Özel günlerinize etkileyici bir başlangıç yapmanızı ve onları daha da unutulmaz kılmanızı sağlayan davetiyeleri; nikahtan düğüne, partiden doğum gününe kadar birbirinden farklı ve değerli anlar için kullanabilirsiniz. Yetişkinlerin olduğu kadar çocukların da özel günlerini daha da anlamlı kılan davetiyeler, zengin desen, renk ve model seçenekleriyle herkesi cezbetmeyi başarıyor.

Pek çok değişik amaç için değerlendirilebilen davetiyeler, kuşkusuz en sık olarak nikah ve düğünlerde tercih ediliyor. Nikah ve düğünlerin davetiyeleri de bu türden organizasyonların en az diğer ayrıntıları kadar önem taşıyor. Bu nedenle tüm diğer detayların olduğu gibi davetiyelerin de düğün konseptine uygun olması gerekiyor. Her beklentiye hitap edebilecek çeşitliliğe sahip olan düğün davetiyeleri arasında eğlenceli düğün davetiyeleri, şık düğün davetiyeleri, desenli düğün davetiyeleri ve sade düğün davetiyeleri gibi pek çok seçenek bulunuyor.

Davetiyelerin sıkça kullanıldığı diğer bir organizasyon türü ise doğum günleri oluyor. Özellikle bebeklerin ve çocukların doğum günlerini çok daha renkli, eğlenceli ve unutulmaz bir hâle getirmek; üzerinden seneler geçse de güzel şekilde hatırlamak için davetiyelere fazlasıyla önem veriliyor. Hem anne hem de bebek için ayrı bir değere sahip olan "baby shower" davetiyeleri de en az doğum günü davetiyeleri kadar önem taşıyor. Ayrıca, birbirinden farklı temalara sahip olsa da ortak amacın doyasıya eğlenmek olduğu partiler de davetiyelerle daha ilgi çekici hâle dönüştürülebiliyor.

Davetiye Modelleri

Nikah, düğün, doğum günü ya da parti fark etmeksizin özel günler, kişiden kişiye değişiklik gösterdiği için davetiye modelleri de aynı şekilde eşsiz ve sayısız renk, şekil ve boyutta olabiliyor. Genellikle şıklıklarıyla dikkat çeken nikah ve düğün davetiyeleri; köşeli, dikdörtgen ya da asimetrik gibi birçok şekilde hazırlanabildikleri gibi desenli, mat, pastel veya süslemeli olarak da basılabiliyor.

İsteğe bağlı zarflı veya zarfsız olarak satın alınabilen düğün davetiyelerinde ağaç, kalp, çiçek, yıldız, karikatür, gelin damat motifleri gibi zengin desen seçenekleri ile birlikte akordeon, çok parçalı, katlanabilir ya da yekpare gibi farklı formlara da rastlamak mümkün oluyor.

Doğum günü davetiyeleri; başta 1 yaş davetiyeleri olmak üzere çoğunlukla canlı renklerden, çizgi film karakterlerinden ve eğlenceli tasarımlardan oluşuyor. Parti davetiyesi modelleri ise partinin konseptine göre değişiklik gösterebiliyor. Örneğin; rafine bir gece yarısı partisi için uygun olan koyu renklerin ve sade çizgilerin hakim olduğu parti davetiyeleri bulunabildiği gibi rengarenk, çarpıcı desenlerden oluşan parti davetiyeleri de tasarımlar arasında yer alıyor.

Davetiye Fiyatları

Davetiye fiyatları; davetiyenin adedinden boyutlarına, desen ve renk çeşitliliğinden zarflı olup olmamasına kadar birçok ayrıntıya bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Genellikle desensiz, renksiz ve yalnızca belirli fontlardaki yazılardan oluşan yekpare davetiye modelleri, dizayn ve baskı açısından düşük maliyetli davetiye modelleri oldukları için fiyatları da orantılı olarak azalabiliyor. Ancak; desen, şekil, renk, form gibi davetiye detayları, özel bir hâl aldıkça fiyatlarda da değişiklikler meydana gelebiliyor.

Birçoğu 100'lü setler hâlinde sunulan davetiye modellerini uyumlu zarflarıyla birlikte de satın alabiliyorsunuz. Ek olarak, nikah ve düğün davetiyeleri de çoğunlukla 100'lü setler hâlinde satılsa da doğum günü davetiyesi, parti davetiyesi, "baby shower" davetiyesi gibi diğer davetiye çeşitlerinin farklı adetlerde satışları da yapılıyor. Davetiye fiyatları arasında fark yaratan bir başka önemli faktör ise kağıt ve baskı türü ve tabii kullanılan kağıdın hamuru oluyor. Kuşe kaplı, parşömen veya mukavva gibi değişik çeşitleri olan davetiyelerin düz ya da kabartmalı olmak üzere farklı baskı alternatifleri de bulunuyor.

Davetiye Modelleri

118 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Binbiravm
  2. Balonevi
  3. Story
  4. Kullan At Market
  5. No Name
  6. Partypark
  7. Euro Flora
  8. Pandoli
  9. Partici
  10. Elite
  11. Event Party Store
  12. SmartEnvelope
  13. Zem Zem
  14. Amscan
  15. Kart-10
  16. Kazanabil
  17. Parti Paketi
  18. Party Shop
  19. Cansüs
  20. Procos
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021300/60001787/60007533
Başa dön