Dayanıklı ve sağlam olmaları nedeniyle sıcak ya da soğuk içeceklerin tüketilmesi esnasında değerlendirilen cam, seramik ve porselen bardaklar, özel günler için her zaman kullanışlı olmayabilir. Özellikle doğum günü, yılbaşı partisi, bebeklerin ilk diş kutlamaları, doğum sonrası ziyaret kabulü gibi özel günlerde sofralarda yer verilebilecek plastik bardaklar, şık görünümleri ve kullanışlı yapıları sayesinde rahatlıkla tercih edilebilir.

Hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap edecek şekilde üretilen plastik bardak modelleri, klasik bardak görünümünün yanı sıra kadeh ve kupa benzeri şekillerde de olabilir. Yapıları itibarıyla ağır olmamaları ve iç içe geçebilmeleri sayesinde taşıma sırasında da size büyük kolaylık sağlayan ürünler, seçeceğiniz markanın modeline göre sert plastik veya karton bazlı yapıya sahiptir. Renkleri ve üzerlerinde bulundurdukları görsellerle ilgi çekici olan plastik bardaklar; ilk diş, doğum günü, yılbaşı gibi özel günler için tematik görsellerle de gelebilirler. Bunun yanı sıra kimi üreticilerin ortaya koydukları ürünler, çocukların ve gençlerin severek takip ettikleri çizgi filmlerin ünlü karakterlerinin görsellerini üzerlerinde barındırabilir. Bu noktada seçeceğiniz ürünü kullanım senaryonuza göre seçmeniz, gerçekleştirilecek aktivitelerin daha eğlenceli ve unutulmaz olmasını sağlayabilir.

Genellikle çoklu paketler hâlinde satılan plastik bardaklar, özellikle çok kişinin katılacağı ev içi veya ev dışı etkinlikler için size ideal kullanım olanağı sunar. Cam, porselen ve seramik bardaklar gibi kullanım sırasında düşüp kırılma ihtimali bulunmayan plastik bardak çeşitleri, seçeceğiniz ürüne göre temizlenerek farklı aktivitelerde yeniden kullanılabilir. Sıcak ve soğuk içeceklerinizin sunumunun yanı sıra tercih edeceğiniz ürünün görsel yapısı ve boyutlarına göre dondurma ya da puding gibi ikramlarınız için de değerlendirebileceğiniz modeller, ailenizle ve sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirmenize ortam hazırlayabilir.

Plastik Bardak Fiyatları

Kız ve erkek çocuklarınız için gerçekleştireceğiniz doğum günü partileri veya mezuniyet günü kutlamaları esnasındaki içecek ikramlarınızda size pratiklik sağlayan plastik bardak fiyatları, seçeceğiniz ürünün markası, modeli, üretim malzemesi, yapısı, boyutları ve sahip olduğu görsellere göre değişiklik gösterir. Amacınız, uzun vadeli kullanıma uygun, dayanıklı ve sert yapıdaki plastik bardaklardan edinmekse üreticiler tarafından geliştirilen normal bardak görünümlü ya da kadeh biçimindeki ürünlere yönelebilirsiniz. Daha çok soğuk suyla yıkanarak temizlenen ve gerek yapısından gerekse rengi veya desenlerinden bir şey kaybetmeden uzun süreler boyunca kullanılabilecek şekilde tasarlanan ürünler, kapasiteleri itibarıyla da idealdir. Doğum günü ve ilk diş gibi özel günler için tasarlanan ve o günden sonra tekrar kullanılması pek mümkün olmayan plastik bardaklar almayı planlıyorsanız, "kullan-at" yapılı karton bazlı veya hafif plastik bardaklardan edinebilirsiniz. Kullanım süresince sorun yaşatmayacak kalitede olan ürünler, parti sonrasında geri dönüşüme rahatlıkla kazandırılabilirler.

Sahip olacağınız plastik bardakların desenleri ve genel yapıları itibarıyla ürünleri, dekorasyon amaçlı olarak da değerlendirebilirsiniz. Seçtiğiniz farklı renk peçeteleri, satın almış olduğunuz ürünlerin içine dekoratif bir biçimde yerleştirerek parti ortamınızın daha renkli ve o güne özel olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca çocukların severek oynadıkları evcilik oyununda malzeme olarak da değerlendirebilecekleri kulplu ve normal yapıdaki plastik bardak modelleri, oyunların daha gerçekçi olmasına da yardım edebilir. Bu sayede çocuklarınızın oyunlarında da kullanabilecekleri güvenilir malzemeler olarak da değerlendirilmeleri mümkündür. Küçükler, arzu ederlerse arkadaşlarıyla birlikte ev içinde yapmayı çok sevdikleri ev pikniklerinde de bu ürünleri kullanabilirler.

Birbirinden güzel tasarımlara ve görsellere sahip plastik bardak modellerinden dilediklerinizi edinerek parti, doğum günü, yılbaşı, ilk diş ve mezuniyet gibi günlere renk ve eğlence katabilir; ailenizle ve sevdiklerinizle o günün tadını çıkarabilirsiniz.

Plastik Bardak

977 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Event Party Store
  2. Kikajoy
  3. Kullan At Market
  4. Partici
  5. Euro Flora
  6. Miray Süs
  7. Roll-Up
  8. Tahtakale Toptancısı
  9. Parti Bulutu
  10. Balonevi
  11. Cakes Party
  12. Samur
  13. Partioutlet
  14. Tatlı Günler
  15. Party Shop
  16. Cansüs
  17. Parti Feneri
  18. LoveQ
  19. Pandoli
  20. Partifabrik
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021300/60001787/60007549/60007555
Başa dön