160 yıldan fazla süredir yenilikçi mutfak gereçleri ve pişirme araçları üreten Alman kökenli WMF, yüksek kalitede tasarımlarıyla gurmelerin ve yemek sevdalılarının beğenisini topluyor. İşlevsel ve belli standartlar baz alınarak tasarlanan ürünler uluslararası arenada ilham verici bir rol üstleniyor. Gurmelerin sıklıkla kullanmayı tercih ettikleri ergonomik aletler, yeme içmeyi adeta bir şölene dönüştürüyor. Her amaca uygun malzemeler, tavalar, mutfak gereçleri ve çatal bıçak setleri ile masalarda hem fonksiyonel hem de stil sahibi bir görünüm yaratılıyor. 

1853 yılından beri mutfak malzemeleri ile adından söz ettiren WMF, yeme içme alanı ile ilgili tüm anları özel kılmak ve kullanıcılarına keyif vermek için estetik ve işlevselliği bir arada buluşturuyor. 40 farklı ülkede faaliyet gösteren ve dünya genelinde 6000 çalışanı olan dev şirket, Almanya'da kendi sektöründe pazar lideri konumunda bulunuyor. Küçük ev aletleri alanında tasarım ve kalite odaklı ürünleri ile pek çok sadık müşteri edinen WMF, 1927 yılında ise yeme içme kültürüne farklı bir boyut kazandırmayı başarıyor. Düdüklü tencerenin mucidi olan şirket, her geçen gün yeni teknolojilerle şekillenen ürün gamı ile gelişimini sürdürüyor. İkonik tasarımları ile markanın en önemli ürünleri arasında yer alan düdüklü tencereler, güvenli özellikleri ve ergonomik sapları ile kolay kullanım sağlıyor. Rahatlıkla tencereden ayrılan kulplar yıkanarak durulanıyor. Cromargan teknolojisi ile ürünler, ilk günkü estetiğini ve dayanıklılığını koruyor. Transtherm tabana sahip olan tencere modelleri eşit ısı yayarak daha leziz yemekler pişirmeye imkan tanıyor. Tüm ocaklarla uyumlu şekilde çalışan tencereler ayrıca %70 pişirme süresi tasarrufu sunuyor. 

Şık tasarımlara sahip olan gurme mutfak gereçleri hazırlama, pişirme, yeme ve içme olmak üzere 4 aşamadan oluşan keyifli ve samimi bir mutfak deneyimi sunuyor. Çok amaçlı bıçaklar, meyve bıçakları, et bıçakları, kesme tahtaları ve mutfak aletleri ile hazırlama süreci tam bir şölene dönüşüyor. Keskin ve ergonomik yapılı bıçaklarla sebze ve meyveler mükemmel şekilde doğranıyor. Özellikli tencere ve tavalar mutfakların vazgeçilmez oyuncuları arasında girmeyi başarıyor. Pişirme sürecini bir tutukuya dönüştüren tencere modelleri yemek tutkunlarına kusursuz destek sağlıyor. Masaları keyif veren bir alana dönüştüren çatal bıçak takımları ile masa aksesuarları çeşitleri, her zevke hitap eden tasarımları ile göz kamaştırıyor. Masa kurmak ve servis yapmak estetik ürünlerle zevkli bir hal alıyor. Elegan sürahi ve bardak setleri içmenin keyfini yukarılara taşıyor. Stil sahibi espresso bardakları ve şarap kadehleri ise kullanışlı öğeleri estetikle bir araya getirerek hayat kalitesini zengin hale getiren ürün tasarımlarının ortaya çıkmasını sağlıyor.

Markanın kurumsal felsefesinde önemli bir yer tutan tasarım ve estetik, dünyanın birçok yerinden farklı tasarımcıyı marka çatısı altında buluşturuyor. Bütünsel bakış açısı ile yaratılan ürün grupları kalite, işlevsellik ve estetik unsurlarını güçlü bir şekilde harmanlıyor. Yemek hazırlama, pişirme, yeme ve içme deneyimini duygusal bir boyuta taşıyan WMF, yıllardır elde ettiği sayısız tasarım ödülü ile alanındaki başarısını kanıtlıyor. Dayanıklı, paslanma yapmayan, birinci sınıf malzeme kullanılarak tasarlanan ve kaliteli işçilikle ortaya çıkan ürünler, şirketin sağlıklı ve lezzetli yemek deneyimi mottosunu gözler önüne seriyor. Patentli teknolojiler ve ergonomik kullanım özellikleri bir araya geldiğinde gurme anlar olağanüstü bir farklılık kazanıyor. 

Türkiye'de Groupe SEB çatısı altında faaliyet gösteren marka, pazar payını her geçen gün artırıyor. Küçük ev aletleri alanında dünyanın sayılı üreticilerinden olan grup, 150'den fazla ülkede aktif olarak çalışmalarını sürdürüyor. WMF markasının geniş koleksiyonundan seçkin ve kaliteli ürünleri hemen inceleyebilir, mutfak deneyiminizi zenginleştirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

WMF

599 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Satıcı A-Z
  6. İndirimli Ürünler
  7. Sepette Kampanyalı Ürünler
  8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön