İş, Ekonomi & Pazarlama

İş, ekonomi & pazarlama kategorisinde yer alan kitaplar; yöneticiler, patronlar, girişimciler, çalışanlar ve bu alana ilgi duyan bireylere hitap ediyor. İş dünyasının kendine özgü kurallarını profesyonel bir şekilde ele alan eserler, basit ve akıcı bir üslupla okuyuculara sunuluyor. Ekonomi ve finans dünyasındaki gelişmelere ayak uydurmak isteyen yöneticilerin, şirket içerisinde çalışanlarına karşı nasıl bir tutum içerisinde olmaları gerektiği hakkında pratik ipuçlarına yer verilen iş, ekonomi & pazarlama kategorisi eserlerinde, yeni bir iş kurmak isteyen girişimciler için de yol gösterici tavsiyeler bulunuyor. Sektörde birçok başarıya imza atmış yönetici ve iş adamlarının hayat hikayelerine yer verilen kitaplar, sıfırdan zirveye adım adım yükselmek isteyen bireyler tarafından rağbet görüyor. Alanında uzman ekonomistler, patronlar, akademisyenler ve girişimciler tarafından kaleme alınan iş dünyasına ait ekonomi ve pazarlama kitapları, okurlara farklı bakış açıları kazandırarak yeni fikirlere kapı aralıyor.

İş, Ekonomi ve Pazarlama Dünyası Neleri İçerir?

Eserlerde; küçük çaplı işletmeler, holdingler ve sektöre öncülük eden büyük firmalarda çalışan yönetici ve çalışanların, iş hayatında nasıl motive olabilecekleri hakkında ipuçlarına yer veriliyor. Hayatının belli bir döneminde maddi sıkıntılar çekmiş olan yöneticilerin deneyimlerini okurlara sunan iş, ekonomi ve pazarlama kitapları, finansal başarıya ulaşmak için kabul edilen tüm geleneksel varsayımları ve kökleşmiş inançları yeniden şekillendiriyor. Okurların yeni bir vizyon kazanmasına yardımcı olan eserler, pazarlama alanında hatırı sayılır isimlerin öğütlerini sistematik bir şekilde sunuyor. İş dünyasında başarılı olmak için planlı ve programlı bir şekilde çalışmak gerektiğine ilişkin önerilerin yer aldığı kitaplar, zaman yönetimi konusunda da okurları bilinçlendiriyor. İşleri parçalara bölerek sırayla yapmanın, çalışanların performanslarını artıracağına ilişkin veriler içeren iş dünyası kitapları, stres yönetimi konusunda önemli taktikler içeriyor. Şirketler arasında daima var olan rekabetin, nasıl avantaja dönüştürülebileceği konusunda önerilerin yer aldığı eserler, yönetici ve patronların stratejik düşünme becerilerini artırıyor.

İş, Ekonomi ve Pazarlama Kitapları Hangi Konuları Kapsar?

Ekonomi ve pazarlama dünyası hakkında kaleme alınan eserler, bu konularda herhangi bir bilgi birikimine sahip olmayan okurların dahi finans alanında çıkan haberleri yorumlayarak çeşitli çıkarımlarda bulunabilmelerine yardımcı oluyor. Sektördeki mali dalgalanmalar, döviz kurları, arz talep dengesi ve yatırım araçlarıyla ilgili temel düzeyde bilgiler içeren iş, ekonomi ve pazarlama kategorisi eserleri, enflasyona bağlı politikaların gidişatı hakkında okurlara yol gösteriyor. Ekonomistlerin yorumlarına yer verilen kitaplarda, yatırım yapmak isteyen bireylere çeşitli taktikler detaylı açıklamalarla birlikte sunuluyor. İnsan psikolojisine ilişkin bilimsel çalışmalara da yer verilen eserler, iş hayatında müşterilerin nasıl ikna edilebileceğine ilişkin dikkat çekici veriler sunuyor. Planlarını uygulama konusunda katı kurallara sahip olmayan yöneticilerin, huzurlu bir iş ortamı oluşturabileceklerini ifade eden kitaplar, çalışanların fikirlerine değer verilmesi gerektiğinin altını çiziyor.

İş, Ekonomi ve Pazarlama Stratejileri Nelerdir?

Yöneticilerin, karar mekanizmalarının şirketlerin geleceği üzerinde etkili olduğunu ifade eden kitaplar, teknolojik gelişmelerin takip edilmesinin hayati olduğunu vurguluyor. Bilgi teknolojilerinin hızla gelişmesi şirketlerin kendilerini daima güncel tutarak ‌AR-GE faaliyetlerine ağırlık vermelerini gerektiriyor. Sektöre yön veren firmaların, özgün fikirleri önemseyerek yeni değerler oluşturabilen girişimcileri desteklediğini savunan ekonomi ve pazarlama kitapları, fikirlerin nasıl geliştirilebileceği konusunda da sıra dışı stratejiler ve öneriler sunuyor. Şirket içerisinde, güçlü ve saygıdeğer bir yönetici olabilmek için problem çözme becerisinin geliştirilmesi gerektiğini vurgulayan eserler, patronların kurumsal süreçleri gözden geçirebilme yetkinliğine sahip olmalarının önemine değiniyor. Eserlerde; yöneticilerin, empati kurabilme yeteneklerinin gelişmiş olmasının da çalışanlar ile sağlıklı bir iletişim kurmalarını kolaylaştıracağından bahsediliyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İş, Ekonomi & Pazarlama

10.000+ ürün listeleniyor
Kitap Film Müzik
Kitap Film Müzik
Kitap
Kitap
İş, Ekonomi & Pazarlama
İş, Ekonomi & Pazarlama
İş Yönetimi
İş Yönetimi
Ekonomi, Pazarlama & İş Dünyası
Ekonomi, Pazarlama & İş Dünyası
Muhasebe & Finans
Muhasebe & Finans
Medya & İletişim
Medya & İletişim
Reklam & Halkla İlişkiler
Reklam & Halkla İlişkiler
Ekonomi & İktisat
Ekonomi & İktisat
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 63 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?