Online Eğitim

Online Eğitim Fiyatları

Anaokulu veya kreşte başlayan formal eğitim, yaşam boyu devam eden eğitimin yalnızca bir parçasını oluşturur. Neredeyse her konu ve alan için özenle hazırlanan online eğitim materyalleri sayesinde kendinizi geliştirmeye ve yeni konular hakkında derin bilgi sahibi olmaya devam edebilirsiniz. Sipariş edebileceğiniz online eğitim kaynakları İngilizce, Almanca, Fransızca veya İtalyanca gibi pek çok yabancı dil eğitimini sizlere sunar. Bu kaynaklar sayesinde kelime ve dil bilginizi geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda telaffuz becerinizi de geliştirme imkanı yakalarsınız. Satışa sunulan eğitim materyalleri aynı zamanda online sınava hazırlık amacı ile de yaygın olarak tercih edilmektedir. Örneğin; lise matematik bilgisine kaynak ders materyali arayan genç öğrenciler TYT, AYT ve YKS gibi önemli üniversiteye geçiş sınavları için özel olarak hazırlanmış olan kaynakları sipariş edebilirler. 

Matematikten Türkçeye, yabancı dilden sosyal ve fen bilimlerine kadar her alanı içeren eğitim setleri sayesinde sınav öncesi pek çok konuyu detaylı bir biçimde öğrenebilir, çözümlü soru videoları sayesinde her soru türüne karşı hazırlıklı olabilirsiniz. Online eğitim materyalleri aynı zamanda teknoloji ve bilişim alanında da kendisini ilerletmek isteyen kullanıcılar için pek çok olanak sunmaktadır. Örneğin; Java programı hakkında daha detaylı bilgi ve uygulama becerisine sahip olmak isteyen kullanıcılar bu online eğitim seçeneğini tercih edebileceği gibi Microsoft programlarında daha ileri seviye kullanım imkanı arayan kişiler de bunun için hazırlanmış online eğitimlere kaydolabilir. Microsoft programları Word, Excel, Power Point gibi pek çok alanı içerisinde barındırır, alacağınız detaylı eğitimler sayesinde bilgisayar kullanımınızı daha ileri seviyeye çıkarabilirsiniz. Her ilgi alanı için özel olarak hazırlanan online eğitim materyalleri sayesinde yaşam boyu gelişiminize katkı sağlayabilirsiniz.

Yabancı Dilini İlerletmek İsteyen Kullanıcılar İçin İngilizce Online Eğitim Fiyatları

Başta İngilizce olmak üzere Fransızca, Almanca ve İspanyolca gibi farklı yabancı diller öğrenerek dünyaya bakış açınızı genişletebilir, farklı dil seçenekleri sayesinde daha çok kitaba, filme ve insana erişim sağlayabilirsiniz. İngilizce online eğitim fiyatları bütçenize uygundur. Bu eğitim sayesinde İngilizce ders kitapları, romanlar, gazete ve dergiler gibi pek çok bilgi kaynağına ulaşmakla kalmaz, aynı zamanda yurt içi ve yurt dışında yüksek lisans ve doktora programlarına da başvurabilirsiniz. Örneğin; uluslararası geçerliliği bulunan IELTS VE TOEFL sınavlarına online eğitim materyalleri ile en iyi şekilde çalışabilmeniz mümkün olur. 

Her sınav içeriği göz önünde bulundurularak hazırlanan ders ve ders materyalleri, sınavda en yüksek sonuca ulaşmanız için gerekli zemini sağlar. Örneğin; IELTS dinleme, okuma, yazma ve konuşma olmak üzere toplam 4 bölümden oluşmaktadır. Her bölüm açık uçlu soru biçimine sahip olduğu için farklı kelime gruplarını, ileri seviye dil bilgisi kuralları ile birlikte öğrenebilirsiniz. Farklı İngilizce aksanlarına da aşina olmanız sınav anında iyi bir sonuç elde edebilmenizi sağlar. Satın alacağınız İngilizce online eğitim materyalleri ulusal yabancı dil sınavlarını da içerir. Örneğin; lise son sınıf öğrencileri YKS’ye hazırlanmak için bir eğitim alabileceği gibi YDS ve Yökdil için hazırlanan online eğitim setlerini de temin edebilirsiniz. Her dil seviyesi için özel olarak tasarlanan bu setler başlangıç, orta ve ileri seviye imkanları ile kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Bu sayede seviyenize uygun bir seti kolaylıkla edinebilirsiniz.

Ortaokul ve Lise Öğrencileri İçin Derslere Yardımcı Online Eğitim Fiyatları

Ortaokulda başlayan detaylı fen bilimleri ve matematik dersleri ileri düzey içerikleri sebebi ile kimi zaman öğrencileri zorlayabilmektedir. Kayıt yaptırabileceğiniz 7.sınıf matematik online eğitim fiyatları sayesinde çocuğunuzun eğitimine destek olabilirsiniz. Değişen müfredatı an be an takip ederek hazırlanan bu eğitimler çocuğunuza en güncel eğitim içeriğini sunmanıza olanak sağlar. Her alan ve ünite için özel konu anlatımı sağlayan videolar sayesinde çocuğunuz her konuyu detaylı bir biçimde öğrenmenin yanı sıra video çözümlü sorular ile anlamadığı soru tiplerini kavrama olanağı da yakalar. Adeta özel ders olanağı sunan bu online eğitim materyalleri 9, 10 ve 11.sınıf öğrencilerine sunulduğu gibi lise son sınıf öğrencilerine ve lise mezunlarına da sunulmuştur. 

TYT sınavı üniversiteye girmek isteyen tüm adayların girmek zorunda olduğu bir sınavdır. Türkçe, matematik, fen bilimleri ve sosyal bilimler gibi 4 alandan sorumlu olunan bu sınavda her alan 40’ar soru içermektedir. Sayısal bölümlerden tercih yapacak öğrencilerin matematik, Türkçe ve fen bilimleri alanlarında bilgilerini konuşturmaları gerekirken eşit ağırlık öğrencilerinin ise Türkçe, matematik ve sosyal bilimler alanlarında kendilerini geliştirmesi oldukça önemlidir. AYT ise üniversiteye yerleşim sınavlarının ikinci aşaması olup sayısal, eşit ağırlık ve sözel alanlarından tercih yapmayı planlayan öğrencileri kapsamaktadır. YKS için yabancı dilde uzmanlaşmak isteyen lise öğrencilerinin becerilerini ölçmek amacı ile hazırlanmıştır. Her sınav ve alan için özel olarak tasarlanan online eğitim materyalleri sınavda en iyi performansınızı ortaya koymanıza yardımcı olur.

Teknolojiden Bilişime Onlarca Özel Eğitim Fiyatları Seçeneği

Eğitim erken çocukluktan ileri yetişkinliğe kadar uzanan ve yaşam boyu devam eden bir süreçtir. Neredeyse her alan için olanak sunan özel eğitim fiyatları sayesinde ilgi duyduğunuz, bilgi ve becerinizi ilerletmek istediğiniz her alan ve konuda online eğitim alabilmeniz mümkündür. Evinizin konforundan sizlere ulaşan bu eğitim yol ve zaman masrafı gibi pek çok olasılığı ortadan kaldırdığı için büyük kolaylık sağlar. Alanında uzman olan hocaların iş birliği ile hazırlanan özel eğitim setleri sayesinde farklı şehirlerden sınırsız eğitim olanağı edinirsiniz. Özel eğitimler içerik açısından geniş bir yelpazeye yayılmış durumdadır. Örneğin; Arap Dili ve Edebiyatına ilgi duyan kullanıcılar için de İngiliz Dili ve Edebiyatına ilgi duyan kullanıcılar için de pek çok online eğitim materyali sunulmuştur. 

Eğitimler hayatın her alanından olabilir. Örneğin; dış ticaret yapmayı düşünen kullanıcılar dış ticarete giriş dersleri alarak alana aşinalık kazanabilirler. Teknoloji ve bilişim alanında yetersiz kaldığına veya uygulama konusunda kendini ileri taşıyabileceklerine inanan kullanıcılar da pek çok online eğitim seçeneğine sahiptir. Örneğin; her Microsoft programının detaylı bir biçimde ele alındığı kurslardan muhasebecilerden üniversite öğrencilerine kadar herkes faydalanabilir. Detaylı Excel kullanımı muhasebe ve kayıt tutma gibi alanlarda çalışan kullanıcılar için oldukça büyük kolaylık sağlarken, Power Point ve Word programlarında ustalaşmak pek çok üniversite öğrencisinin ödevlerini daha etkin bir biçimde yapmasına imkan tanır. Her yaş, ilgi alanı ve seviyeden gelen kullanıcılar için hazırlanan özel eğitim materyalleri yaşam boyu gelişiminize destek sağlar. Yüzlerce eğitim fırsatı sizleri bekliyor!

İngilizcesini ilerletmek isteyen kullanıcılar hangi online eğitim materyallerini tercih edebilir?

Konu odaklı çalışmak isteyen kullanıcılar kelime ve dil bilgisine odaklanılan her seviye İngilizce eğitimine kaydolabileceği gibi sınav odaklı çalışan kullanıcılar da IELTS, TOEFL, YDS ve YKS gibi yabancı dil sınavlarına hazırlık için tasarlanan online eğitim materyallerini tercih edebilir.

Java programı hakkında kendini geliştirmek isteyen kullanıcılar için programlar mevcut mudur?

Java bilgi ve kullanım becerisini ilerletmek isteyen kullanıcılar için tasarlanmış Java eğitim materyalleri başlangıçtan ileri seviyeye kadar herkese hitap eder.

Ortaokula giden çocuklar için ders kaynakları var mıdır?

Ortaokul ve liseye giden gençler için hazırlanan online eğitim fırsatları çocuğunuza derslerini anlaması için hayli yardımcı olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Online Eğitim Fiyatları

1 ürün listeleniyor
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?