Vazo Fiyatları ve Modelleri

Vazo çeşitleri, farklı model ve renk seçenekleriyle satın alınabilir. Ev ya da ofis ortamlarınızın atmosferini değiştiren çiçekler ile kullanılabilir. Hem yapay çiçekler hem de canlı çiçekler ile kullanıma uygun olan vazo modelleri farklı boyutlarda tercih edilebilir.

Her Beğeniye Uygun Vazo Modelleri

Vazo modelleri arasından beğeninize uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Farklı malzemelerden üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulan vazo modelleri cam, seramik, metal gibi farklı ham maddelerden imal edilir. Görünüm bakımından önemli farklar yaratan malzeme seçimi, vazo satın alırken karar vermeniz gereken bir etmendir. Özellikle cam vazo çeşitlerini diğer vazo çeşitlerinden ayıran en temel özellik, içinin dışarıdan tamamen görünmesidir. Şeffaf yapıdaki cam vazo modelleri bu özellikleri dolayısıyla genellikle kuru ya da yapay çiçekler ile kullanılır. Herhangi bir canlı çiçeğin zaman içinde çürümesi, suyunun kirlenmesine neden olacağı için cam vazo modellerinde canlı çiçek kullanımı tavsiye edilmez. Bunun yanı sıra ince ağaç dalları, kurutulmuş çiçekler, yapay çiçekler gibi malzemeler ile cam vazo modellerini oldukça şık biçimde birleştirebilirsiniz. Ayrıca cam vazo çeşitlerinin bir diğer kullanım biçimi ise içerisine renkli kum, taş, deniz kabuğu gibi malzemeler doldurmaktır. Böylece evinizde doğal malzemelerden oluşan estetik bir aksesuar sergileyebilirsiniz. Seramik vazo çeşitleri ise en sık tercih edilen vazo modellerindendir. Farklı renk ve desen seçenekleri sunan seramik vazo modelleri çeşitli konseptlerde kullanılabilir. Metal malzemeden imal edilen vazo çeşitleri ise son derece modern bir görünüm yaratarak evinizin tarzını tamamlar.

Dekoratif ve Şık Ürünler

Dekoratif ve şık vazo çeşitleri evinizin vazgeçilmez dekorasyon ürünlerinden biri olabilir. Stil sahibi vazo modelleri arasından evinizin tarzına en iyi uyum sağlayan ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz. Örneğin evinizde modern bir tarz hâkim ise, klasik vazo çeşitleri yerine daha farklı ve modern bir imaj yaratmanızı sağlayacak vazo çeşitlerine yönelebilirsiniz. Klasik tarzda döşenmiş bir evde yaşıyorsanız klasik vazo modelleri sizin için ideal seçenekler olabilir. Örneğin ortası bombeli gelen vazo modelleri oldukça klasik vazo çeşitleri arasında sayılabilir. Buna ek olarak, ibrik şeklinde tasarlanan vazo çeşitleri veya çinili olarak dizayn edilen vazo çeşitleri de klasik tarzda döşenmiş bir ev ile oldukça uyumlu bir tarz yakalar. Dekoratif vazo modellerinin öne çıkan bazı özellikleri ise şu şekildedir:

 • Dekoratif vazo modelleri, oldukça geniş ürün çeşitliliği içerir. Bu sayede aradığınız tarzda bir ürünü bulmak son derece kolaydır.
 • Dayanıklı malzemeden imal edilen ve uzun ömürlü bir kullanım vadeden vazo çeşitleri, uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir.
 • Evinizdeki atmosferi değiştiren, tarzınızı tamamlayan vazo çeşitleri ile dilediğiniz dekorasyon kombinasyonlarını oluşturabilirsiniz. İsterseniz kuru dallar ile isterseniz canlı çiçekler ile kullanabileceğiniz vazo çeşitleri, geniş bir kullanım alanı sunar.
 • Klasik vazo çeşitlerinin yanı sıra sunulan kapaklı vazo çeşitleri de oldukça özgün dekorasyon ürünleridir.
 • Set olarak sunulan vazo çeşitleri arasından tercih yaparak masanızda veya vitrininizde oldukça uyumlu bir görünüm oluşturabilir, estetik anlayışınıza göre vazolarınızı konumlandırabilirsiniz.

Çeşitlerine Göre Vazo Fiyatları

Vazo fiyatları ürünün imalatında kullanılan malzemeye, kalitesine, boya çeşidine ve boyutlarına göre farklılık gösterebilir. Büyük boyutlarda tasarlanan vazo çeşitleri genellikle daha yüksek fiyatlarla satışa sunulur. Salonunuzda veya antrenizde kullanabileceğiniz büyük boyutlu vazo çeşitleri, oldukça şık dekorasyon ürünleridir. Bunun yanı sıra seramik, cam, metal gibi çeşitli malzemeler de ürünün fiyatına etki eden unsurlardır. Vazonuzun kaliteli malzemeden üretilmiş olması daha uzun bir kullanım ömrü sağlar. Bu nedenle kaliteli, kolay kırılmayan yapıdaki vazo modellerini tercih etmenizde fayda vardır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Vazo Fiyatları ve Modelleri

3.250 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Boy A-Z
 4. Renk A-Z
 5. Malzeme A-Z
 6. Markalar A-Z
  1. Vitale Vazolar
  2. Euro Flora Vazolar
  3. Oğuz Çini Vazolar
  4. Dekorsende Vazolar
  5. Porio Vazolar
  6. Star Vazolar
  7. Myb Turkish Crafts Vazolar
  8. Sultan Çini Vazolar
  9. Mikasa Moor Vazolar
  10. Mikasa Vazolar
  11. OTANTİK ÇİNİ Vazolar
  12. Ancel Vazolar
  13. Paşabahçe Vazolar
  14. Turkuaz Çini El Sanatları Vazolar
  15. Kcd Vazolar
  16. Lamedore Vazolar
  17. Süsler Çini Ve Seramik Vazolar
  18. The Mia Vazolar
  19. Artezza Home Vazolar
  20. Arem Dekor Aksesuar Vazolar
 7. En A-Z
 8. Ev ve Yaşam Trendleri
 9. Fotoğraflı Değerlendirme
 10. Güncel Değerlendirme
 11. Fırsat Ürünleri
 12. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021300/18021358
Başa dön