Tasarım özellikleri ve hoş renk seçenekleriyle öne çıkan dekoratif sepet modelleri, estetik görünümleri sayesinde tüm yaşam alanlarına renk ve cazibe katar. Düzenleyici ve toplayıcı olarak kullanıldıkları gibi estetik obje olarak da kullanılan ürünler, aynı zamanda şık bir hediye seçeneğidir. Cazip dekoratif sepet fiyatları sunan ürünleri isterseniz bir aksesuar isterseniz de işlevsel bir eşya olarak değerlendirebilirsiniz. Çok çeşitli ve farklı tasarımlarla üretilen dekoratif sepetleri evinizde ve iş yerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kategori ürünleri size birçok model seçeneği sunarak gereksiniminiz olan ürünü bulmanıza yardımcı olur.

İşlevsel Dekoratif Sepetleri Dilediğiniz Gibi Kullanın

Ahşap, hasır, plastik, metal ve tekstil gibi malzemelerle üretilen estetik tasarımlı dekoratif sepet modelleri, çok amaçlı olarak kullanılabilen ürünlerdir.

 • Hasırdan üretilen kulplu, renkli ve yuvarlak sepet seçeneklerini evinizi düzenlemek için tercih edebilirsiniz. Küçük ebatlarla tasarlanan ürünlere, anahtar gibi ufak tefek eşyalarınızı koyabilirsiniz.
 • Farklı boyutlarla tasarlanan dekoratif sepetleri, kişisel tercihleriniz doğrultusunda kullanarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
 • Büyük ebatlı sepetleri kirli çamaşır sepeti olarak kullanabileceğiniz gibi çocuğunuza hoş bir oyuncak sepeti de yapabilirsiniz.
 • Doğal görünümüyle sıcacık bir hava yaratan, küçük ebatlı, katlanabilir ve ince kulplu hasır sepetler, mutfak kullanımı için idealdir. Metalden üretilen ve duvara monte edilen askılı sepetler hem mutfak hem de banyo kullanımları için tercih edilir.
 • Büyük boyutlarla tasarlanan ve oturma alanlarında kullanılan dekoratif sepetler ise kitap, gazete, dergi, DVD, gözlük ve kumanda gibi eşyaların bir arada durması için uygun bir seçenektir.

Farklı Formalar ve Malzemelerle Üretilen Sepetler

Hasır, tel, ip, ahşap, bambu ve kaliteli plastik gibi farklı materyallerle üretilen ve göz alıcı tasarımlar sunan dekoratif sepetler yuvarlak, oval, kare ve dikdörtgen gibi şekillerle tasarlanır. Küçük ve büyük ebat ölçüleri ile üretilen sepetleri, farklı yerlerde kullanabilirsiniz.

 • Kalın hasırdan üretilen kapak, sap ve metal kilit detayı sunan kutu konseptli sepet modelleri, yatak odanız için şık bir takı kutusu olabilir.
 • Doğal ahşaptan ve kasa şeklinde tasarlanan, halat kulplara ve eskitme desenlere sahip büyükçe kutu sepetler ise şık bir dekoratif ürün olmayı başarır. Aynı zamanda işlevseldir.
 • Hasır ve tel malzemeyle birlikte üretilen ve tel örgüsü tasarımı içeren saplı sepetler, içerisine yapay çiçekler yerleştirerek kullanılabilir.
 • Dikdörtgen biçiminde tasarlanan hasırlı tel tepsi sepetler hem şık bir tepsi hem de ilginç bir baharatlık olabilir.
 • Doğal malzeme ve sıra dışı tasarım özellikleriyle üretilen irili ufaklı sepet modellerini, kendinize özgü dekorasyon fikirleriyle değerlendirebilirsiniz.

Evinizde Dekoratif Sepetlere Yer Açın

Üretildikleri malzeme, ebat ölçüleri ve tasarım detayları ile uyumlu dekoratif sepet fiyatları sunan özgün tasarımlı ürünleri, evinizin her yerinde kullanabilirsiniz. Şık bir obje niteliği taşıyan ferforje dekoratif sepet seçenekleri gibi orijinal tasarımlı ürünlere, evinizde kolayca yer bulabilirsiniz. Dekoratif sepet tasarımları, sevdiklerinize ve dostlarınıza armağan edebileceğiniz değerli bir hediyedir.

 • Küçük ve şık tasarımlı hasır sepetleri mutfağınızda ekmek sepeti, banyonuzda ise el havlusu sepeti olarak kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kutu konseptli sepetlere kişisel bakım ürünlerinizi koyabilirsiniz.
 • Kahverenginin yanı sıra farklı renk tonlarıyla tasarlanan kapaklı yatay sepetleri, isterseniz kendi isterseniz de bebeğinizin kirli çamaşırları için kullanabilirsiniz.
 • İçi pamuklu dokuma ile kaplı geniş hasır sepetleri de temiz mutfak bezlerinizi ve masa örtülerinizi depolamak için değerlendirebilirsiniz.
 • İnsan sağlığına dost kaliteli plastik malzeme ile üretilen ve çok şık örgü deseni sunan sepet seçenekleri ise hem mutfakta hem de banyoda kullanılır.
 • Hasır ve bambu sepetler patates, soğan gibi sebzeleri, meyveleri, canlı çiçekleri ya da hobi malzemelerini koymak için oldukça uygundur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dekoratif Sepet Fiyatları

Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Toplam 24 / 2308 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/60002981