Muhasebe & Finans

Ekonomi alanında merak ettiklerinizi öğrenmek ve bilgi birikiminizi artırarak iş hayatınızda daha başarılı olmak için muhasebe ve finans kitapları okuyabilirsiniz. Alanlarında önemli çalışmalar yapmış akademisyenlerin kaleme aldığı bu kitaplar ekonomi biliminin esaslarına dayanarak farklı koşullar altında ne gibi finansal çözümler üretilebileceği hakkında bilgi almanızı sağlar. Kriz yönetimi, sermaye, risk, borçlanma, faiz ve kredi gibi çok farklı alanlarda derinlemesine bilgiler içeren finans kitapları aracılığıyla paranızı ve işlerinizi daha doğru yönetmeye başlayabilirsiniz. Tamer Koçel'in işletme yöneticiliğiyle ilgili çalışmalarını okuyarak yönetim ve organizasyondan klasik ve modern ekonominin sunduğu çözümlere kadar farklı bakış açılarıyla nasıl iyi bir yönetici olabileceğinizi öğrenebilirsiniz. İşletmelerin rekabet ederken diğer işletmeleri geçmesi için ne gibi stratejiler uygulaması gerektiği, ne kadar risk alınabileceği gibi konuları ayrıntılı açıklamalara ve örneklere sahip metinlerde iyi biçimde kavrayabilirsiniz.

Muhasebe Kitapları Nelerdir?

İç ve dış ticarette geçerli olan kuralları öğrenip iş yönetiminizi ekonomik açıdan güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Muhasebenin ilkelerine değinen temel kitaplar aracılığıyla hem üniversitedeki ilgili derslerinizde hem de çalışma hayatınızda kullanabileceğiniz değerli bilgiler edinebilirsiniz. Dış ticaret işlemleri muhasebesiyle alakalı kitapları satın alarak ithalatta ne gibi hamleler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Kredi alma, taksitlendirme ve senet gibi ödeme seçeneklerini detaylı şekilde işleyen kitaplar dış ticaret işlemlerinde daha bilinçli adımlar atmanıza yardım eder. Devletin yaptığı yardımları ve verdiği teşvikleri anlatan güncel muhasebe kitapları işlerinizi yönetirken kullanabileceğiniz avantajları size aktarır. Maliyet muhasebesi hakkındaki temel kitaplarla kurumunuzun finans yapısını yönetirken dikkat etmeniz gereken ayrıntılara dair önemli bilgiler alırsınız. Ciltli ya da karton kapaklı olarak basılan kitaplar dayanıklı ve kaliteli kağıtları ile okuma kolaylığı sunar. Her okuyucunun anlayabileceği bir dille yazılan kitaplar uzman olmayan kişilerin de kendilerini muhasebe alanında geliştirebilmesini sağlar.

Tavsiye Edilen Finans Kitapları Hangileridir?

Marka ve finans yönetimini bir arada aktaran kitaplar kurumunuzun daha iyi bir ekonomik güce erişmesine yardım eder. Farklı ekonomistlerin kalem aldığı ve farklı ekonomik modelleri aktaran eserler aracılığıyla kendi şirketiniz için en uygun stratejileri geliştirmeye başlayabilirsiniz. Ünlü pazarlama uzmanı Philip Kotler'in yazdığı ekonomi kitapları ile ürünlerinizi pazarlarken yapmamanız gereken hataları öğrenebilirsiniz. Uluslararası para dolaşımı konulu kitaplarla dünyada hakim olan ekonomik modelleri ve para yönetiminin nasıl yapılması gerektiğini daha iyi kavrayabilirsiniz. İşletme yönetimine dair eserlerle hem kurumunuzun çalışanlarını hem de sermayenizi nasıl yönetmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. Finans sözlüğü satın alarak yabancı dillerdeki finans terimlerinin Türkçelerine ve açıklamalarına ulaşabilirsiniz.

Muhasebe ve Finans Kitaplarının Fiyatı Ne Kadar?

Ekonomik ilişkilerinizde daha başarılı olmak ve sermayenizi daha da artırmak için yapabileceklerinizi aktaran muhasebe ve finans kitapları daha bilinçli bir yönetici olmanızı sağlar. Yönetim muhasebesi ile ilgili eserler uygulamalı örneklerle paranızı değerlendirmek için ne gibi hamleler yapabileceğinize dair yeni fikirler kazanmanızı sağlar. Önemli pazarlama ustalarını anlatan kitaplarla pazarlama taktiklerine dair kıymetli bilgilere örneklerle beraber erişebilirsiniz. Finans okuryazarlığı kazanmanızı sağlayan kitaplardan sipariş ederek finans eğitimi alarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Bireysel yatırımcıları ilgilendiren konuları okurlarına farklı açılarla anlatan Davranışsal finans temalı kitaplarla yatırımlarınızı daha başarılı hale getirmek için yapabileceğiniz hamleleri öğrenebilirsiniz. Modern ekonominin önemli kurallarını ve stratejilerini güncel pazarlama yönetimini konu alan kitaplar aracılığıyla okuyabilirsiniz. Yabancı ekonomistlerin kaleme aldığı finans ve muhasebe kitapları kolay anlaşılır bir dille Türkçeye çevrildiği için okuma zevkiniz de korunur. Dipnotlarla terimlerin açıklamalarına yer veren kitaplar okurken yeni şeyler öğrenmenizi kolaylaştırır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Muhasebe Kitabı-Finans Kitabı

1770 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Toplam 24 / 1770 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?