Her evde genellikle belirli sayılarda bulunan ve kalabalık misafirler için yetersiz gelebilen paslanmaz çelik yapıdaki çatallar; olası kutlama, parti ve benzeri aktiviteler söz konusu olduğunda sizi zor durumda bırakabilir. Bunun önüne geçmek ve ikramlarınızın, davetliniz olan herkes için aynı gereçlerle gerçekleştirilebilmesini sağlamak için çok sayıda marka tarafından çeşitli boyut ve görünümlerde üretilen plastik çatalları değerlendirebilirsiniz.

Gerek çocuklar gerekse büyükler için farklı boyutlarla ve görsellerle sunulan plastik çatal modelleri, hafif yapıları ve kullanışlı oluşlarıyla özel günlerinizde keyifle kullanabileceğiniz ürünlerdir. Kek ve pasta gibi yumuşak dokulu yiyeceklerin yanı sıra farklı yemeklerin ikramında da değerlendirebileceğiniz ürünler; doğum günü, yılbaşı, bebeklerin ilk dişleri ve yeni doğum sonrasında gerçekleştirilen ziyaretlerde kullanım için son derece uygundur. Özellikle yoğun katılımlı davetlerinizde çatal sayısı konusunda sıkıntı duymamanızı sağlayan ürünler, normal çatal görünümleri ve doğal yapılarıyla öne çıkarlar. Düz renklere ve metalik görünüme sahip olan modellerin yanı sıra çocukların severek takip ettikleri ünlü çizgi film karakterlerinin görselleriyle de zenginleştirilmiş olabilir. Gerçekleştireceğiniz aktivitenin nasıl olduğunu ve davetli profilinizi göz önünde bulundurarak plastik çatal modellerinden dilediklerinizi edinerek bu aktivitenin daha keyifli olmasını sağlayabilirsiniz.

Yemek yemeye henüz başlayan ancak çelik yapıdaki çatalları ağırlıkları nedeniyle doğru şekilde tutamayan küçük yaştaki çocuklarınız için de uygun modelleri bulunan plastik çatallar, sevimli görselleri ve yuvarlak hatlarıyla çocuklarınızın severek ve güvenle kullanacağı mutfak gereçleri arasındadır. Düşme nedeniyle kırılmayacak şekilde tasarlanan ve çocuklara uygun biçimde dizayn edilen ürünler, seçeceğiniz markanın modeline göre farklı renklerde olabilir ve beraberinde plastik kaşık da bulunabilir.

Plastik Çatal Fiyatları

Almayı planladığınız plastik çatallar, genellikle çoklu paketler hâlinde sunulurlar ve kalabalık kutlamalar için size büyük kullanım rahatlığı sağlarlar. Ev içinde ya da ev dışında gerçekleştireceğiniz faaliyetler için gayet kullanışlı olan plastik çatal fiyatları, seçeceğiniz ürünün markası, modeli, yapısı, paket içeriği, boyutları ve hitap ettiği yaş aralığı gibi çok çeşitli değişkenlere göre farklılık arz eder. Bu noktada, edineceğiniz ürünleri nerede ve ne amaçla kullanacağınızı önceden belirleyerek en uygun plastik çatalları alabilirsiniz. Amacınız, yılbaşı, doğum günü, ilk diş veya mezuniyet kutlaması gibi çok sayıda katılımcının bulunacağı aktivitelerde yeterli olabilecek sağlam ve kaliteli ürünler edinmekse markaların farklı renk ve boyutlarda ürettikleri modellere yönelebilirsiniz. Gerçek çatal görünümünde de olabilen kimi modellerin yanı sıra daha renkli yapıya sahip plastik çatallar da bu kapsamda değerlendirilebilir. Hedefiniz, kendi başına yemek yemeye yeni başlayan çocuklarınızın çatal, kaşık gibi mutfak gereçlerine alışmaları ve kendilerine ait malzemeleri kullanmalarıysa üzerinde çocuklara hitap eden görseller bulunan küçük boyutlu plastik çatalları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca, bu boyut ve yapıdaki ürünleri, küçük yaştaki çocuklarınızın doğum günü partilerinde, partiye katılan diğer çocukların kullanımı için de değerlendirebilir; onlara ikram ettiğiniz lezzetli yiyecekleri bu çatallarla tüketmelerini sağlayabilirsiniz.

Yalnızca özel günlerde ve günlük yemek tüketimi sırasında değil; çocukların oyunları sırasında da kullanılabilecek yapıdaki ürünler, özellikle evcilik oyunlarının daha keyifli hale gelmesinde önemli rol oynayabilir. Böylelikle çocuklar, günlük hayatta kullandıkları ürünlere oyunlarında yer vererek oynadıkları bu oyunda çok daha fazla eğlenebilirler.

Edindiğiniz plastik çatal modellerinin yapıları ve renklerinin bozulmaması için soğuk suyla yıkamanız ve herhangi bir şekilde bulaşık makinesine yerleştirmemeniz gerekir. "Kullan-at" yapıdaki çatalları ise kullanımlarından sonra geri dönüşüme kazandırabilirsiniz. Siz de gereksinimlerinizi ve beklentilerinizi karşılayan plastik çatallardan dilediklerinizi edinebilir; bu ürünleri hem partilerde hem de günlük hayatta rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

Plastik Çatal

194 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Euro Flora
  2. Kikajoy
  3. Roll-Up
  4. Pandoli
  5. LoveQ
  6. Balonpark
  7. Parti Bulutu
  8. New City
  9. Kullan At Market
  10. Parti Şöleni
  11. Samur
  12. Sweetsorcery
  13. Miray Süs
  14. Partistok
  15. Dekorsende
  16. Event Party Store
  17. Partici
  18. Partipan
  19. Cansüs
  20. Parti Feneri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021300/60001787/60007549/60007552
Başa dön