Parti Malzemeleri

Söz merasimlerinden kına gecelerine, nişanlardan düğünlere, sünnetlerden yıl dönümlerine, doğum günlerinden yılbaşlarına kadar birçok özel gün, düzenlenecek partilerle ölümsüz hale getirilebiliyor. Parti malzemeleri, özel bir günü kutlamak, coşku dolu anlar yaşamak ve davetlileri memnun etmek için düzenlenecek olan bir partide kullanılacak tüm düzenleme ve süsleme araçlarını kapsıyor. Belli bir tema doğrultusunda parti hazırlıklarının yapılması, davetlilerin partiye davet edilmesi ve parti sırasında ikram ve hediyeliklerin sunulması aşamalarında parti malzemelerinden faydalanılıyor. Davet işlemi, partinin türüne göre farklılık gösterse de, genel olarak davetiye verilerek gerçekleştiriliyor. Partilerde davetlilere çeşitli yiyecek ve içeceklerin dışında özel olarak paketlenen şeker çeşitleri de sunulabiliyor. İkramların ardından günün anlam ve önemini hatırlatacak bir hatıra çerçevesi hediye edilebiliyor.

Parti Malzemeleri Sayesinde Eğlence Dozajı Yükselen Partiler

Kutlama ve eğlencenin ön planda olduğu partiler, parti malzemeleri kullanılarak daha keyifli hale getirilebiliyor. Sadece partilere katılan davetlilerin kullanması için tasarlanmış olan parti gözlüğü ve kaynanadili düdük gibi parti malzemeleri, katılan herkesin parti coşkusuna ortak olmasını sağlıyor. Konfeti, gül yaprağı ve maytap gibi parti malzemeleri, partiye konu olan kutlama anı geldiğinde kullanılıyor. Fener ve balon çeşitleri, desenli ya da isme özel banner ve kutlama afişleri, çeşitli renk ve boyutlarda flamalar, dekoratif mumlar, kurdele, rafya ve kuşak gibi parti malzemeleri, etkinliğin yapıldığı alanın arzu edilen biçimde süslenmesine, renkli ve estetik bir çehreye büründürülmesine yardımcı oluyor.

Kişisel Özelliklere ve Parti Temalarına Göre Malzeme Seçimi

Doğum günü ve yılbaşı temalı partiler, her yıl tekrarlanabilen etkinlikler olmaları nedeniyle hazırlık süreçlerinde genellikle benzer parti malzemeleri tercih ediliyor. İnsan hayatı boyunca yalnızca tek seferle sınırlı kalabilecek söz, nişan ve düğün gibi özel günlere yönelik partiler ise daha büyük bir dikkat ve titizlikle hazırlanıyor. Parti malzemeleri, çiftlerin kişisel özellikleri ve tercihleri göz önünde bulundurularak seçilebiliyor. Ağırlıklı olarak aile, arkadaşlar ve tanıdıklardan meydana gelecek davetli listesinin en iyi şekilde ağırlanmasına da özen gösteriliyor. Dolayısıyla parti malzemelerinin ortama ve kişilere uygun olması, davetlilerin partiden memnun kalması bakımından son derece önem arz ediyor.

Sofra Gereçleriyle Parti Atmosferine Uygun Yemek Servisi

Yemek servisi yapılacak partilerde atmosfere uygun bir şekilde sofra düzenlemesi yapılması oldukça önem taşıyor. Çocuklar, gençler ve yetişkinler için tasarlanmış çeşitli sofra düzenleme malzemeleri bulunuyor. Parti malzemesi seçenekleri arasında sürekli kullanıma yönelik ürünlerin yanı sıra karton ve plastik gibi malzemelerden üretilmiş olan tek kullanımlık sofra düzenleme araçları da yer alıyor. Sofra düzenlemesinde kullanılan bir parti malzemesi olan kek standı, sunumu kolay bir hale getiriyor ve ortama şıklık katıyor. Ürün, davetlilerin belli bir noktada sergilenen ürünler içerisinden seçim yapmasına olanak tanıyor. Özellikle kek, pasta ve kurabiye gibi yiyeceklerin davetlilerle paylaşılması sırasında tercih edilen bir araç oluyor.

Dış Mekanda Kullanım İçin Uygun Parti Malzemeleri

Parti planlaması yaparken temanın haricinde davetli sayısı, parti süresi, mevsim ve hava şartları gibi kriterleri de göz önünde bulundurmak gerekiyor. Planlama kriterleri, parti malzemesi seçimlerini dolaylı olarak etkiliyor. Mevsim ve hava şartlarının uygun, davetli sayısının fazla olacağı etkinliklerin dış mekanlarda yapılması tercih edilebiliyor. Rüzgar, yağmur ve nem gibi faktörlerden dolayı dış mekanlarda yapılacak partilerde kullanılacak olan parti malzemeleri değişkenlik gösterebiliyor. Plastik, folyo ve naylon gibi dış yüzeyli parti malzemeleri, çevresel şartlardan en düşük düzeyde etkilendikleri için dış mekanlarda düzenlenmek istenen partilerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Parti Malzemeleri

37.187 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kullan At Market
  2. Miray Süs
  3. Event Party Store
  4. Tahtakale Toptancısı
  5. Partini Seç
  6. Parti Bulutu
  7. Partici
  8. Elite Time
  9. Kikajoy
  10. Kullan At Party
  11. Balonpark
  12. Balonevi
  13. Partipan
  14. Pandoli
  15. Cemrek
  16. Euro Flora
  17. Roll-Up
  18. Partifabrik
  19. Cansüs
  20. Kidspartim
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021300/60001787
Başa dön