Gerçekleştireceğiniz doğum günü kutlaması, yılbaşı etkinliği, ilk diş buğdayı veya mezuniyet sonrası partisi gibi aktivitelerde günlük hayatta sıklıkla kullandığınız bıçakları çeşitli nedenlerle değerlendirmek istemiyor ya da bıçaklarınızın sayılarını yetersiz buluyor olabilirsiniz. Bu noktada, çok sayıda marka tarafından çeşitli boyutlarda ve biçimlerde üretilen plastik bıçakları kolaylıkla edinebilirsiniz. Farklı renklerde ve yapılarda üretilen plastik bıçaklar, paslanmaz çelikten imal edilen bıçaklara yakın kesme performansları ve şık görünümleriyle de pratik bir kullanım sunar.

Her yaştan kullanıcının sorun yaşamadan kullanabileceği şekilde dizayn edilen ve gerçekleştireceğiniz aktivitenin temasıyla uyumlu olabilecek renklerde üretilen plastik bıçakları, ev içinde gerçekleştireceğiniz aktivitelerin yanı sıra tatil günlerinizde aileniz ve sevdiklerinizle katılacağınız piknik organizasyonlarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özel günlerde ağırlayacağınız çok sayıda misafir için hazırladığınız yiyeceklerin dilimlenerek tüketilmesini kolaylaştıran plastik bıçak modelleri, seçeceğiniz markanın modeline göre tırtıklı ağız bölümleriyle daha da keskinleşerek işlevsellik kazanmıştır. Kek, börek, kızartma gibi pek çok yiyecekle sorunsuz olarak değerlendirebileceğiniz ürünler, estetik sapları ve dayanıklı yapılarıyla dikkat çekicidir.

Genellikle çoklu paketler hâlinde sunulan ürünler, yoğun katılım olan davetleriniz için idealdir. Plastik bıçakların paket içerikleri, ürün sayısı noktasında sorun yaşamanızın önüne geçerken, farklı zaman dilimlerinde davet düzenleyenler için de sağlamlıkları ve tekrar kullanılabilir oluşlarıyla tercih nedenidirler. Canlı ve doğal renklerde üretilen plastik bıçaklar, kutlama ve parti gibi aktivitelerin daha ışıltılı olmasına yardım eder. Doğum sonrası ziyaretler ve ilk diş buğdayı davetlerinde de değerlendirilebilecek gümüş renkli modeller ise atmosfere daha fazla uyum sağlayabilir. Düzenleyeceğiniz aktivitenin niteliğini ve katılımcı kitlesini göz önünde bulundurarak plastik bıçak modellerinden en uygunlarını rahatlıkla alabilir; gerçekleştireceğiniz faaliyetlerin verimli olmasına ortam hazırlayabilirsiniz.

Yemek gereçleriyle yeni tanışan ve kendi başına yemek yemeyi öğrenen çocukların da ilk zamanlarda kullanabilecekleri plastik bıçak modelleri, çelik bıçaklar gibi keskin olmamaları nedeniyle değerlendirilebilirler. Ayrıca, çocuklarınızın doğum günlerinde ikram edeceğiniz pasta ve böreklerin kolayca kesilebilmesini sağlayan ürünler, doğum günü partisine katılan çocuklar tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Düşme neticesinde kırılmayacak şekilde imal edilen ve sağlam yapılarıyla göz dolduran modelleri, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Plastik Bıçak Fiyatları

Parti ve kutlamalarınızda ister tek kullanımlık olarak isterseniz de temizleyerek tekrar değerlendirebileceğiniz plastik bıçak modelleri, kalabalık davetleriniz için ideal ürünlerden biridir. Gereksinimlerinize ve beklentilerinize yanıt veren plastik bıçak fiyatları, seçeceğiniz ürünün markası, modeli, boyutları, renkleri ve sahip olduğu ekstra özelliklere göre farklılıklar gösterebilir. Plastik bıçak alırken amacınız; yılbaşı, doğum günü, mezuniyet gibi özel günlerde konuklarınızın keyifle kullanabilecekleri sağlam ve kaliteli ürünler edinmekse üreticilerin sunduğu birbirinden güzel renklerdeki ve boyutlardaki modellere yönelebilirsiniz. Yalnızca ev içi aktiviteler ve piknikler için değil; çocuklarınızın okul ve kreş faaliyetlerinde de değerlendirebileceğiniz ürünler, kolay taşınabilir ve rahat tutulabilir oluşlarıyla küçük yaştaki çocuklar tarafından da kullanılabilirler.

Çocuklarınız, sahip olduğunuz ürünlere evcilik oyunlarında da yer vererek oyunlarının daha eğlenceli ve gerçekçi olmasını sağlayabilirler. Çelik bıçaklara oranla daha güvenli olan plastik bıçak modelleri, kolay kırılmamaları sayesinde uzun süreli kullanımlar için de uygundur. Edindiğiniz ürünlerin renk ve yapılarının bozulmaması için bulaşık makinesinde yıkamamanız; bunun yerine soğuk suyla ve elde yıkamanız uygun olur. Arzu ederseniz yıkayarak tekrar kullanabileceğiniz ürünleri, gerçekleştirdiğiniz aktivite sonrasında geri dönüşüme de kazandırabilirsiniz.

Her türlü ev içi ve ev dışı aktivitelerinizde değerlendirebileceğiniz plastik bıçak modellerinden arzu ettiklerinizi edinebilir; yoğun katılımlı davetlerinizin ve eğlence dolu partilerinizin daha keyifli bir hâle gelmesini sağlayabilirsiniz.

Plastik Bıçak

111 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kikajoy
  2. Euro Flora
  3. Parti Bulutu
  4. Roll-Up
  5. Partistok
  6. Pandoli
  7. Partici
  8. Dekorsende
  9. Kullan At Market
  10. Partipan
  11. Zigzag
  12. LoveQ
  13. Nice
  14. Parti Feneri
  15. Tahtakale Toptancısı
  16. Elitparti
  17. Event Party Store
  18. Niceplast
  19. Partifabrik
  20. Toptancı Kapında
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021300/60001787/60007549/60007553
Başa dön