Sofra Seti

Partilerde, davetlerde ya da diğer organizasyonlarda pratik sofra seti ile etkinlikler, daha da keyifli hâle geliyor. Özellikle kalabalık davetlerde sofralarınız hem şık ve uyumlu hem de davet sonrası sizi uğraştırmayacak kolaylıkta oluyor. Çocuklarınızın doğum günü organizasyonu için birbirinden renkli ve eğlenceli sofra setleri ile eğlenceli bir bahçe daveti verebilirsiniz. Hiçbir ağırlığı ve kırılma riski olmayan bu setlerle siz de çocuklarınızla ve davetlilerle birlikte partinin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Parti bitiminde ise hiçbir şekilde taşıma, yıkama işlemine geçmeden kullanılan tüm malzemeleri geri dönüşüme kazandırabilmeniz sayesinde parti sonrası yorgunluğuna da maruz kalmazsınız. Sadece davetlerde değil; ailece ya da arkadaşlarınızla yapacağınız pikniklerde de kullanabilirsiniz. Taşıması da oldukça kolay olan birbirinden güzel sofra setleriyle gittiğiniz her yere evdeki sofranızın şıklığını yansıtabilirsiniz.

Sofra Seti Fiyatları

Pikniklerinizi renkli hâle getiren sofra setleri, piknik sepetlerindeki yerlerini almak üzere farklı fiyatlarla sizleribekliyor. Kişi sayısına göre ihtiyacınız olan sofra setini alarak oldukça pratik bir şekilde şık sofralara imza atabilirsiniz. Tek tek satın almaya kalktığınızda çoğu zaman gözünüzden kaçan eksikler oluyor. Sofra seti ise hepsini bir arada sunarak size kolaylık sağlıyor. İçecekleriniz için çok şık kadehler, bardaklar; yemekleriniz için renk renk tabaklar; çatal, kaşık, bıçak setleri gibi gerekli her parça sofra setinde bir araya geliyor. Sepetinizde ağırlık yapmayacak hafiflikte olmaları, kırılma risklerinin olmaması gibi avantajlar da sizin için kolaylık sağlıyor.

Çocuklarınızın doğum günü kutlamalarını ya da bebeğinizin diş buğdayı gibi kalabalık davetlerinizi de sofra seti ile kolaylıkla atlatabiliyorsunuz. Özellikle doğum günlerinde çok sayıda çocuk olacağı için kırılma gibi tehlikelere karşı sofra setleri oldukça cazip seçenekler oluyor. Çocuklar kalabalık olunca da tabak, çatal gibi sofra malzemesi ihtiyacı fazla oluyor. Mutfağınızdaki malzemeler, çoğu ihtiyaçları karşılamıyor. Tabak, çatal, kaşık yönünden uyumsuz bir masa hazırlamak zorunda kalınıyor. Sofra setleri, pratik oldukları kadar bu uyum sorununu da ortadan kaldırıyor. Sofra seti fiyatları, çeşitlilik gösterdiği için ihtiyacınız olduğu kadar, dilerseniz 2 ya da 3 set hâlinde alabilir ve malzeme sıkıntısı yaşamazsınız. Böylece siz de çocuklarınızın mutlu günlerinde onlarla eğlenebilmenin ayrıcalığını yaşarsınız.

Renkli setlerin yanında oldukça sade olan sofra setleri de alarak arkadaş çevrenizi bahçenizde kuracağınız büyük bir masada ağırlayabilirsiniz. Kadehleriyle, tabaklarıyla, peçetesiyle oldukça şık duran bu setler ile davetlerinizin keyfini sorunsuz yaşayabilirsiniz. Dilediğiniz kadar alır ve ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz. Malzemeler, gerçekçi ve şık bir görünüme sahip oldukları için masanız da kusursuz bir güzellikte oluyor. İçindeki malzeme çeşidine ve sayısına göre fiyatlar da değişkenlik gösteriyor. Siz de zevkinize, ihtiyacınıza ve davet vereceğiniz kişi sayısına göre size uygun sofra setlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Çoğu zaman düğünlerinizde ya da önemli günlerinizde tercih ettiğiniz "kullan-at" malzemelerin aynı zamanda şık da olmasını istersiniz. Bu gibi özel anlarda sofra setleri, hem ihtiyacınızı karşılıyor hem de hayalini kurduğunuz zevkli ve gösterişli sofralara sahip olmanızı sağlıyor. Oğlunuzun sünnet düğününde ya da kendi düğünlerinizde eşinize, dostunuza, misafirlerinize düğün öncesi yemek ikram etmek isteyebilirsiniz. Böyle kalabalık misafirlerinizin olduğu davetlerde pratik sofra setleri, hem önem verdiğiniz misafirlerinizi iyi ağırlamanızı hem de "kullan-at" kolaylığıyla yorulmadan gecenin keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

Renk renk ve her zevke hitap eden sofra setlerini kırda, bahçenizde, davetlerinizde, özel günlerinizde ihtiyacınıza uygun olarak dilediğiniz renkte ve çeşitte, ihtiyacınız olduğu kadar satın alarak pratikliğin, rahatlığın ve şıklığın keyfini sürebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sofra Seti

2647 ürün listeleniyor
Sunshinee
Decisive
Humble
Booddie
Virox
Sanlindou
Süsle Bebek ve Parti
Hayaller Dükkanı
Zero Land
Parti Sürprizi
Kelebek Oyuncak
Kidspartim
Lebeigo
Kikajoy
Pandoli
Hacarlıoğlu
Paşabahçe
Gizpak
Xhang
Party Shop
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 37 / 2647 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?