Dekoratif Masa Saatleri

Bazen hızlı bazen yavaş geçse de saatin akreple yelkovanı zamanı saymaya devam eder. İnsanlık tarihi boyunca saatler, çeşitli formlarıyla hayatın en önemli aksesuarlarından biri olmuştur. Aksesuardan da öte saatler evlerinizde, ofislerinizde en ihtiyaç duyulan eşyalar arasındadır. Kol saatlerinden cep saatlerine, duvar saatlerinden dekoratif masa saatleri modellerine varıncaya kadar sayısız saat çeşitleri hayatınızı renklendirir.

Dijital Masa Saatleri Modelleri

Gelişen teknolojinin masa saatlerindeki en büyük etkisi, akreple yelkovanı devre dışı bırakmasıdır. Zamanı, salisesine kadar yaşamanıza olanak sağlayan dijital masa saati modelleri, farklı tasarımları ve rengarenk dijital ekranlarıyla geçen zamanınıza eşlik eder. Çeşitli şekil ve ebatlardaki dijital masa saatleri ile her anı sonuna kadar yaşayabilir, zamanınızı detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz. Dijital masa saati kullanmanın en önemli avantajlarından birisi de kullanım kolaylığı ve akrep ile yelkovan olmadan; sayılar yardımıyla zamanı çok daha net bir şekilde algılayabilmenizdir. Dİjital masa saatlerinin alarm ve kronometre gibi farklı özellikleri de size zamanın ölçülmesinde dair çeşitli alternatifler sunar.

Klasik Masa Saatleri ile Nostalji Zamanı

Masa saati tercihlerinde, geçmişe bir atıfta bulunmak isteyen herkesin imdadına nostalji niteliğindeki tasarımlar yetişir. Çocukluğunuzdan hatırladığınız tepesindeki metal zili ya da akreple yelkovana eşlik eden tavuklu saatler günümüzde hala büyük ilgi gören modeller arasındadır. Yine gövdesindeki tarihi gösteren bölümleri, kurmalı alarm sistemi sizi çocukluğunuza götürür. Geceden kurmanız gereken ve sabahın ilk ışıklarıyla birlikte uykunuzdan uyandıran güçlü sesi ile güne nostaljik bir başlangıç yapabilirsiniz. 

Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Dekoratif Masa Saatleri

Masa saatleri, hayal gücünün sınırlarını zorlayacak nitelikteki tasarımlara sahip özel modelleriyle mekanlarınızı çeşitlendirebilir. İlgi alanınıza göre birçok farklı temada masa saati modelleri bulabilirsiniz. Otomobil jantından yapılmış, futbol topu görünümünde, gitar şeklinde, içeriğindeki farklı görsellerle desteklenmiş rengarenk ve sayısız temaya sahip olan masa saati modellerinden size en yakın olanları satın alma imkanı bulabilirsiniz. Hepsiburada.com'un geniş ürün yelpazesinde kendisine bolca yer bulan masa saati kategorisindeki, sürekli güncellenen ve sayısız masa saati modelleri arasından zevklerinize uygun bir modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Her biri yaratıcılık ürünü olan ve farklı materyallerden üretilmiş ucu bucağı olmayan fikirlerle dizayn edilmiş masa saati modelleri sizleri bekliyor. Odanızın, masanızın konseptine uygun bir model ile tarzınızı kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Masa saatleri sadece kendi kullanımınız için değil; sevdikleriniz için bir hediye alternatifi de olabilir. Hediye edeceğiniz kişinin ilgi alanına uygun, en sevdiği figürleri taşıyan, eşsiz bir tasarıma sahip olan masa saati seçerek o kişiyi ne kadar iyi tanıdığınızı gözler önüne serebilirsiniz.  

Saatlerin Atası: Kum Saatleri  

Günümüzde alıştığınız klasik model olan akrepli ve yelkovanlı saatler ile dijital göstergeli masa saatleri dışında en çok ilgi gören dekoratif masa saatleri arasındaki öne çıkan modellerden biri de kum saatleridir. Tarih öncesi kronometreler olan kum saatleri ile ölçmek istediğiniz zamanı siz belirlersiniz. İnsanlığın ilk çağlarından itibaren zamanın ölçülmesi için kullanılan kum saatleri günümüzde de dekoratif masa saatleri olarak en sık tercih edilen modellerdir. Farklı ebatları ve düzenekleri ile kum saatlerinin temel çalışma mekanizmasına sahip olan tasarımlar odalarınızda ve mekanlarınızda otantik bir hava yakalamanızı sağlar. Genel mekanizması gereği iki adet cam veya başka bir materyalden üretilen iki hazne arasında akan kum tanelerini izleyerek zamanın geçişine an be an tanık olabilirsiniz.

Özellikleri ve tasarımları bakımından oldukça zengin dekoratif masa saati modelleri arasından siz de tarzınıza uygun bir ürünü Hepsiburada.com'da mutlaka bulabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dekoratif Masa Saatleri

10.000+ ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 43 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?