Plastik Tabak

Günlük kullanımda sıvı ve kuru yapıdaki her türlü yiyeceğin tüketilmesi esnasında değerlendirilen cam, seramik ya da porselenden imal edilen tabaklar, gerek yapıları gerekse sayıları itibarıyla özel günlerde ve davetlerde hem tercih edilmeyebilir hem de yeterli olmayabilirler. Özellikle yılbaşı partilerinde çerez, doğum günü partilerinde pasta ve bebek ilk diş kutlamalarında kuru pasta ikramları sırasında yetersiz kalabilen tabaklar yerine sert plastik ya da karton bazlı tabak modellerini tercih edebilirsiniz. Görsel yapıları ve boyutlarıyla hemen hemen her kullanım senaryosunda yer verilebilecek ürünler, her yaştan kullanıcı için ideal seçenekler olabilir.

Köşeli veya yuvarlak hatlarıyla ilgi çekici olan plastik tabak modelleri, seçeceğiniz markanın geliştirdiği ürüne göre daha farklı geometrik dizaynlara da sahip olabilir. Cam ve porselen tabaklara nazaran daha hafif olan ve iç içe geçebilmeleri dolayısıyla gerek taşıma gerekse saklama açısından kolaylık sunan plastik tabak modellerini, farklı temalardaki görsellerine göre seçim yaparak edinebilirsiniz. Örneğin; ilk diş, yılbaşı, doğum günü gibi günlere özel tasarlanan ürünler, aktivitelerinizin daha eğlenceli ve keyifli olmasını sağlayabilir. Ayrıca, küçük yaştaki kullanıcılar için dizayn edilen ve çok sevilen çizgi film ya da animasyon karakterlerinin görsellerini üzerinde bulunduran plastik tabaklar, kahvaltı saatlerinin ya da öğün arası atıştırmalarının vazgeçilmez mutfak gereçleri hâline gelebilir.

Tek tek edinebileceğiniz kimi ürünlerin yanı sıra çoklu paket olarak da sunulan plastik tabaklar, hem ev içinde hem de piknik gibi ev dışı faaliyetler için size pratik bir kullanım sunar. Porselen, cam ya da seramik tabaklar gibi düşme neticesinde kırılma korkusu yaşamaksızın gönül rahatlığıyla değerlendirebileceğiniz ürünler, dayanıklı yapıları ve temizlenerek yeniden kullanılabilme olanağı sunmalarıyla tercih nedeniniz olabilirler. Çok sıcak olmayan her türlü yiyeceği üzerinde servis edebileceğiniz plastik tabakları, mikrodalga fırınlarda kullanmanız tavsiye edilmez.

Plastik Tabak Fiyatları

Çocuklarınız için düzenleyeceğiniz mezuniyet veya doğum günü kutlamaları sırasında ikram edeceğiniz çerez ve benzeri yiyeceklerin şık bir biçimde sunulmasına imkan tanıyan ürünler, fiyat bakımından farklı aralıklarda yer alır. Gereksinimlerinizi ve beklentilerinizi karşılayan plastik tabak fiyatları, seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre farklılık arz eder. Tercih edeceğiniz modeli nerede ve hangi amaçlarla kullanacağınızı belirlemeniz, en uygun ürünü seçerken size kolaylık sağlar. Hedefiniz, günlük hayatta değerlendirebileceğiniz sert yapılı ve görsel açıdan albenisi olan plastik tabaklar edinmekse yuvarlak, oval ya da köşeli yapıdaki sert plastik malzemeden imal edilen modellere yönelebilirsiniz. Amacınız, partilerde ve çok sayıda katılımcının bulunacağı davetlerde değerlendirmek üzere hafif yapılı, elastik ve çok sayıda plastik tabaklardan edinmekse düzenleyeceğiniz partinin tema görseline sahip olan ürünler, sizin için ideal olabilir. Bunun yanı sıra doğum günü ve ilk diş gibi özel günler için dizayn edilen ve sonraki zamanlarda kullanılması mümkün olmayan plastik tabaklardan almak arzusundaysanız çoklu paketler hâlinde sunulan "kullan-at" ürünleri seçebilirsiniz. Bu tür tabakları, gerçekleştirdiğiniz aktivite sonrasında geri dönüşüme kazandırabilirsiniz. Markanın ürün sayfasında aksi belirtilmiyorsa edindiğiniz ürünleri elde ve soğuk suyla temizlemeniz uygun olur. Aksi hâde sahip olduğunuz tabakların rengi ve yapısı bozulmaya başlayabilir.

Edineceğiniz plastik tabakları, desenleri ve genel görünümleri dolayısıyla dekorasyon amacıyla da değerlendirebilirsiniz. Özellikle çocuk odalarınızın muhtelif alanlarına konumlandırabileceğiniz çizgi film ve animasyon karakterlerinin görsellerini üzerinde bulunduran ürünler, çocuk odalarınızın daha şık görünmesini sağlayabilir. Ayrıca, çocukların sıklıkla oynadıkları evcilik oyununda mutfak malzemesi şeklinde de kullanabilecekleri hafif yapılı plastik tabaklar, bu oyunun daha gerçekçi ve eğlenceli olmasına katkı sağlayabilir.

Son derece şık görsellere ve şekillere sahip tabaklardan arzu ettiklerinizi alarak doğum günü, yılbaşı, ilk diş kutlaması gibi özel günlere renk getirebilir; aileniz ve sevdiklerinizle eğlenceli saatler yaşayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Plastik Tabak

1780 ürün listeleniyor
Kidspartim
Zero Land
Güneş Avm
Balonevi
Sanlindou
Meri Meri
Hayaller Dükkanı
Kikajoy
Samur
Roll-Up
Çıtı Pıtı Store
Event Party Store
Yok Yok Ambalaj
Yücedağ
Partioutlet
Parti Feneri
Kristal
Partici
Boncuk Avm
Acar Süs
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 38 / 1780 ürün
Popüler Aramalar
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?