Sofra Gereçleri

Ailenizle ve sevdiklerinizle hafta sonlarında piknik yapmaktan hoşlanıyor ancak evinizde kullandığınız cam ya da porselen yapıdaki tabak, kase ve bardakları veya çelik yapılı çatal, kaşık ve bıçakları taşımak istemiyorsanız "kullan-at" ürünlere yönelebilirsiniz. Farklı markalar tarafından geliştirilen sofra gereçleri arasından gereksinim duyduklarınızı edinebilir; arzu ettiğiniz kullanım senaryolarına göre rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

Boyutları ve yapıları itibarıyla son derece kullanışlı olan sofra gereçleri arasında bulunan plastik tabak, kase, bardak, kaşık, çatal ve bıçakların yanı sıra tüm bu ürünleri tek pakette toplayan sofra setleri, işlevsel oluşlarının yanı sıra çekici görsel yapılarıyla da ön plana çıkarlar. Her tarza ve renk zevkine uygun olacak şekilde tasarlanan ürünler, bulunduğunuz ortam veya kullanım amacınız noktasında tematik çalışmalar yapmanız için de uygundur. Yalnızca dış mekan kullanımı için değil; çocuklarınız ve sevdikleriniz için yapacağınız doğum günü partilerinde de yer verebileceğiniz "kullan-at" yapılı sofra gereçleri, parti sonrasında sizi bulaşık derdinden kurtarırken, yaşanabilecek olası kazalar neticesinde cam ya da porselen takımlarınızdan parça eksilmesini de engeller. Ayrıca, doğum günü partileri için yöneleceğiniz kimi ürünler, balon ve flama gibi süs eşyalarıyla da birlikte geldikleri için böyle malzemelere ekstra harcama yapmanıza da gerek kalmaz. İnsan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen materyallerden üretilen "kullan-at" sofra gereçleri, kullanım süresince kırılmamaları ve yırtılmamaları sayesinde de tercih nedeniniz olabilirler. Ev içi veya ev dışı kullanım için tasarlanan ürünler, iç içe girebildikleri için ve ağır olmamaları dolayısıyla da kolayca taşınabilirler.

Parti sırasında masa örtünüzün kirlenmesinden ve çıkmayacak lekelerle kullanılamaz hâle gelmesinden endişe ediyorsanız yine "kullan-at" yapılı masa örtüleri, sizin için ideal olabilir. Gerçekleştireceğiniz doğum günü partisi ya da kutlama ile uyumlu temalarla zenginleştirilen ürünlerden bazıları, lisanslı görsellerle çocukların severek takip ettikleri çizgi film karakterlerini üzerinde bulundurabiliyor. Yapılan partinin daha eğlenceli geçmesine ortam hazırlayan masa örtülerini, "runner" olarak da adlandırılan rulo şeklinde olan ve ayrılabilen Amerikan servisleriyle de destekleyebilirsiniz. Masa örtünüzün daha temiz kalmasını ve sofranızın çok daha düzenli görünmesini sağlayan sofra gereçlerinden biri olan "runner"; farklı renk, desen ve boyut seçeneklerine sahiptir.

İçecek ve yiyecek ikramı, partilerin ve kutlamaların en önemli anlarından biridir. Sunduğunuz içeceğin hangi yapıdaki pipetlerle bir arada olduğunu konuklarınız büyük bir merakla bekleyebilir. Tam da bu noktada devreye giren üreticiler, özellikle küçük yaştaki kullanıcıları düşünerek lisanslı görsellerle renklendirilen pipet modellerini ortaya koyarlar. Farklı boyut ve renklerdeki pipetler, düz olabildikleri gibi akordeon yapılarıyla katlanarak daha kolay bir kullanım imkanı da verebilirler.

En az pipetler kadar renkli ve göz alıcı görsellerle donatılan bir başka ürün ise ikram kürdanlarıdır. Konuklarınız için hazırladığınız mini kekleri ya da kanepeleri ikram ederken değerlendirebileceğiniz kürdanlar, seçeceğiniz modele göre sade yapılı olabilirken lisanslı görsellerle de gelebilirler. Birbirinden güzel tasarımlara sahip peçeteler de sofra gereçleri arasında olmazsa olmaz konumdadır. Farklı desenleri sayesinde sofralarınızın havasını anında değiştirebilecek yapıdaki renkli peçeteler, seçeceğiniz modele göre diğer sofra gereçleri ile büyük bir uyum yakalayabilir. Tematik ürünlerin yanı sıra spor kulüplerinin görsellerini de üzerinde bulundurabilen ürünler, yalnızca parti zamanlarında değil, günlük hayatta da rahatlıkla değerlendirilebilecek ürünler arasında bulunur.

Aldığınız ürünleri, paketlerinde belirtilen talimatlara göre kullanmanız ve temizlemeniz, ürünlerden sorunsuz olarak faydalanmaya devam etmenizi mümkün kılar. Siz de gereksinim duyduğunuz sofra gereçlerinden dilediklerinizi edinebilir; gerek günlük hayatınızın gerekse özel günlerinizin daha keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sofra Gereçleri

10.000+ ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Dekorasyon
Dekorasyon
Parti Malzemeleri
Parti Malzemeleri
Sofra Gereçleri
Sofra Gereçleri
Plastik Tabak
Plastik Tabak
Plastik Kaşık
Plastik Kaşık
Plastik Çatal
Plastik Çatal
Plastik Bıçak
Plastik Bıçak
Sofra Seti
Sofra Seti
Plastik Bardak
Plastik Bardak
Servis Gereçleri
Servis Gereçleri
Plastik Kase
Plastik Kase
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/60001787/60007549