Aileniz ve sevdiklerinizle bir arada olduğunuz doğum günü kutlamaları, yılbaşı partileri ve mezuniyet eğlencelerini evinizde düzenlemek arzusundaysanız gerçekleştireceğiniz aktiviteye uygun süsleme malzemelerini edinmeniz, ortamı canlandırmak için iyi bir yoldur. Çok sayıda davetliye sunacağınız parti temalı pratik servis gereçlerinin yanı sıra duvar, kapı ve tavan süslemelerinizde değerlendireceğiniz bayrak çeşitlerini de kullanabilirsiniz.

Konusunda uzman çok sayıda marka tarafından itinayla geliştirilen bayrak modelleri, genellikle folyo, plastik ya da kartondan imal edilir. Boyutları farklı olan ürünler, seçeceğiniz markanın ürettiği bayrağa göre tekli veya çoklu olarak sunulur. Çoklu paketlerdeki ürünler, birbirlerine bağlı yapıda oldukları için kullanıma hazır durumdadır ve bu ürünlerin kurulumu sırasında fazladan zaman harcamanız gerekmez. Kimi markalar, tercih edeceğiniz ürünlerin yanına rafya gibi ekstra ürünler de ekleyerek süslemenizin daha verimli olmasını sağlayabilir. Yalnızca özel günlerde kullanılmayan; mağaza, kreş ve anaokulu gibi alanların da görsel açıdan daha hoş görünmesini sağlayan bayrak modelleri, üzerlerinde bulunan çizimlerle farklılık arz eder. Esprili çizimlerin yanı sıra lisanslı olan kimi ürünler, ünlü çizgi film ya da animasyon karakterlerinin görselleriyle canlılık kazanmıştır. Ayrıca; doğum günü, ilk diş, mezuniyet, evlilik gibi özel gün ve kutlamalara özgü tasarımlarla da zenginleştirilen ürünler, futbol kulüplerinin görsellerine de sahip olabilir. Özellikle çekişmeli derbileri evinizde takip ediyor ve takımınızı bayrak satın alarak da desteklemek istiyorsanız üreticilerin sizlere sunduğu başarılı ürünlere yönelebilirsiniz.

Bayrak modellerini, daha önceden aldığınız özel etiketlerle farklılaştırmayı arzu ediyorsanız üzerinde herhangi bir görsel bulunmayan düz renkli bayrakları tercih edebilirsiniz. Kendinden yapışkanlı etiketlerle kullanıma son derece müsait olan ve genellikle bu amaçla üretilen düz renkli bayraklar, tematik çalışmalarınız ya da sevdiklerinizin isimlerini etiketler aracılığıyla bayraklara yazabilmeniz açısından idealdir. Yaşayacağınız en güzel günlerden biri olan düğün gününüzde aracınızı klasik şekilde süslemek yerine eğlenceli ve sıra dışı biçimde süslemek istiyorsanız araba camına takılabilen plastik sopalı bayrakları seçebilirsiniz. Aracınızın hareketi esnasında takılan yerden çıkmayan ürünler, düğün gününüzün unutulmaz olmasına yardım edebilir.

Farklı amaçlara yönelik hazırlanan ve sunulan bayrakları edinirken gerçekleştireceğiniz aktivitenin niteliğini ve katılımcı kitlesini dikkate almanız, uygun olur. Amacınız, çocuklarınızın doğum günü için süsleme yapmak ve mümkün olduğunca aynı temaya sahip ürünler kullanmaksa, süsleme için edineceğiniz bayraklarla uyumlu görsellere sahip plastik tabak ve bardak modellerini de değerlendirebilirsiniz. Aynı üreticiler tarafından sunulan ürünler, renk paleti ve kullanılan görseller açısından büyük uyumluluk göstererek gerçekleştireceğiniz aktivitenin çok daha çarpıcı olmasına yardım eder. Hedefiniz, okul mezuniyeti gibi kişiye özel bir parti yapmaksa daha çok düz renkli bayraklara yönelebilirsiniz. Kalem ya da kendinden yapışkanlı etiketler aracılığıyla sevdiklerinizin adını ya da mezuniyete dair bilgileri bayraklara kolayca yazabilir; aldığınız bayrakları kişiselleştirebilirsiniz. Bebeklerinizin ilk dişleri için düzenleyeceğiniz kutlamalar gibi daha tematik faaliyetler yapacaksanız da bu yönde üretilen bayrak modelleri sizin için uygun olur. Erkek ve kız bebekler için ayrı renklerde ve tasarımlarda geliştirilen ürünler, kaliteli dokuları ve canlı görselleriyle dikkat çekicidir.

Gereksinimlerinizi ve beklentilerinizi karşılayan bayrak çeşitleri, farklı fiyat aralıklarında yer alır. Edineceğiniz bayrakların fiyatları, seçeceğiniz ürünün markası, modeli, üretim malzemesi, boyutları, paket içeriği ve kullanım alanı gibi değişkenlere göre farklılık arz eder. Bu noktada gerçekleştireceğiniz aktiviteye en uygun ürünü almadan önce kullanım amacınızı belirlemeniz ve bayrakları asacağınız odanın ölçülerini ürünlerin ölçüleriyle kıyaslamanız doğru olur. Böylece kurulum sırasında herhangi bir şekilde sorun yaşamadan bayraklarınızı muntazam bir biçimde konumlandırabilirsiniz.

Parti Bayrağı

141 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Özgüvenal
  2. Elite Time
  3. Epapack
  4. Balonevi
  5. Pandoli
  6. Tahtakale Toptancısı
  7. Sweetsorcery
  8. BAYRAKAL
  9. Event Party Store
  10. No Name
  11. Cansüs
  12. Euro Flora
  13. Meteor
  14. Roll-Up
  15. SihirliParti
  16. Engin Oyuncak
  17. Party Shop
  18. Procos
  19. Siirt Ürünleri
  20. Trio Tasarım
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021300/60001787/60007530
Başa dön