Partiler ve kutlama günleri, bazen monoton ve yorucu hâle gelebilen hayatınıza yeniden hareket getirecek eğlenceli aktiviteler arasında yer alır. Özellikle ailenizle, arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle bir arada olmanıza da ortam hazırlayan bu tür faaliyetlerin unutulmaz ve alabildiğine keyifli geçmesi için hazırlıklarınızı en iyi şekilde tamamlamanız gerekir. Evinizin, bahçenizin ya da ilgili aktiviteleri gerçekleştireceğiniz alanın atmosferini bir anda değiştirebilecek nitelikteki kağıt fener modelleri, oluşabilecek gereksinimlerinize kolaylıkla yanıt verebilir.

Yılbaşı, Cadılar Bayramı, doğum günü partileri, mezuniyet kutlamaları, Sevgililer Günü ve daha pek çok parti ve kutlama için değerlendirebileceğiniz kağıt fenerler, yapıları itibarıyla gayet narin ürünlerdir. Daire, akordeon, kardan adam, futbol topu, gemici feneri veya kalp gibi çok farklı şekillere sahip olan kağıt fener modelleri arasından kullanacağınız alanın genişliğini göz önünde bulundurarak farklı boyutlarda olanlarını edinebilirsiniz. Yılbaşı, doğum günü partisi ve Cadılar Bayramı gibi günler için tematik ürünler sunan markalar, kağıt fenerleri tekli ya da çoklu olarak hazırlayabilirler. Özellikle gemici feneri görünümündeki akordeon yapılı modeller, birbirlerine bağlı şekilde olup doğrudan kullanılabilirler. Bunun yanı sıra askı aparatları sayesinde rahatlıkla tavan, duvar ya da bahçenize misina ya da rafya aracılığıyla konumlandırabilir. Seçeceğiniz ürüne göre kağıt fenerleri, arzu ederseniz abajur şeklinde de değerlendirebilirsiniz. Zira yöneleceğiniz modellerin bazıları kendinden LED aydınlatmalı olduğu için fenerleri kalem pil yardımıylaaydınlatma amacıyla da kullanabilir; ürünlerin dekoratif özelliklerini işlevsel yapılarıyla da güçlendirebilirsiniz.

Yalnızca geometrik şekilleriyle değil; üzerinde bulundurdukları dantel, petek ve benzeri detaylarla da konumlandırıldıkları alanların şıklığını artıran kağıt fenerlerin kendinden LED aydınlatmalı olanlarını tercih etmeyecekseniz neon (fosforlu) çubuklardan destek alabilirsiniz. İç kısımlarında neon çubuklar için özel bölme bulunan kimi modeller, karanlık ortamları pil ve lamba olmaksızın son derece estetik bir şekilde aydınlatılabilmesini sağlar.

Kağıt Fener Fiyatları

Gerçekleştireceğiniz eğlence dolu aktivitelerin daha da keyifli olmasına yardım eden kağıt fener fiyatları, seçeceğiniz ürüne göre farklı aralıklarda yer alır. Bu noktada gereksinimlerinizi ve beklentilerinizi karşılayan kağıt fener fiyatları, tercih edeceğiniz ürünün yapısal özellikleri dışında LED aydınlatmaya sahip olup olmaması ve paket içeriğinin tekli ya da çoklu olması gibi çok sayıda değişkene göre farklılık gösterir.

Düzenleyeceğiniz parti ve kutlamanın amacına göre tercih edebileceğiniz modeller, odanızın ve bahçenizin renk tasarımına göre yapılandırılabilir. Düz renkli olarak imal edilen kağıt fenerler, kullanacağınız diğer parti ürünleriyle uyum sağlarken, zebra desenli, çok renkli ya da o güne özel görselleri üzerinde bulunduran modeller de aktivitenize ayrı bir canlılık kazandırabilir. Ev ve bahçenizin yanı sıra kreş, anaokulu ve benzeri alanlarda yapılacak kutlama türü faaliyetlerde de rahatlıkla değerlendirilebilecek yapıdaki modeller, kurulumlarının kolay olması ve zahmetsiz toplanabilmeleri sayesinde tercih nedeniniz olabilirler. “Kullan-at” yapıdaki ürünleri, dilerseniz dikkatli bir şekilde eski hâllerine getirerek ilerleyen zamanlardaki partilerinizde de keyifle kullanabilirsiniz.

Genellikle katlanabilir formdaki ince kağıt materyalden geliştirilen kağıt fenerler, ateşe dayanıklı olmayıp mumluk olarak değerlendirilemezler. Aydınlatma amacıyla kullanacağınız ve üzerinde LED bölümü olmayan ürünler için ısınma yapmayan farklı aydınlatma çözümleri kullanarak bu gereksiniminizi kolayca karşılayabilirsiniz. Bükülebilen ve biçim kazanabilen neon aydınlatmalarla uyumlu olan modelleri alarak aydınlatma özelliğine sahip olmayan ürünleri de rahatlıkla aydınlatmalı şekilde değerlendirebilirsiniz.

Çocuklarınızın doğum günü partilerinde, unutulmaz olmasını arzu ettiğiniz yılbaşı kutlamalarında, mezuniyet partilerinde ve daha pek çok aktivitede yer verebileceğiniz kağıt fener modellerinden zevkinize ve kullanım amacınıza uygun olanlarını satın alarak yaşam alanınızın daha da renklenmesini sağlayabilirsiniz.

Kağıt Fener

104 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kikajoy
  2. Wildlebend
  3. Pandoli
  4. Tahtakale Toptancısı
  5. Partioutlet
  6. Partypark
  7. Dünyadan Hediyeler
  8. Kullan At Market
  9. Balonevi
  10. Brode
  11. HKostüm
  12. Sdz
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021300/60001787/60007536
Başa dön