Noel hazırlığı ve yılbaşı etkinliklerinde kullanabileceğiniz parti malzemeleri, yeni yılı sevdiklerinizle paylaşırken eğlenceli anlar yaşamanızı sağlıyor. Geleneksel yılbaşı parti teması için özel olarak hazırlanan aksesuar ve eşyalar, aydınlatma sistemleri ve çam ağacı süslemeleri ile uyum içinde kullanılabiliyor. Asmalı Noel dekorasyonları; kapı ve pencere pervazlarını, duvarları, kış temalı arka planları ve mobilyaların çevresini süslemek için ideal ürünler arasında yer alıyor. Baskılı Noel tabloları, karla kaplı yapay çam ağaçları, eğlenceli kardan adamlar, Noel baba kostümleri, led aydınlatma sistemleri, yılbaşı süsleri, maskeleri ve gözlükleri nostaljik tasarımları ve eğlenceli özellikleri ile göz dolduruyor. Sıra dışı yılbaşı kostümleri ise, hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Yeni yılı daha eğlenceli bir hale getirmek için tercih edebileceğiniz yılbaşı parti malzemeleri, farklı ve sıra dışı konseptler ile sunuluyor. Noel teması ile tasarlanan rengarenk huni şapkaların yanı sıra, çam ağacı dekorlu ya da gök kuşağı figürlü modeller de bulunuyor. Yılbaşının sembolü olan gözlüklü şapkalar da yeni yılı renklendirecek seçenekler arasında yer alıyor. Mavi, kırmızı, sarı ve beyaz gibi renk alternatiflerinin bulunduğu şapka ve maskeler, yılbaşı partisi haricindeki etkinlikler için de saklanabiliyor. Şapka ve maske aksesuarları ile takım halinde temin edebileceğiniz kaynana dili oyuncakları da yeni yıla eğlenceli bir şekilde girmenizi sağlıyor. Bıyıklı korsan maskeleri ve gözlüklü Desperado maskeleri ise, farklı konseptler oluşturabilmenize olanak tanıyor.

Kral ve kraliçe tacı, yeni yılda tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlıyor. Dünyaca ünlü yıldızların filmlerinde kullanılan özel tasarım şapka modelleri ise, stilinize sıra dışı bir görünüm kazandırıyor. Disneyland dünyasına ait karakterlerin ve sevimli hayvanların figürlerini içeren şapka ve maskeler de çocukların yüzünü güldürmeyi başarıyor. Renk şemasını tamamlamak için tercih edebileceğiniz beyaz veya kırmızı renkli çelenkler, farklı alanları süslemek için kullanılabiliyor. Kapı girişlerine ve duvarlara ekleyebileceğiniz “Happy New Year” baskılı çelenk ve süslemeler, misafirlerinizi karşılamak için kullanabileceğiniz harika ürünler arasında bulunuyor. Parti atmosferini en iyi şekilde yansıtan balonlar ise, Noel tasarımları ve farklı renk seçenekleri ile yaşadığınız alanı süslemenize yardımcı oluyor.

Ev, iş yeri, bahçe, alışveriş merkezi, mağaza gibi açık ve kapalı alanlarda kullanılan aydınlatma sistemleri de, yılbaşı hediyeleri partilerinin görkemini artıran önemli ekipmanlar arasında yer alıyor. Noel ışıkları ve kutlama ışıkları olarak da bilinen yılbaşı aydınlatmaları, göz kamaştırıcı bir dizi konfigürasyon ve sıra dışı tasarım opsiyonları ile öne çıkıyor. Farklı renk seçenekleri ile göz dolduran parıltılı aydınlatma sistemleri; ufak boyutlara sahip olan "midget" ampuller, iplik şeklinde uzanan "string" lambalar ve biblo tipi aydınlatmalar gibi oldukça çeşitli alternatifler ile kullanıcılara sunuluyor. Gerçek veya yapay çam ağacı üzerine eklenebilen ışıklandırmalar, isteğe bağlı olarak mobilya, duvar, pencere ve pervaz gibi alanlarda da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Yılbaşı aydınlatmaları için seçilen lambaların türleri, genel anlamda modern aydınlatma teknolojisinin sunduğu imkanlara bağlı olarak gelişiyor. Eski dönemlerde yılbaşı ağacı dekorasyonu, ev ve bahçe süslemeleri için geleneksel ampuller, floresan ışıkları, fenerler ve mumlar kullanılırken; günümüzde ise, çok daha farklı renk ve dizayn seçeneği bulunan, klasik ampüllere göre daha güvenli ve tasarruflu olan led ışıklandırmalar tercih ediliyor. Tamamen izole edilmiş telleri ve yarı opak renkli ampulleri bulunan led lambalı aydınlatma dizeleri, kablo veya şerit halinde imal ediliyor. Kontrol kutusu içinde yer alan sigorta, konnektör ve açma-kapama butonu sayesinde, hem lambaların daha kontrollü bir şekilde çalıştırılması sağlanıyor hem de tek bir ünite üzerinden ışıkları kontrol edebilmek mümkün oluyor. Parti konseptini öne çıkaran lambalar, sıra dışı süslemeler, özel maske ve şapkalar yeni yıl etkinliklerinin görkemini artırıyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yılbaşı Parti Malzemeleri

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 4392 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/60004335/60003805