Afiş & Banner

Çeşitli sebeplerle gerçekleştireceğiniz parti ve kutlamaların olmazsa olmazlarından biri de afiş & banner modelleridir. Canlı görselleri ve seçeceğiniz ürüne göre kişiselleştirilebilir özellikte olmaları, odalarınıza ve evinizin çevresine farklı bir hava kazandıran afiş & banner modellerini edinme sebepleriniz arasında yer alabilir. Geniş katılımlı davetlerde ve kutlamalarda günün anlam ve önemini ortaya koyan görsellerle de ön plana çıkan ürünlerden dilediklerinizi edinerek düzenlediğiniz aktivitelerin daha eğlenceli bir hâle gelmesine ortam hazırlayabilirsiniz.

Birçok marka tarafından üretilen afiş ve banner olarak adlandırılan flama modelleri, üretildikleri malzemenin yapısı ve boyutları itibarıyla büyük çeşitlilik gösterir. Naylon kumaş, karton, plastik ya da folyodan imal edilen ve gerek kullanım amacı gerekse konumlandırılacağı alana göre değişik boyutlarda sunulan afiş & banner modelleri, paket içerikleriyle de farklılık arz ederler. Paket içeriğinde yalnızca afiş ya da banner ile gelen ürünlerin yanı sıra farklı parti malzemeleri, kendinden yapışkanlı etiketler ya da cam vakumu bulunan modeller, değişik kullanım alanları ve amaçları içinde uygunluk sunar.

Genellikle hazır formda olan ve anında uygulanabilir şekilde yer alan afiş & banner çeşitleri, birbirinden güzel renkleri ve görselleriyle göz kamaştırıcıdır. Özel günlerin temasıyla uyumlu ürünlerin yanı sıra ünlü çizgi film karakterlerinin ya da animasyon kahramanlarının lisanslı görsellerini de üzerinde bulundurabilen ürünler, çocuk ve gençler için gerçekleştirilecek parti veya kutlamalar için idealdir. Spor dalları ve futbol takımlarının simge ve bayraklarıyla zenginleştirilen ürünler, sporla ilgili olan herkes tarafından keyifle kullanılabilir.

Afiş Fiyatları

Evinizin dört bir yanını süsleyebilecek ve yalnızca özel günlerde ve kutlamalar sırasında değil; daimi olarak da değerlendirilebilecek afişlerin fiyatları, seçeceğiniz ürünün markası, modeli, boyutları, imal edildiği malzeme, sahip olduğu tema ve beraberinde getirdiği ekstra özelliklere göre farklılık gösterebilir. Ayrıca, seçeceğiniz ürünün lisanslı görsellerle gelmesi de fiyatları belirleyen bir diğer etkendir.

Yatak odaları ve çocuk odalarının atmosferini asıldığı andan itibaren değiştirebilen afiş modelleri, seçeceğiniz ürüne göre duvar ve kapıların yanı sıra camlı alanlara da asılabilir. Kendinden cam vakumu bulunan ürünler, evlerinde geniş camlı alana sahip olanlar için mükemmel çözüm sunar. Uzun süreli kullanım senaryolarına uygun şekilde tasarlanan ve dayanıklı yapılarıyla büyük beğeni toplayan afiş modelleri, canlı renkleri ve kendilerine has dokularıyla ilgi çekicidir.

Banner Fiyatları

Kutlama ve parti günlerinde kapı, duvar ya da tavana konumlandırılabilen banner modelleri, modern hayatın en gözde süsleme ürünlerinden biri olarak değerlendirilebilir. Özellikle gençlerin kapılarını süsleyen ve takip ettikleri ünlü karakterlerle kendilerini özdeşleştirmelerinde önemli rol oynayan banner modelleri, farklı boyut ve temalarıyla ön plana çıkar. Kişiselleştirilebilir yapıdaki ürünlerin yanı sıra üç boyutlu görsellerle de güçlendirilen modeller, sahip oldukları renk paletleri ve boyutlarıyla çok geniş bir yelpazede bulunurlar.

Düzenleyeceğiniz aktivitelerde ya da günlük hayattaki kullanımınızda gereksinimlerinizi karşılayan banner modelleri, yöneleceğiniz markanın ürününe göre farklı fiyat aralıklarında yer alır. Bu noktada banner fiyatları, seçeceğiniz ürünün markası, üretim malzemesi, boyutları, modeli, lisanslı görsele sahip olup olmaması ve paket içeriğine göre farklılık arz eder.

Markaların doğum günü, yılbaşı kutlaması gibi etkinlikleri göz önünde bulundurarak geliştirdikleri tematik ürünler, birden fazla parça ile gelebilirler. Duvar süsü, kapı için banner ve harflerden oluşan setler, düzenlenecek aktivitelerin daha eğlenceli ve etkili olmasında önemli rol oynayabilir. Ailenizle ve sevdiklerinizle bir arada olduğunuz zamanlarda gerçekleştireceğiniz eğlenceli faaliyetler için edinebileceğiniz afiş & banner modelleri, yaşadığınız unutulmaz anlara da katkı sağlayabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Afiş & Banner

2008 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 2008 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?