Doğum Günü Süsleri

Doğum günü partileri kişilerin bir yaşından itibaren her yıl kutladıkları özel günlerdir. Özellikle çocuklarının doğum günleri anne baba, büyük anne ve büyük babalar için büyük önem taşıyor. Kişiler yaş aldıkça doğum günleri önemini yitirmiyor. Annelerin çocukları için hazırladıkları partiler gün geliyor çocuklar tarafından yaş alan anne babalar için organize ediliyor. Markalar da bu çerçevede yaratıcı doğum günü süsleriyle kişilerin bu özel günlerine renk getiriyor. Balondan maytaba, değişik mumlardan pasta süslemelerine; kullan at servis ürünlerinden çerçevelere; şapkalardan panolara çok sayıda ürün doğum günü etkinlikleri için kullanıcılara sunuluyor.

Çocuk Doğum Günlerine Özel Konseptler

Markalar çocuk doğum günü partileri için yaratıcılığın sınırlarını yükselten süslemeleri anne ve babaların beğenisine sunuyor. Çocukların doğum günü partisi için heyecanlanan anne babalar o günü mükemmel yaşamak için günler hatta haftalar öncesinden hazırlıklara başlıyor. Doğum günü süsü tasarlatan ve satışa sunan markalar belirli çok çeşitli alternatifler sunuyor. Anne babalar seçtikleri konsepte ait ürünleri tek tek temin edebildikleri gibi paket halinde de satın alma şansına sahip. 

Bir Yaş Doğum Günleri Oldukça Renkli 

Çocukların 1 yaş doğum günü partisi aileler için çok anlamlı. O gün kız çocuklar için genellikle pembe, erkekler için mavi renkli ürünler seçiliyor. Kırmızı, sarı, yeşil, lila, beyaz gibi renkler ya da gökkuşağı gibi rengarenk seçenekler tercih edilenler arasında. Rakam ve harf yazılı balonlar, rakam yazılı renkli mumlar, fon süsleri, ışıklı balonlar, kurdeleler, duvar ve kapı süsleri ve daha birçok ürün o güne özel hazırlanıyor. Bir yaş doğum günü konseptlerinde erkek çocuklar için araba, orman hayvanları, gemi, prens, balık, fil, bulut ve benzeri çok sayıda konsept tercih ediliyor. Kızlar içinse prenses, çiçek, yıldız, sevimli hayvanlar, kuş gibi naif tercihler yapılıyor. Çocuklar büyüdükçe sevdikleri kahramanlara ait süslemeleri bu kez kendileri seçiyor. Lego, bebek, uzay araçları, inşaat arabaları gibi beğendikleri oyuncakların yer aldığı süslemeler de tercih edilenlerden bazılarını oluşturuyor. İçinde şeker çıkan pinyata çeşitleri ise özellikle üç yaşından sonraki dönemde çocukları en çok eğlendiren doğum günü ürünleri arasında. 

Yetişkinlere Göre Süsler 

Doğum günü parti ve organizasyonları günümüzde büyük küçük herkesin ilgi gösterdiği etkinliklerden. Bu günü masal gibi yaşamak isteyen kişiler partilerindeki her detaya maksimum özen gösteriyor. Kişiler kendilerinin yanı sıra sevdikleri için de organizasyon yaparken her ayrıntıyla ilgileniyor. Markalar bu doğrultuda azla yetinmeyen kişilere en iyisini sunma gayretinde. Yetişkin doğum günü etkinliklerinde gümüş, dore, siyah, gece mavisi, beyaz, kırmızı gibi renkler ya da çok renkli ürünler kullanılıyor. Mumlar, maytaplar, kapı ve duvar süslemeleri, yaldızlı kurdeleler, ipler, renkli ve şekilli balonlar, mesaj içerikli kartlar, taçlar, bantlar, fon süslemeleri, masa kenarlıkları, farklı boyut ve renklerde masa örtüleri ve daha birçok ürün o günü renklendiriyor. Doğum günü sahibinin fotoğrafının yer aldığı panolar, kartlar da tercih edilen ürünler arasında. Kullan at ürünler arasında yer alan tabak, bardak, çatal, bıçak, kaşık, peçete gibi ürünler de süslemelere uygun olarak satılıyor. Kişiselleştirilmiş ürünlerin yanı sıra standart ve şık süslemeler de büyük ilgi görüyor. 

Doğum Günü Süsü Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Başlıca Konular:

 • Öncelikle etkinlik alanını görerek alışveriş yaparsanız ürün seçerken tereddütte kalmazsınız.
 • Alışveriş öncesi konsept ve renkleriniz konusunda kesin karara varırsanız, seçim yaparken zaman kazanırsınız. 
 • Kişi sayısını aşağı yukarı belirledikten sonra alışverişinizi tamamlarsanız organizasyonu daha efektif biçimde sonuçlandırabilirsiniz.

Dikkat Edilecek Diğer Hususlar

 • Çocuk doğum günü etkinliklerinde davetli çocukların da yaşlarını göz önüne alarak seçim yaparsanız çocukları ortak bir noktada buluşturma şansınız olur. 
 • Ürün boyutlarını ve özelliklerini dikkatlice inceleyerek sipariş oluşturduğunuzda son dakika aksiliklerinin önüne geçmiş olursunuz.
 • Süsleme paketlerinde yer alan açıklamaları okuyarak kullanım şartlarına uyarsanız ürünlerin bozulma, yırtılma gibi olasılıklarını minimuma indirirsiniz.

Doğum Günü Süsü Fiyatları

Doğum günü süsleri kullanılan ürünlerin materyallerine, detaylarına ve benzer özelliklerine göre çeşitli fiyat aralıklarına sahip. Ürünler tek tek seçilerek satın alınabildiği gibi setler halinde de kişilere sunuluyor. Parti organizasyonlarına ait her tarz ürün çeşidi her bütçeye uygun fiyat aralıklarıyla Hepsiburada.com aracılığıyla size ulaşıyor. Siz de siteye göz atabilir, beğendiğiniz ürünler için kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.

Doğum Günü Süsleri

Doğum günleri; 7'den 70'e herkesin kutlamayı sevdikleri ve her yıl tekrarlamaktan vazgeçmedikleri özel günlerdir. Çocuk, genç, yaşlı, kadın, erkek herkes yılda bir günle sınırlı olan bu özel günlerini maksimum coşkuyla kutlamak ister. Hal böyle olunca doğum günü süslemeleri de büyük önem arz eder. Marka ve mağazaların bu konuda yaratıcı çözümleri mevcut. Amatör ya da profesyonel parti organizasyonları için sayısız süsleme seçeneği var. Mumlar, balonlar, pasta süslemeleri, kullan at ürünler, peçeteler, tasarım balonlar, karton çerçeveler, kostümler, düdükler, kişiye özel hazırlanan seçenekler, masa örtüleri, pinyatalar ve daha birçok alternatif bu günü şölen havasında yaşamayı seçen kişilere sunulur. 

Çocuk Doğum Günlerinde Büyük Coşku

Doğum günleri çocukların hayatlarında çok değerli bir yere sahip. Anne babalar için de çocuklarının bu anlamlı günlerini parti havasında kutlamak oldukça önemli. Bu doğrultuda çocuk doğum günlerinde hazırlıklar haftalar hatta bazen aylar öncesinden başlar. Öncelikle renk ve konsept belirlenir. Ve buna göre hazırlık süreci başlar. Çocuklar genellikle çok sevdikleri bir çizgi film karakterinin ya da hayalini kurdukları mesleğin konseptini tercih eder. Erkekler için hayvanlar, dinozorlar, süper kahramanlar, arabalar, itfaiyeci, polis, asker, korsan, lego ve benzeri seçenekler sıklıkla tercih edilir. Kızlar ise daha çok prenses, Barbie, Pony, kelebek ve benzeri daha naif konseptleri sever. Mesaj içerikli bayraklar, kağıt tabaklar, bardaklar, şapkalar, peçeteler, masa örtüleri, karton çerçeveler, balonlar, mumlar, pasta süslemeleri ve daha sayısız ürün çocuk doğum günlerinde yer alır. 

Neşeli Süslemelerle Farklı Konseptler Hazırlamanın Püf Noktaları 

Doğum günü partileri evde, iş yerlerinde, otel, kafe ya da restoranlarda düzenlenebilir. Süslemeleri organizasyon şirketi üstlenebilir ya da her detayla kendiniz ilgilenmek isteyebilirsiniz.

 • Siyah-dore, mor-gümüş, mor-dore, siyah-beyaz renk konseptli süslemeler yetişkin doğum günleri için tercih edilen şık ve gösterişli alternatiflerdir. 
 • Maytaplar, mumlar, balonlar, tüylü aksesuarlar kapı ve duvar süsleri, yıldızlı ve yaldızlı ürünler, parıltılı detaylar, şekilli ve renkli balonlar, saç süslemeleri, maskeler, yüz boyaları ve benzeri çok sayıda ürün o günü unutulmaz kılan detaylardan.
 • Süslemeler, organizasyon alanının dekorasyonuna ve büyüklüğüne göre de belirlenir.
 • Katılacak kişi sayısı, davetlilerin yaşları ve sosyal konumları ve benzeri çok sayıda belirleyici, doğum günü süsleri seçilirken etkili unsurla arasında yer alır.
 • Süslemeleri tek tek seçebileceğiniz gibi bazı markaların oluşturduğu setleri de değerlendirebilirsiniz.
 • Doğum günü süslerini yerleştirirken biraz özenli olunması, ürünlerin kullanım kurallarına uyulması da önem taşır. 

Doğum Günü Süslerinin Fiyat Aralıkları

Doğum günü denildiğinde ilk akla gelenlerden biri çocukların 1. yaş doğum günü partileri, diğeri ise 18. yaş doğum günleridir.  Bunların yanı sıra 10.yaş, 20.yaş, 30.yaş doğum günleri de hayatın kırılma noktaları kabul edilen dönemeçleri temsil ettiklerinden önemlidir. Kişilerin hem kendileri hem de aileleri ve sevdikleri bu tür özelliği olan yaş dönümlerinde daha görkemli kutlamalar organize etmek ister. Yaş belirten sayı biçimli folyo balonlar, yaş kartları ve benzeri çok sayıda detay partilerde yer alır ve doğum günü çocuklarını şımartmak adına hiçbir ayrıntı atlanmaz. Özellikle çocukların 1.yaş doğum günü partisi sadece anne ve babaları değil tüm aileyi seferber eder. Markaların 1.yaş çocuklarına özel çok etkileyici konsept ürünleri bulunur. O güne özel misafir hediyelikleri, şekerlemeler, kullan at ürünler, pasta süsleri, rengarenk balonlar ve daha birçok seçenek bulunur. 

Doğum günü süslerinin fiyatları ürün cinsine, materyal özelliklerine, kalitelerine, tasarımlarına göre farklılık gösterir. Hepsiburada.com aracılığıyla tüm ürünlere göz atabilir, beğendiğiniz süslemeler için hemen sipariş oluşturabilir, keyifli partilere imza atabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Doğum Günü Süsleri

10.000+ ürün listeleniyor
3Ganbao
Çıtı Pıtı Store
Hayaller Dükkanı
Supertrend
Parti Furyası
Event Party Store
Zero Land
Kidspartim
Güneş Avm
Süsle Bebek ve Parti
Neşeli Günlerim
Depposite
Alsepeteavm
Balonevi
Benim Marifetlerim
Kaimingyan
Hobigram
Grandzone
Ttt
Parti Station
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 46 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?