Kek Standı

Yeni yıl kutlamaları, doğum günü, evlilik yıl dönümü ya da sizin için özel olan tüm günlerinizin ayrılmaz eğlencesi, kutlama partileridir. Bu partilerde bazen sadece eşiniz ya da çocuğunuzla baş başa zaman geçirirsiniz bazen de tüm sevdiklerinizle bu özel günü paylaşmayı tercih edersiniz. Kaç kişilik olursa olsun kutlama partilerinin en popüler yiyeceği ise rengarenk ve iştah açıcı görüntüsü ile pasta ve keklerdir. Misafirlerinize ikram edeceğiniz pasta ve keklerin tadı kadar sunumu da büyük önem taşır. Zira önce göze, sonra mideye hitap etmek gerekir.

Son yıllarda partiler, özel temalar çerçevesinde kutlanmaya başladı. Örneğin, çocuğunuz için yapacağınız doğum günü partisini onun en çok sevdiği çizgi film temalı bir sunum ile hazırlayabilirsiniz. Ya da evlilik yıl dönümünüzde eşinizle ikiniz için özel anlamı olan herhangi bir tema seçebilirsiniz. Bu temaya uygun kullanacağınız kek standı, "cupcake" kapları ve "cupcake stantları, konuklarınız için hazırladığınız leziz ikramlıkların daha şık ve göz alıcı görünmesine yardımcı olur.

Kek Standı Çeşitleri

Kek standı çeşitleri arasında her yaştan ve her zevkten kişiye hitap eden onlarca seçenek bulmanız mümkün. Sadelikten hoşlananlar için düz ya da sade desenli "cupcake" kapları ve bunlarla uyumlu "cupcake" stantları kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun ilk doğum günü için üzerinde “ilk yaşım” yazan kek stantları partinizin unutulmaz bir parçası olarak hatıra fotoğraflarınızda yerini alabilir. Yeni yıl kutlamaları için hediye paketleri ile süslenmiş kek stantları da partinizi renklendirebilir. Pek çok kişi, partilerde günün anlamına uygun olarak tasarlayıp pişirdiği kurabiyelerden misafirlerine hediye olarak vermeyi tercih eder. Bu kurabiyeleri, renkli kurdelelerle birlikte şeffaf kurabiye paketleri içerisinde misafirlerinize sunabilirsiniz. Böylece misafirlerinize partinizden küçük ve lezzetli bir hediye vermiş olursunuz.

Rengarenk desen ve farklı boyutlardaki kek stantlarında kendi ellerinizle hazırladığınız "cupcake"leri misafirlerinize ikram edebilirsiniz. "Cupcake" hazırlarken partinizin temasına sadık kalmaya çalışırsanız daha dikkat çekici sonuçlara ulaşabilirsiniz. Örneğin, partinizin teması, bir çizgi film kahramanı ya da sadece bir renk bile olabilir. Kırmızı temalı bir partide çilekli "cupcake"ler de hazırlayabilirsiniz. Kek standınızı ve kek kaplarınızı da yine bu temaya uygun seçebilirsiniz. Folyo "cupcake" kağıtları da yine partilerde sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Kek Standı Fiyatları

Sadece özel günler için organize edeceğiniz partilerinizde değil; arkadaş ve akraba toplantılarınızda da kullanabileceğiniz kek stantları ile hem siz hem de misafirleriniz, lezzetli ikramlıklarınızı büyük bir keyifle tüketecektir. Bu keyifli kek stantlarının fiyatları ise standın boyutuna göre değişiklik gösterebilir.

Kek stantlarının en büyük avantajı, şık sunumlarının yanı sıra kullanım sonrası parçalarına ayrılarak başka özel günleriniz için de saklanabilmeleri. Dilerseniz bu stantları tek sefer kullanıp atmayı da tercih edebilirsiniz. Az sayıdaki misafiriniz için tek katlı; kalabalık misafirleriniz için ise çok katlı alternatiflere sahip kek stantları ile ikram masalarınızı rengarenk ve iştah açıcı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Özel günlerinizde ikram edeceğiniz kek ve pastaları kendiniz yapmak yerine hazır almayı da tercih edebilirsiniz. Hazır alacağınız kek ve pastalarda kullanacağınız tema konusunda çok daha fazla alternatife sahip olacağınız ise büyük olasılıktır. Kek stantları kadar kek kaplarını da her zevke ve her temaya uygun olarak bulmak mümkün olur. Kek standınızı seçerken kek kaplarınızı da uyumlu seçmeyi ihmal etmeyin. Her ikisini aynı renklerde seçmek zorunda da değilsiniz. Zıt renklerin ve desenlerin uyumunu da tercih edebilir ya da kek stantları ile uyumlu olarak üretilmiş kek kaplarından kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kek Standı

1126 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 37 / 1126 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?