Kaynana Dili Düdük

Partilerinizin, kutlamalarınızın ya da özel günlerinizin vazgeçilmez eğlence aksesuarlarından olan kaynana dili düdük çeşitleri, birbirinden renkli tasarımları ve farklı ses tonları ile beğeninize sunuluyor. Özellikle yılbaşı akşamlarının vazgeçilmez eğlence kaynaklarından olan dilli düdük, saatler tam 12’yi vurduğunda üflenerek, kendinizi yeni yıl kutlamalarına ve atmosfere rahatlıkla bırakmanızı amaçlıyor.

Üflemeli kısmı sert plastikten üretilen, naylon kısmı metal bir tel ile çevrilmiş kaynana dili düdükler, nefes verildiğinde açılarak partinize dinamik bir hava katıyor. Açıldığı zaman içerisinde bulunan mekanizma sayesinde farklı siren sesleri çıkaran ürünler sayesinde partinizin coşkusunu arttırabilir, atmosferi hareketlendirebilirsiniz. Farklı renk seçeneklerine sahip modeller, aynı zamanda naylon üzerine işlenmiş desenleri ile de dikkat çekiyor. Yılbaşı partilerinde, doğum günü kutlamalarında ya da düğünlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller arasından kullanım amacınıza en uygun desenleri seçebilir, partinizin teması ile bir bütün oluşturabilirsiniz.

Özellikle çocuklarınızın keyifli vakit geçirmesini ya da arkadaşları ile birlikte eğlenceli bir parti yapmasını sağlamak amacıyla tercih edebileceğiniz çizgi film karakterli dilli düdük modelleri, çocukların hayal dünyasına hitap etmeyi amaçlıyor. Prenses temalı veya süper kahraman görsellerine sahip modelleri tercih edebilir, çocuğunuzun en sevdiği çizgi filmleri partinizin temasına yerleştirebilirsiniz.

Koni şeklindeki parti şapkaların olmazsa olmaz tamamlayıcısı kaynana dili düdükler, çıkardıkları yüksek tiz sesler sayesinde, partinin eğlencesini ve atmosferini hareketlendirmeyi amaçlıyor. Yılbaşı gecelerinin ya da temalı doğum günü partilerinin değişmez eğlencesi kaynana dilli düdüklerden dilerseniz farklı renkler kullanarak partinize rengarenk bir hava verebilir, dilerseniz tek renk seçimi yaparak genel konseptiniz ile uyum içerisinde bir kullanım elde edebilirsiniz.

Kaynana Dilli Düdük Fiyatları

Klasik kaynana dili düdük modellerinden sıkılanlara ve daha canlı ve sıra dışı bir parti aksesuarı arayanlara özel yapılmış, kumaş malzemeler ile hareketlendirilmiş kaynana düdükleri, yıllarca konuşulacak keyifli bir parti içeriği üretmenize olanak tanıyor. Partinizin temasına göre yılbaşı pastalı, doğum günü mesajlı, çizgi film karakterli ya da komik mesajlı modelleri seçebilir, eğlenceli olduğu kadar göz alıcı bir aksesuar sahibi olabilirsiniz. Çizgi film karakterlerinin yanı sıra özellikle erkek çocuk doğum günleri için üretilmiş takım desenli modelleri tercih edebilir, çocuklarınızın tuttuğu takımı desteklemelerinin yeni ve çok daha eğlenceli bir yolunu onlara sunabilirsiniz. En başarılı futbol takımlarının logoları ile hareketlendirilmiş ürünlerden çizgi film karakterlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi ile beğeninize sunulan modeller sayesinde, partinize eşsiz bir dokunuş yapabilir, ürünleri üfleyerek eğlenceli sesler çıkarabilirsiniz.

Özellikle gece yarısını geçip yıl döndüğünde partinizin dozunu arttıracak, atmosferi hareketlendirecek ya da kutlamanızı doruk noktasına ulaştıracak yılbaşı kaynana dili düdük modelleri, vazgeçilmez bir kullanım sunuyor. İçerisinde bulunan özel mekanizma sayesinde dilerseniz farklı sesler çıkarabilir, renkli ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Sıradan parti malzemelerinden sıkılanlar için özel dizayn edilmiş fosforlu kaynana dili düdük modelleri, gece karanlığında parlayarak, benzersiz bir kullanım sunuyor. İçerisinde bulunan özel sıvısı sayesinde, tercih edeceğiniz renklerde ışık saçmaya başlayan modeller, çılgın partiler düzenlemek istediğinizde yardımcınız olmayı amaçlıyor. İçerisindeki sıvıyı harekete geçirmek için ürünü çıtlatarak kullanabilir, neon ışık saçma özelliğini açık hale getirebilirsiniz. 12 ya da 24 saat süre ile kesintisiz ışık saçma özelliği bulunan kaynana dili düdük modelleri, özellikle uzun süreli ya da tüm gece devam eden partiler için her daim hazır olmayı amaçlıyor. Farklı modeller ve renk seçenekleri ile beğeninize sunulan ürünler arasından seçiminizi rahatlıkla yapabilir, kaynana dilli düdük fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir, partinizi unutulmaz bir hale getirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kaynana Dilli Düdük

38 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 38 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?