En Ucuz ve Kaliteli Servis Gereçleri

Evinizde, bahçenizde ya da piknik alanlarında gerçekleştireceğiniz aktiviteler için günlük hayatta kullandığınız ev eşyaları ve servis gereçlerine yer vermek istemiyorsanız çok sayıda marka tarafından geliştirilen ürünlere yönelebilirsiniz. Edineceğiniz gereçler sayesinde servis olanaklarınız daha da gelişirken, uygulayacağınız aktivite ile uyumlu renk ve görsellere sahip ürünler sayesinde geçireceğiniz saatler de daha eğlenceli ve keyifli hâle gelebilir.

Heyecanla izlenen film ve televizyon dizileri sırasında tüketilen patlamış mısırı, tabak ve kaselerde ikram etmek istemiyorsanız ya da evinizde sinema salonu havası estirmek niyetindeyseniz patlamış mısır kutusu modellerini edinebilirsiniz. Hem klasik çizgilere hem de modern görsel ve yapıya sahip olabilen ürünlerle patlamış mısır ikram ederek ailenizi ve dostlarınızı mutlu edebilirsiniz.

Gerçekleştireceğiniz kutlama ve partiler esnasında masa örtünüzün kirlenmesinden ve lekelenmesinden endişe ediyorsanız birbirinden farklı boyutlarda ve renklerde imal edilen masa örtüleri, sizin için uygun olabilir. Genellikle plastik yapılı olan ürünler, sıvı dökülmesi sonrasında kolay bir biçimde temizlenebilmeleri ile de tercih nedeniniz olabilirler. Ayrıca, her masa boyutuna uyacak şekilde üretilen plastik masa örtüleri, uzun ömürlü yapıları sayesinde uzun süreler boyunca sorunsuz olarak kullanılabilirler.

Servis gereçleri arasında önemli bir yere sahip olan Amerikan servisler, tabak ve diğer sofra gereçlerini konumlandırırken masanızın daha şık görünmesine yardım eder. Çoklu paket hâlinde satılan Amerikan servislerini tercih edebileceğiniz gibi rulo şeklinde sunulan ve “runner” olarak nitelendirilen ürünleri de satın alabilir; gereksinim duyduğunuz miktarda Amerikan servis oluşturabilirsiniz.

Özenle hazırladığınız kanepe ve mini keklerinizi konuklarınıza ikram etmek için son derece sevimli ve kullanışlı servis kürdanlarını da değerlendirebilirsiniz. En temel servis gereçleri arasında yer alan ürünler; renk, yapı, görsel ve boyut gibi pek çok değişkene sahiptir. Bu noktada düzenleyeceğiniz ev içi ya da ev dışı aktivitenin niteliğini göz önünde bulundurarak dilediğiniz servis kürdanlarından edinebilir; halihazırda kürdanlarınız varsa sadece kürdan süslerinden alarak servisinizi renklendirebilirsiniz.

Düzenlediğiniz aktivitelerde en önemli noktalardan biri olan içecek ikramı, hazırda bulunduracağınız birbirinden kullanışlı ve hoş görünümlü pipetlerle farklı bir boyut kazanabilir. Çeşitli tematik ürünlerin yanı sıra çizgi film karakterleriyle de süslenen düz ya da akordeon yapılı pipetler, içecek ikramlarınızın daha keyifli olmasına yardım edebilir. Eğer evinizde daha önce edindiğiniz klasik yapılı pipetler varsa pipet süslerinden edinerek aynı etkiyi kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Çeşitli içeceklerin ya da dondurma, puding gibi akışkan yiyeceklerin ikramı sırasında konuklarınızın kendilerini daha güvende hissedebilmeleri ve bu yiyecek ve içeceklerden kaynaklanabilecek lekeleri engellemek için tematik parti peçetelerini seçebilirsiniz. Yaptığınız kutlama ve partinin görselleriyle zenginleştirilen peçeteler, yumuşak dokuları ve kullanışlı yapılarıyla bu gibi aktivitelerinizin olmazsa olmazı hâline gelebilirler.

Yılbaşı, doğum günü, ilk diş, mezuniyet kutlaması gibi pek çok aktivitenin yanı sıra hafta sonlarında gerçekleştireceğiniz pikniklerde de kullanabileceğiniz servis gereçleri, kaliteli materyalden imal edilmeleri ile dikkat çeker. Şık ve eğlenceli temaların yanı sıra görsellerinde spor kulüpleri ya da çizgi film karakterlerine de yer veren ürünler, düzenleyeceğiniz aktivitelerin unutulmaz olmasında yardımcı olabilirler.

Tek kullanımlık ürünler haricinde edindiğiniz ürünleri, ambalajlarında belirtilen talimatlara göre kullanmanız ve temizlemeniz gerekir. Özellikle kimi ürünleri elde yıkamanız ve sıcak suyla temas ettirmemeniz, ilgili ürünlerin renk ve yapılarının bozulmaması için gereklidir. kullanım talimatlarına uyduğunuz takdirde bu ürünleri daha uzun süreli kullanabilirsiniz.

Çoklu ya da tekli paketler hâlinde sunulan servis gereçleri arasından siz de ihtiyaç duyduklarınızı edinebilir; düzenleyeceğiniz parti ve kutlamaların hayalinizdeki gibi olmasını sağlayabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Servis Gereçleri

3.039 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Partici Servis Gereçleri
  2. Event Party Store Servis Gereçleri
  3. Kikajoy Servis Gereçleri
  4. Partijet Servis Gereçleri
  5. Cen Cam Servis Gereçleri
  6. Pandoli Servis Gereçleri
  7. Kullan At Party Servis Gereçleri
  8. Kullan At Market Servis Gereçleri
  9. Crv Servis Gereçleri
  10. Partifabrik Servis Gereçleri
  11. Roll-Up Servis Gereçleri
  12. Elite Time Servis Gereçleri
  13. Araget Servis Gereçleri
  14. Parti Feneri Servis Gereçleri
  15. Cakes Party Servis Gereçleri
  16. Parti Bulutu Servis Gereçleri
  17. Tahtakale Toptancısı Servis Gereçleri
  18. Partini Seç Servis Gereçleri
  19. No Name Servis Gereçleri
  20. Bir Davet Bir Şeker Servis Gereçleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021300/60001787/60007549/60007557
Başa dön