Vazo Fiyatları ve Modelleri

Dekorasyon oldukça kişinin zevkini yansıtır, bu yüzden önemli bir konudur. İnsanın iç huzurunu, mutluluğunu, keyfi ve rahatı açısından özeldir ve her mekan için bu durum değişir. Gerek iç gerekse dış mekanlarda dekorasyonun güzelliğine önem göstermek insana büyük oranda avantaj sağlar. Bu durum işletmelerin müşteri çekmesi ve kaliteli bir duruş sergilemesi açısından gereklidir. Aynı zamanda evlerde ve hususi mekanlarda kullanılan aksesuarlar insanın rahatı ve mutluluğu için kiymetlidir. Hem psikolojik yönleri hem de çevresel faktörleri sebebiyle dekorasyon ürünlerini kullanabilirsiniz. Mobilyalarınızla uyum içerisinde olan ürünler tercih etmeniz bütünlük ve zarafeti aynı anda yakalamanızı sağlar. Uzun yıllardır pek çok insanın severek kullandığı, farklı modelleriyle her ortama uyum sağlayan ve vazgeçilmezler arasında yer alan vazolar bu alanda sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Farklı boyutları, renkleri, desenleri, işlemeleri ve modelleri bakımından her tarza hitap etmeyi başaran şık parçalardır. Hem süs olarak hem de çiçek yetiştirme amacıyla kullanılabilir. Her iki yöntem de görünüm açısından şıklık yaratmayı sağlar. Evlerde, ofislerde, işletmelerde ve kısacası dilenen her yerde kullanılabilen bu ürünler zengin duruşu sebebiyle de pek çok insanı kendine hayran bırakır. Hem kendiniz için kullanabilir hem de hediyeler etmek amacıyla tercih edebilirsiniz. Farklı tarzlarda mobilyalarla uyum içerisinde olan bu ürünler, çeşitleri sayesinde her ortamda kullanılabilir. İçerisine dilerseniz canlı dilerseniz de yapay çiçek yerleştirebilirsiniz. Bu durum zevkiniz, imkanınız ve ürün tipi bakımından çeşitlilik gösterebilir. Sizler de dekorasyonda fark yaratmak ve tarzınızı yansıtmak amacıyla modelleri inceleyebilirsiniz. Kaliteli markaların sunduğu ürünleri inceleyerek bulunduğunuz ortama renk katabilirsiniz.

Her Zevke Uygun Vazo Modelleri

Her insanın zevki ve tercihleri farklılık gösterir. Kullanıcıya hitap edecek ürünler de oldukça çeşitlidir. Renkler, boyutlar ve diğer birçok özellik modellerde değişiklik gösteren detayları oluşturur. Ürünler arasındaki en belirgin farklılık kullanım amacıdır. İçerisine koyacağınız çiçek türüne bağlı olarak bir model tercih edebilirsiniz. Sık tercih ettiğiniz bir çiçek türü varsa, modeli boyutunu, tarzına, şekline göre değerlendirmeniz mümkün. Ardından yerleştireceğiniz yeri göz önünde bulundurmanız doğru seçeneği bulmanıza yardım eder. Eşyalarla uyumu, kullanım yeri bakımından çeşitli özelliklere dikkat ederek boyut ve renk gibi ayrıntıları seçmede kolaylık sahibi olabilirsiniz. Tüm bunların yanında vazo modelleri materyaller bakımından da birbirlerinden ayrılır. Bu durum zevkiniz ve tarzınız açısından önemli olabilir. Doğru bir seçim yapmanız halinde mükemmel bir uyum ve şıklık yaratabilirsiniz. Cam, seramik, metal ve mermer olarak farklı kategorilere ayrılan bu ürünlerin her biri sağladığı avantajlarla fark yaratır. Kullanım kolaylığı yaratan bu farklılıklar bulunduğu ortama kolay bir şekilde uyum sağlama açısından da her geçen gün artırılır. Şekilleri genel itibariyle klasik ve modern olarak ayrılan ürünler arasından dekorasyona uygun olanı tercih etmeniz mümkündür. Sunulan birçok farklı renk seçeneği ile bütünlük yakalarken zorlanmazsınız. Beyaz, altın, siyah, mavi, kahverengi, yeşil, gri, bakır, pembe ve diğer birçok renk seçeneği arasından tercih yapabilirsiniz. Tek renk olarak bu ürünlere sahip olabilir ya da farklı renklerin uyumundan yararlanılarak kombinasyon oluşturabilirsiniz. Ayrıca desenli olarak üretilen modeller ile ortama fark katabilirsiniz. Zevkinize, tercihinize ve ihtiyacınıza uygun olarak alabileceğiniz modeller arasından hemen seçim yapabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Vazo Çeşitleri

Dekorasyon alanında sıklıkla tercih edilen bu ürünler oldukça çeşitlidir. Hem materyalleri hem de sergiledikleri duruş bakımından farklılık gösteren bu ürünlerin her birinin sağladığı avantajlar farklılık gösterir. Özellikle seçimlerde etkili olan materyal çeşitleri pek çok açıdan etkilidir. Ürün yapımında kullanılan malzeme hem kullanım şeklini hem de ortaya çıkan duruşu etkiler. Bu sebeple kullanılan yerin genel havasına uygun olarak tercih edilmelidir. Ayrıca kullanım amacı ve şekli de bu konuda önem arz eder. Cam vazo çeşitler arasında yer alan ve sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Bu ürünler görüntü bakımından fark yaratır. Şeffaf ve berrak yapısı sebebiyle şıklık katar. İçerisinde konulan eşyayı direkt olarak göstermesi sebebiyle oldukça farklı dekorasyonlara konu olur. Tüm bunların yanında dayanıklı ve kaliteli bir forma sahiptir. Uzun yıllar güvenle kullanmanız amacıyla tasarlanır. Şeffaf olanların yanı sıra işlenmiş modeller de vardır. Farklı renklerde ve desenlerde özelleştirilen ürünler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Seramikler ise boyanabilir özelliğe sahip olması sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Usta ellerde işlenen ve tasarım harikası olarak sizlere sunulan çeşitli modeller oldukça eski dönemlerden beri insanların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Çoğu dekorasyona uyu sağlayan bu modeller oldukça çeşitlidir. Bunun yanında metaller de farklı renk seçenekleri sunduğu gibi modern bir duruş da sergiler. Genel dizaynda modernlikten yanaysanız sizin için oldukça uygun son moda tasarımlar arasında metal çeşitler vardır. Ayrıca ahşap ve metalin uyumundan faydalanılarak tasarlanan ürünler de oldukça canlı bir duruş sergiler. Bu iki materyalin bir araya gelmesiyle hem sağlamlık hem de şıklık elde edilebilir. Dilerseniz bu iki materyalin uyumundan faydalanabilir dilerseniz de ahşap vazo modellerini inceleyebilrsiniz. Klasik, modern, bohem ve diğer birçok tarza sahip çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz.

Şekilleri ile Fark Yaratan Vazolar

Ürünler yalnızca renk, materyal, boyut ve desen gibi özellikleriyle birbirlerinden ayrılmaz. Aynı zamanda modellerde kullanılan şekiller de oldukça önemlidir. Kullanılacak yere bağlı olarak vazo şekilleri arasından seçim yapabilirsiniz. Salon, mutfak, banyo, bahçe, ofis, kafe ve diğer birçok yerde kullanabileceğiniz bu ürünlerin özelliklerine dikkat ederek tercih yapmanız kullanım sırasında avantaj sağlayabilir. Örneğin, dar ve küçük alanlar için mini boyları geniş bölgeler için de görkemli modelleri kullanabilirsiniz. Ürünlerin şekillerine karar verirken öncelikle yere mi yoksa bir nesnenin üstüne mi yerleştireceğinize karar vermelisiniz. Bu sayede ayaklı modelleri veya küçük boyutlu tasarımları inceleyerek vakit tasarrufu sağlayabilirsiniz. Küçük ve şirin modeller genellikle tezgah, masa, raf ve benzeri alanların üzerine konulmak için tercih edilir. Büyük olanlar ise eşyaların yanına, cam önlerine ve genel itibariyle boş yerlere konulur. Bu sebeple şekiller kullanım açısından önemlidir. Yalnızca kullanım yeri değil aynı zamanda tarz bakımından da önem arz eden bu konuda dikkatli davranmak gerekir. Ürünü kullanacağınız alanın genel dizaynı hangi tarzda ise ürün şekli de ona uygun olarak tercih edilir. Bu durum bütünlük ve uyum oluşturur. Ayrıca hoş ve zarif bir görünüm yaratmanızda büyük oranda etkilidir. Şekiller arasında yer alan fil ayağı vazo son dönemlerde sıklıkla kullanılan modeller arasındadır. Farklı materyallerde ve renklerde üretilebilen bu ürünler genellikle pampas otu yerleştirmek amacıyla tercih edilir. Farklı boyutları sayesinde mekanın ortamına uyum sağlar. Bunun dışında dekoratif vazolar da genellikle küçük boylarda tekli veya set halinde tasarlanır. Farklı şekillerden yapılan göz alıcı kombinler, çeşitli desenlerle sağlanan zarafet ve kullanım zenginliği açısından avantajlarından faydalanmak için sunulan seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Göz Alıcı Vazo Tasarımları

Çok uzun yıllardır kullanılan bu ürünler insanlık tarihine de tanıklık etmeyi başarmıştır. Tarihin çok eski dönemlerinden beri insanların kısıtlı imkanlarla da olsa ortaya koyduğu bu eşyalar hala pek çok insan tarafından sevilerek kullanılır. Bunda etkili olan faktör de şık görünümüdür. Hem hediyelik hem de kullanım amacıyla alınabilen ve oldukça özel anlamlara sahip olan bu ürünlerin tasarımları sürekli olarak değişiklik gösterir. Değişen insan ihtiyaçları ve farklılık gösteren zevkler sonucunda herkese hitap edebilmek amacıyla ortaya konulan birbirinden şık vazo tasarımları vardır. Bu tasarımlar özellikle hangi tarzı sevdiğinize bağlı olarak değişkenlik gösterir. Mermer ve seramik tasarımlar genel itibariyle klasik tarzlara hitap eder. Desenleri, işlemeleri, renkleri ve şekilleri bakımından pek çok ortama uyum sağlar. Ağır ve zarif bir duruş sergiler. Mermer kendine has görüntüsü sebebiyle oldukça şık görünüm sağlar. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması sebebiyle tercih oranı artar. Seramikler ise birçok farklı şekle girebilen malzemelerdir. Bu sebeple seramik vazo çeşitleri oldukça fazladır. Hem ince ve zarif işlemleriyle hem de farklı emeği belli eden tasarımlarıyla oldukça dikkat çeker. Bunun yanında cam ve metal olarak üretilenler de modernliğin simgesi haline gelmiştir. Cam çeşitler modelleri bakımından farklı ortamlara uyum sağlar. Metaller ise hem dayanıklılığı hem de modern tasarımlarıyla fark yaratır. Tüm bunların yanında bohem bir hava yaratmak, rustik görünümü desteklemek ve doğal bir ortama sahip olmak için ahşap ve bambu tasarımları tercih edebilirsiniz. Özellikle bambu vazolar antibakteriyel, sağlıklı ve dayanıklı olması sebebiyle oldukça kullanışlıdır. Özellikle suya karşı olan yüksek direnci sebebiyle canlı çiçekler için doğa dostu bir tasarım imkanı sunar.

Avantaj Sağlayan Vazo Özellikleri

Dekorasyon açısından oldukça önemli bir yere sahip olan bu ürünlerin özellikleri farklılık gösterir. Materyaller, şekiller, renkler ve tasarımlar haricinde özellikler arasında bir de desen farklılıkları görülür. Bu durum her zevke hitap etme açısından önemlidir. Ayrıca kullanılacak olan ortam ile uyum sağlaması amacıyla önemli bir durumdur. Desenler, süslemeler ve motifler bakımından görülen ayrılıklar sayesinde ürünler herkesin kullanımına uygun hale gelir. Bu sayede pek çok farklı zevk ve tarza da hitap etmeyi başarır. Vazo desenleri yalnızca desen bakımından değil aynı zamanda şekillerde de oldukça etkilidir. 3 boyutlu görünüme sahip gerçekçi tasarımlar bulunduğu ortama fark katar. Oldukça şık ve kullanışlı olan bu özellik sayesinde avantaj sahibi olabilir ve dizaynı dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Uzun yıllardır kullanılan, tarihin eski dönemlerinden beri pek çok insan tarafından ilgi gören çini vazolar vardır. Etnik şekillere sahip olan bu ürünler zengin bir görünüm ve klasik hava yaratmak amacıyla sıklıkla tercih edilir. Çeşitli renklerin bir araya gelmesiyle oluşturulan bu ürünler birçok ortama uyum sağlar. Ayrıca etkileyici motiflere sahip olması sebebiyle görsel bir şölen ortaya koyar. Sunulan çeşitler arasından tercih yapmanız halinde evlerinizde bir sanat eserini sergileme imkanı yakalayabilirsiniz. Bunun haricinde sade ve zarif modelleri de tercih edebilirsiniz. Farklı desenler ve motiflerle zenginleştirilen ürünler arasından size hitap edeni bularak uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanında oldukça pratiklik sağlayan özelliklere sahip çiçekli vazolar da bulunur. Bu modeller ürünlere uyumlu çiçek motifleri, yapay ve canlı çiçeklerle renklendirilen çeşitlerdir. Bütünlük sağlayan ve uyum içerisinde olan bu modeller sayesinde ürüne uygun bir çiçek aramak zorunda kalmazsınız.

Bütçe Dostu Vazo Fiyatları

Her insanın dekorasyon alanında tercihleri farklılık gösterir. Bu sebeple kaliteli markalar herkesin zevkine ve ihtiyacına hitap edebilmek amacıyla ürünlerinde çeşitlilik ortaya koyar. Uzun yıllardır vazgeçilmez olan ve pek çok yerde kullanım imkanı sunan vazo fiyatları da bu sebeple farklılık gösterir. Farklı materyaller, özellikler, boyutlar ve desenler nedeniyle görülen farklılıklar fiyat aralıklarına yansır. Bu sebeple sabit bir fiyat aralığı vermek doğru olmaz. Buna rağmen dekorasyon alanında vazgeçilmez olan bu ürünlerin fiyatları oldukça bütçe dostu bir şekilde sizlere sunulur. Birbirinden kullanışlı ve kaliteli vazo çeşitleri arasından ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olanı bulmak oldukça kolaydır. Bulunduğu ortama renk katan, insana huzur veren ve oldukça şık duran bu ürünler arasından hemen tercih yapabilirsiniz. Kullandığınız yere bağlı olarak boyutlarına, zevkinize bağlı olarak da diğer özelliklerine göz atabilirsiniz. Hem etnik hem klasik hem de modern ortamlarla uyumlu olan çeşitler sayesinde avantaj sahibi olabilirsiniz. Bu ürünleri birden fazla yerde kullanacaksanız veya çoklu bir görünümle boş alanları en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız vazo seti alabilirsiniz. Setler birbirleriyle uyumlu renklerden oluşan farklı boyut ve şekillerde tasarlanır. İhtiyacınıza uygun olarak da miktarları değişiklik gösterir. Oldukça kullanışlı olan bu ürünler bulunduğu ortama uyum sağlaması halinde tamamlayıcı bir rol üstlenirler. Ürün seçeneği arasından tercih yapmak için kaliteli markalarca üretilen birbirinden değerli parçaları incelemeye hemen başlayabilirsiniz. Ürünlere uygun fiyatlı, pratik ve güvenli bir şekilde oturduğunuz yerden ulaşmak için Hepsiburada’yı tercih edebilirsiniz. Üstelik belli dönemlerde gerçekleştirilen indirim ve kampanyaları takip ederek dilediğiniz ürüne avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Oturduğunuz yerden, mağaza gezmenize gerek kalmadan ve haliyle yorulmadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Vazo Tercihinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Şıklık ve zarafet sağlayan bu ürünler arasından seçim yaparken öncelikle kullanım yeri göz önünde bulundurulmalıdır. Farklı boyutlarda üretilen modellerin ölçüleri temel alınarak seçimler yapmak doğru sonuç almanıza yardımcı olur. Bahçe, ofis, salon gibi geniş alanlarda büyük vazo tercih edebilirsiniz. Bunun dışında özelliklerini inceleyerek kullanmak istediğiniz çiçek türüne bağlı olarak seçim yapabilirsiniz.

Vazo Setleri Nasıl Kullanılır?

Bütünlük, uyum ve denge sizin için önemliyse vazo takımı tercih edebilirsiniz. Birbirleriyle uyum içerisinde olan ve genellikle küçük ve farklı boylarda tasarlanan ürünleri bir arada ya da ayrı alanlarda kullanabilirsiniz. Masa, tezgah ve sehpa gibi mobilya üzerinde bu ürünleri bir arada kullanarak farklılık oluşturabilirsiniz. Kitaplık ve raflarda ayrı kullanabileceğiniz modellerin görüntüsündan faydalanarak güzel bir dizayn elde edebilirsiniz.

Vazo Boyutları Çiçek Seçiminde Etkili midir?

Bu ürünler arasından sıklıkla rastlanan boyut farklılıkları kullanım amacına göre değişebilir. Dileyen herkesin farklı mekanlar için kullanımına imkan sağlayan bu durum, aynı zamanda çiçek seçiminde de etkilidir. Minik ve şirin çiçekler için küçük modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanında bambu, pampas ve benzeri çiçekler için de uzun vazo tercih etmek gerekir. Bu durum uyum ve kullanım açısından önemlidir.

Vazolar Bulunduğu Ortamın Tasarımda Ne Kadar Etkilidir?

Dekorasyon tercihleri farklılık gösterir. Bu sebeple de ürünler farklı formlara sahip bir şekilde üretilir. Bohem bir hava yaratmak ve var olan dizayna uygun bir tercih yapmak için sunulan pek çok farklı çeşit vardır. Bunlar arasında yer alan ahşap, bambu ve hasır vazo modelleri çeşitlerine bağlı olarak gönül rahatlığıyla tercih edebilir. Klasik ve modern tarz tercihinde bulunanlar için de uygun boyut ve şekilde vazolar bulunur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vazo Fiyatları ve Modelleri

5296 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Dekorasyon
Dekorasyon
Vazo
Vazo
Cam Vazolar
Cam Vazolar
Seramik Vazolar
Seramik Vazolar
Metal Vazo
Metal Vazo
Mermer Vazo
Mermer Vazo
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 47 / 5296 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?