullanabilirsiniz. Klasik fotoğraf albümü almak isterseniz 600 fotoğraf kapasiteli modeller mevcuttur. Farklı renklerde bulunan bu modeller, klasör tipi albüm çeşitleridir. 13x18 fotoğraf albümü fotoğraf boyutlarına uygun olması halinde tercih edilebilir. Farklı renk ve desenlerde olan modellerin ebatlarında değişiklik olabilir. 13x18 cm’lik fotoğraflar için uygun olan albüm çeşitleridir. Ürünler arasında çok sık tercih edilen deri fotoğraf albümü farklı tasarımlarda bulunur. Modeller arasında gerçek deri ve suni deri malzemeli seçenekler bulunur. Gerçek deri malzemeli olan model oldukça şık tasarımlıdır. 200 adet fotoğraf alabilme kapasitesine sahiptir. 10x15 cm boyutundaki fotoğraflar için uygundur. Bu modelde tüm sayfalar siyah renklidir.

Etkileyici Fotoğraf Albümleri

Modeller arasında hediyelik fotoğraf albümü çeşitleri mevcuttur. Çok değişik tasarımlarda bulunan albümler arasında, hediye edeceğiniz kişinin zevkine uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Fotoğraf albümü hediye edeceğiniz kişinin karakteristik özelliklerini dikkate alarak yapacağınız seçimle memnuniyet yaratabilirsiniz. Tasarımlar arasında klaket görünümlü, filamingolu, pandalı, bebekli, anı defterli, penguenli ve yapraklı modeller bulunur. Bu özellikleri göz önüne alarak sevdiklerinize anlamlı bir hediye alabilirsiniz. Ürün çeşitleri arasında el yapımı fotoğraf albümü de bulunur. Bu albümler çok etkileyici tasarımlara sahiptir. Bu tasarımlar arasında bisiklet, araba, makrome ve deri çanta görünümlü çeşitler bulunur. Bisiklet tasarımlı olan model vintage tarz olup, eskitme yapılarak orjinal hale getirilir. Tamamen el yapımı ve el boyamasıdır. Dekoratif amaçlı kullanılan modelin çerçevesi vardır. Makrome olan model ise şıklığıyla göz doldurur. Makrome ürüne fotoğraflar, mandal ile sabitlenir. Albümler arasında dikdörtgen şeklinde çeşitler oldukça fazladır. Bunun dışında kare fotoğraf albümü de mevcuttur. Kare modellerin her zevke uygun renk seçenekleri bulunur. Bunun yanı sıra farklı desenlerde bulunan ürün çeşitleri, kaliteleri ve işlevsellikleri ile etkileyicidir. Klasik albümlerin dışında vesikalık fotoğraf albümü arıyorsanız cep albümlerine göz atabilirsiniz. 4,5x6 cm fotoğraf ölçüsüne uygun olan bu albümler, vesikalık resimler içindir. 20 sayfası bulunan ürünler, metal malzemeden üretilir. Ayrıca şeffaf fotoğraf albümü çeşitleri de mevcuttur. Fotoğraf albümü boyutları değişiklik gösterebilir. Size uygun olan modelleri incelerken, albümün boyutlarını da dikkate almanız gerekir. Tüm bu özelliklere dikkat ederek fotoğraf albümü siparişinizi hemen yapabilirsiniz.

Avantajlı Fotoğraf Albümü Fiyatları

Fotoğraf albümü fiyatları kullanılan materyallere göre farklı aralıklarda bulunur. Kaliteli markaların ürettiği şık tasarımlı ve işlevsel albümler belirli dönemlerde oldukça avantajlı olabilir. Fotoğraf albümü nerede satılır diye düşünürseniz hemen modellere göz atabilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Fotoğraf albümü almaya karar verdiğinizde belirli dönemlerde gerçekleşen kampanyaları takip ederek avantaj sağlayabilirsiniz. Bu kampanya dönemlerinde albüm fiyatlarında hissedilir ölçüde indirimler meydana gelir. Bu indirim fırsatlarından yararlanarak, kaliteli ve ucuz fotoğraf albümü sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz kendinize dilerseniz sevdiklerinize hediye alarak avantaj sahibi olabilirsiniz. Markalar ya da albümlerin çeşitleri ile ilgili bir fikriniz yoksa yorumlar size yardımcı olabilir. Albüm çeşitlerini sizden önce alarak deneyimleyen müşteriler, ürün görsellerinin altına paylaşımlar yaparlar. Albümlerin kalitesi, işlevi, modeli, tasarımı ve kullanışlılığı ile ilgili bilgilerin yer aldığı bu paylaşımlar karar vermenize yardımcı olabilir. Albüm çeşitleri ile ilgili ayrıntılı fikir sahibi olarak, daha kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu alışveriş deneyiminizden memnun kalabilir ve anılarınızın yer alacağı fotoğraf albümünüzü keyifle kullanabilirsiniz. Anılarınızı oluşturan bu albümler, kaliteli markalar tarafından üretildiği için uzun yıllar size eşlik edebilir. Güvenli bir alışveriş için Hepsiburada üzerinden fotoğraf albümü satın alabilir, gönül rahatlığı içinde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Fotoğraf Albümü Satın Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Fotoğraf albümü modelleri arasında seçim yaparken, albüme yerleştireceğiniz fotoğrafların boyutlarını bilmeniz faydalı olabilir. Fotoğraf boyutları seçeceğiniz albüme uygun olmalıdır. Aksi durumda depolamak istediğiniz fotoğraflar albüme sığmayabilir. Bunun dışında hangi fotoğraf yerleştirme özelliğini istediğinizi belirleyerek albümü bu özelliğe göre seçebilirsiniz. Ayrıca albüm markalarının kaliteli olması da sizin için avantaj sağlar.

El Yapımı Deri Fotoğraf Albümü Özellikleri Nelerdir?

Modeller arasında bulunan el yapımı albümler arasında hakiki deri malzemeli ürün oldukça dikkat çekicidir. Klasör gibi kalındır ve doğal deriden yapılır. 25x20 cm boyutlarındadır. Tamamen el yapımı olan bu ürün, farklı tasarımı ile etkileyicidir. 50 yaprak albüm kağıdı olanları mevcuttur. Dilerseniz bu albümün üzerine yazı yazılabilir. Böylece özgün bir ürün haline gelebilir. En güzel anılarınızı biriktirebileceğiniz bu modeli kendiniz için alabileceğiniz gibi, sevdikleriniz için de çok anlamlı bir hediye olabilir.

Arabalı Fotoğraf Albümü Kullanışlı mıdır?

El yapımı olan arabalı model, dekoratif bir üründür. Dekoratif olmasının yanında çok kullanışlı olması tercih sebebidir. Metal malzemeden üretilen model, klasik araba görünümündedir. Hem kalemliği hem de çerçevesi mevcuttur. Vintage tarzda bulunan ürüne eskitme yapılarak hoş bir görünüm sağlanır. Evin her bölümünde kullanılabilecek bir tasarıma sahip olan model, hediyelik olarak da tercih edilebilir. Dilerseniz kendiniz için dilerseniz sevdikleriniz için alabileceğiniz arabalı albüm oldukça kullanışlı ve işlevseldir.

Klaket Tasarımlı Fotoğraf Albümünün Diğerlerinden Farkı Nedir?

Bu model öncelikle klaket tasarımlı olması ile fark yaratır. Hem albüm hem anı defteri hem de dekoratif amaçlı değerlendirilebilir. Anılarınızı yansıtan fotoğrafların bulunduğu bu albüm, evin en güzel köşesine konulabilir. Modelin 25 sayfası bulunur. Albümün yapısı klasör tarzındadır. Oldukça kaliteli sert bir kapağı mevcuttur. Alışılmış olan albümlerden farklı olan tasarımıyla ilgi çekicidir. Ayrıca albümün bir özelliği de fotoğrafların yanına tarih ve duygularınızı yazabilmenizdir.

Bebek Fotoğraf Albümü Özellikleri Nelerdir?

Bebek fotoğraf albümleri, farklı renk ve tasarımlarda bulunur. Bebeklerin doğdukları andan itibaren kullanmaya başlanan bu tasarımlar, ortalama 240 adet fotoğraf yerleştirme kapasitesine sahiptir. 10 cmx15 cm fotoğraflar için uygundur. Albümün muhafaza kutusu mevcuttur. Bu kutu sayesinde albümünüz ve fotoğraflarınız zarar görmez. Muhafaza kutusu hologram baskılıdır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fotoğraf Albümleri

1586 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 43 / 1586 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?