Klasik Telefonlar

Tüm dünyada hemen her alanda esmeye başlayan nostalji rüzgârı ev dekorasyonu alanında da kendini göstermeye devam ediyor. Bir döneme damgasını vurarak hayatınızda önemli bir yere sahip olan klasik telefonlar, artık evinize şıklık katmak için geri dönüyor. Hafızalarda yer eden tüm özelliklerini koruyarak farklı tasarımlar ile yeniden üretilen bu şirin cihazlar sayesinde sadece evler değil, ofis türü yaşam alanları da nostaljik bir havaya bürünüyor. Mevcut eşyalara uyumu gözetilerek son derece zengin renk içerikleri ile kullanıma sunulan klasik telefonlar, orijinali ile hiçbir farklılık göstermiyor. Her zevke hitap edecek süslemeler ile donatılarak misafirlerinizin gözlerini alamayacağı güzellikte bir ürün olarak evinizin en değerli köşesinde yerini almaya hazırlanıyor.

Klasik Tutkunlarına Müjde!

Klasik tutkunlarının hayatın her alanında bu özlemlerini gidermeye çalıştıkları biliniyor. Bu ihtiyaca cevap vermek için kullanıma sunulan Klasik Telefonlar kullanıcılarına zamanda yolculuk imkanı tanıyor. Anıları taze tutacağı kadar son derece kullanışlı özellikler ile iletişim ihtiyacınıza da her an cevap vermeye hazır teknik donanımı ile günlük hayatınızın bir parçası haline geliyor. Farklı melodiler ile çalabilen ayarlanabilen zil sesi gibi daha birçok özelliğe sahip olmakla kalmayıp, sağlam yapısı ile uzun yıllar boyunca evinizin şıklığına katkı sunuyor. Değerli bir koleksiyon niteliği kazanması amaçlanarak üretimi gerçekleştirilirken ürünler, çevirmeli veya tuşlu seçenekleri ile sunuluyor.

Farklı Seçenekler

  • Özel Üretim Seriler: Nostalji meraklılarına hitap ettiği kadar koleksiyon meraklılarını da cezbedecek orijinal yapısıyla tasarlanan özel seriler, klasik görünümü yanında modern donanıma sahip teknik özelikleri ile dikkat çekiyor.
  • Ahşaptan Vazgeçemeyenler: Geçmiş ile geleceğin dengeli bir uyumu olarak karşınıza çıkan klasik telefonlar, ahşap görünüm özelliği sayesinde evdeki diğer mobilyalara kolayca uyum sağlıyor.
  • Tarihe Özlem Duyanlar İçin Dönem Tasarımları: Bazı eşyaların geçmişte içinde yaşanılan dönemle anıldığının bilinci ile üretilen ürünler içinde özellikle Osmanlı temalı olanlar dikkat çekiyor.
  • Farklı Renk Seçenekleri: Kişiden kişiye değişen renk tercihleri dikkate alınarak faklı renk tonları ile üretilen klasik telefonlar, özellikle turkuaz ve gül gibi ayrıcalıklı renk seçenekleri ile dikkat çekiyor.

Geçmiş İle Geleceğin Harika Uyumu

Klasik meraklılarının geçmişe özlem duymalarının yanı sıra günümüz dünyasına kayıtsız kalamayacakları bilinci gözetilerek tasarlanan ürünler sayesinde, üretilen klasik telefonlar dünün bugüne bir yansıması olarak görülüyor. Bu nedenle farklı renk ve teknik özellikleri yanında çeşitli ebatlarda da üretimi yapılarak beğeninize sunulan ürünler, bulunduğu yere ayrı bir şıklık ve zarafet katıyor. Beyaz altın, gümüş varaklı, pirinç, göz alıcı taşlar gibi süslerle donatılmasının yanında ahşap ceviz, eskitme tarzı seçenekleri de sunularak ürünlerin tercihi kullanıcıya bırakılıyor.

Ofis ve İş Yerlerine Özel Tasarımlar

Sadece evlerin değil, diğer yaşam alanlarına da nostalji havası vermek için her detay düşünülerek üretilen klasik telefonlar sayesinde artık iş yerlerinizde de nostalji rüzgarı esiyor. Büro ve ofis ortamları için özel olarak tasarlanıp üretilen seri sayesinde, iş yerlerinin modern havası geçmişin retro atmosferine kavuşuyor. Gelen müşteri  ve ziyaretçilerin ilgisini üzerine çekecek göz alıcı renklere ve süslere sahip bu telefonlar, son teknolojinin teknik özelliklerine sahip olması ile de dikkat çekiyor. Bu seride bulunan eskitme ceviz renginde telefonlar, sıklıkla tercih edilirken ahşap görünümlü ve kolay kullanımlı tuş takımı sayesinde sorunsuz iletişim kurma imkanı sağlıyor. Ürünler,  klasik tutkunlarına gün boyunca hizmet ederek tam bir nostalji ziyafeti çekiyor. Klasik telefonlar, ayrıcalıklı tasarımları ve adeta görsel şölen niteliği taşıyan estetik tasarımlarına ilaveten ulaşılabilir fiyatlarıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Klasik Telefonlar

85 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 85 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?