Hızla geçen zamandan geriye kalan en güzel izler, fotoğraflarda toplanıyor. Yaşamınız boyunca dönüp dönüp tekrar hatırlamak isteyeceğiniz anlarınızı, sevdiklerinizin yüzlerini, en mutlu günlerinizi ölümsüz kıldığınız fotoğraflar, çeşit çeşit tasarlanan çerçeveler içerisinde hem korunuyor hem de dekoratif bir şıklığa kavuşuyor. Evinizin, odanızın, salonunuzun farklı köşelerinde hayatınızın bir parçası hâline geliyor. Farklı modellerde, yaratıcı çalışmalarla üretilen çerçeveler, vitrinlerinizde, sehpalarınızda, raf veya masalarınızda sergilenebiliyor. Fotoğraf içeriklerine uygun temalarda tasarlanan hatıra çerçevesi modelleri, yaşam alanlarınıza anlam katıyor.

Hatıra Çerçevesi Modelleri

Evinizi dekore ederken büyük eşyalar kadar detaylara gösterdiğiniz özen ve kendinizi iyi hissedeceğiniz parçalara yer vermek de önem kazanıyor. Zevkinize ve fotoğraflarınızın anlamlarına göre seçeceğiniz hatıra çerçevesi modelleri, ayrıntıdaki şıklığı ve sıcaklığı tamamlıyor. Evinizi, odalarınızı hatıralarınızla zenginleştiriyor. Fotoğraflarınızın çeşitlerine, ebatlarına, değişen zevk ve beklentilerinize uygun olarak farklı tarzlarda tasarlanan çerçeve modelleri ile eviniz, sadece barınma mekanı olmaktan çıkıyor; yepyeni bir ruha bürünüyor. Kitaplığınızı, televizyon setinizi ya da vitrin dolabınızı süslerken, köşe sehpalarını düzenlerken kullanacağınız en özel fotoğraflar, çerçeve içerisinde çok daha güzel bir görünüme kavuşuyor. Çerçeveler, fotoğrafları korunaklı bir şekilde saklıyor ve ne kadar özel olduklarını daha da vurguluyor. Hatıra çerçevesi modelleri, mobilyalarınıza, evinizin genel dekorasyon tarzına, kullandığınız renklere göre seçim yapabileceğiniz geniş bir çeşitlilik içeriyor. Tercihlerinize göre inceleyip seçebileceğiniz çerçeveler, detaylardaki özenli süslemeleri ile dikkat çekiyor.

Hatıra çerçeveler, tasarım ve model açısından olduğu kadar renk ve desen açısından da pek çok çeşitlilik gösteriyor. Modellerin bir kısmı, özellikle bebek ve yeni doğan fotoğraflarına uygun hazırlandığından, küçük, ince desenlerle bezenip uçuk, pastel renklerle de süsleniyor. Yeni anne olan kadınların ve dünyaya henüz gözlerini açan bebeklerin ilk fotoğrafları, masumiyeti yansıtan çerçevelerde çok şık ve anlamlı görünüyor. Bazı modellerde fotoğraf temalarına uygun kelimeler, ifadeler, yazılar da yer alıyor. Çerçeveler; düz kare ya da dikdörtgen formlarda tasarlanabildiği gibi kenar çizgileri kıvrımlı ve esnek formlarda da olabiliyor. Ayrıca, çerçeve desenlerinde soyut ve geometrik desenlerin yanı sıra çeşitli figürler de tasarımı renklendiriyor. Çocukların sevdiği bazı karakterler, fiyonklar, ilgi çekici figürler, nesneler de tasarımların motifleri arasında yer alıyor.

Hatıra Çerçevesi Fiyatları

Hatıraları en güzel şekilde koruyan ve geleceğe aktaran çerçeveler, çeşitli malzemelerden üretiliyor. Kullanılan malzeme açısından modellerin ortak özelliği ise hepsinin de dayanıklı, sağlam ve deforme olmayan yapıda tercih ediliyor olması. Böylece evinizin bir köşesinde yerini alan en sevdiğiniz fotoğraflarınız, yıllarca aynı güzellikteki çerçevelerde yaşamınızı süslüyor. Kolayca kırılmıyor, renkleri solmuyor. Beğenerek aldığınız ya da sevdiklerinize, yakınlarınıza hediye ettiğiniz ürünler, ilk günkü şıklığı muhafaza ediyor.

Hatıra çerçevesi fiyatları, modellerin özenli üretimleri, şıklıkları, kaliteleri açısından son derece kullanıcı dostu ve yüz güldüren nitelikte belirleniyor. En güzel günleri ifade eden fotoğraf kareleriniz, en uygun çerçevelerine kolayca kavuşuyor. Ayrıca, özel günlerde arkadaşlarınıza, akrabalarınıza, komşularınıza hangi mutluluk veren özel hediyeyi sunacağınızı düşünüyorsanız birbirinden hoş ve kaliteli çerçeveler, tüm çeşitleri ile seçiminizi bekliyor. Daima saklanacak, bakılacak, kullanılacak ve eskimeyecek bir armağan olarak fotoğraf çerçeveleri, yakınlarınızı sevindirmeniz için harika seçenekler oluşturuyor. Siz de evinizi; ofisinizde ve iş yerinizde masanızın üstünü; odalarınızı, duvarlarınızı harika çerçevelerdeki mutluluklarla daha da zevkli, keyifli ve yaşanası kılabilirsiniz. Kendinize ve ailenize şık hatıra çerçevelerden armağanlar verebileceğiniz gibi sevdiklerinize beklemedikleri anlarda da sımsıcak sürprizler yapabilirsiniz. Yaşam alanlarınızdaki enerjiyi artırabilir; pozitife çevirebilir ve sevdiğiniz fotoğrafların güzelliği ile günlerinize enerji ve coşku katabilirsiniz.

Hatıra Çerçevesi

29 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Partioutlet
  2. Cansüs
  3. Orjinal Dükkan
  4. Tahtakale Toptancısı
  5. Wood Retro
  6. Ahşap Evim
  7. Balonevi
  8. Burdan Eve
  9. Dolphin
  10. Happy Land
  11. Pudra
  12. Vavien Home
  13. Vkf Renzel
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021300/60001787/60007532
Başa dön