Dijital Yayınlar

Dünyada uzun zamandır kullanılan, ülkemizde de hızla yayılan dijital yayıncılık, okuyuculara farklı deneyimler yaşatarak okuma anlayışlarında değişiklik yaratıyor. Çocuk kitaplarından ekonomi dergilerine, spordan bilim dergilerine hemen her alanda faaliyet gösteren dijital yayınlar, basılı yayınlara göre uygun fiyatlı olmalarıyla da ilgi çekiyor. İnternetten dijital olarak kolayca sahip olabileceğiniz bu yayınları, ömür boyu zarar görmeyecek şekilde saklayabilirsiniz. 

Dijital Yayıncılık Nedir?

Dünyayla birlikte ülkemizde de gelişen dijital yayıncılıkta basılı bulabileceğiniz birçok yayının dijital haline de ulaşabilirsiniz. Spor, eğitim, kültür - sanat, bilim, ekonomi ve daha birçok alanla ilgili içeriğin dijital hallerine kolayca sahip olabilirsiniz. Son zamanlarda hikaye ve roman tarzı yayınların dijitale taşınmasıyla genişleyen dijital yayıncılık portföyü, gazete ve dergilerin de aylık sayılarını dijital olarak çıkarmasıyla epey genişledi. Teknoloji kullanımının 3 yaşına kadar düşmesiyle birlikte her yaştan içeriğin dijital dünyada yansımasını görmek mümkün hale gelmiştir. Sadece görsel değil, işitsel içeriklerin üretilmesine de olanak tanıyan teknoloji sayesinde dijital yayınlar anlatım biçimi konusunda da zengin seçenekler sunmaktadır. Radyo tiyatroları, sesli roman ve öyküler bu anlatım zenginliğinin örnekleri olarak gösterilebilir. Yayınların dijitalleşmesi sayesinde aynı yayının ister işitsel isterseniz de görsel versiyonuna sahip olma özgürlüğü elinizde.

Dijital Yayınlar Nerelerde Kullanılır?

Telefon, tablet, kindle, masa üstü veya dizüstü bilgisayar... Satın aldığınız yayını günlük hayatta iletişim veya multimedya için kullandığınız herhangi bir teknolojik aletinizde kolaylıkla açabilir ve depolayabilirsiniz. Bir kez satın aldığınız bu yayınları farklı cihazlarınıza yükleyebilir, günün her anında yorulmadan yanınızda taşıyabilirsiniz. Dijital yayınınızın cihazınızdaki depolama alanını harcamasını istemiyorsanız, ihtiyacınız olduğunda indirip okumadığınız zamanlarda da silebilirsiniz. Dilerseniz de bulut depolama alanlarınızda bu yayınları kolaylıkla saklayabilirsiniz. 

Dijital Yayınlar Güvenli midir?

Dijital yayınları satın almak, en az fiziksel yayınları satın almak kadar güvenlidir. Elinizde değil de sahip olduğunuz multimedya araçlarda saklayacağınız için, aslında fiziksel yayınlara göre daha da güvenli sayılabilir. Lisanslı yayıncılar tarafından yayınlanan, virüs ve diğer tüm tehlikeli yazılımlara karşı taranan bu yayınlar elektronik cihazlarınızda çok fazla yer kaplamaz. Cihazınızın işletim sistemine ve donanımına yük bindirmeyecek kadar küçük boyutlarda olan bu yayınları lisanslı satın aldığınız takdirde hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Bu sebeple de dijital yayın alışverişinizi güvendiğiniz satıcılardan yapmaya özen göstermenizde fayda olacaktır.

Dijital Yayınların Avantajları Nelerdir?

Fiziksel olarak bir ürün elinize geçmeyeceği için saklama alanından tasarruf edersiniz. İnternetin sonsuz saklama alanına sahip olması sebebiyle basılı yayınlara oranla dijital yayınları bulmanız ve edinmeniz her zaman daha kolay olacaktır. Farklı tür ve yaş gruplarına hitap eden yayınları, tek bir satıcıdan kolaylıkla temin etme şansı bulabilirsiniz. 1 kez satın aldığınız dijital yayını ömür boyu yıpranmadan saklayabilir, dilediğiniz cihazınıza indirerek istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Arkadaşlarınıza kolayca hediye edebilirsiniz. Dijital yayınlar teknolojik imkanların sonsuz nimetlerinden faydalanabilecek yapıda oldukları için farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. İşitsel, görsel hatta interaktif içeriklerle ilgi duyduğunuz yayınla daha fazla etkileşimde kalabilirsiniz. Baskı maliyeti olmadığı için aynı yayının dijitaline daha uygun fiyata ulaşabilirsiniz. Çevrimiçi olabildiğiniz her yerde kolayca satın alabildiğiniz dijital yayınlar sayesinde bilgiye istediğiniz an ulaşabilir, bilgiyi kolayca paylaşabilirsiniz. Herhangi fiziksel alana ihtiyaç duymayan bu içerikleri elektronik cihazınızda arşivleyebilir, hatta sahip olduğunuz bulut depolama alanlarında rahatlıkla saklayabilirsiniz. Kolay kolay ulaşamayacağınız dijital dergilere de bir tıkla sahip olabilirsiniz. Sürekli takip ettiğiniz bir dergi varsa dijital dergi aboneliği sayesinde yayınlara hızlı erişim sağlama imkanı bulabilirsiniz. Kitap okumayı sevmiyorsanız veya kitap okurken gözleriniz yoruluyorsa sesli kitapları deneyebilir; işte, yolda, evde ve her yerde kitabınızı efor sarfetmeden dinleyebilirsiniz.

Siz de bilginin teknolojiyle birleştiği dijital içeriklerden satın alın, sahip olduğunuz bilgiyi güvenle her yere taşıyın. Spordan bilime, çocuktan büyüğe ihtiyacınız olan bilgiye kolayca erişin.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dijital Yayınlar

57 ürün listeleniyor
Kitap Film Müzik
Kitap Film Müzik
Kitap
Kitap
Dijital Yayınlar
Dijital Yayınlar
Sesli Edebiyat Kitapları
Sesli Edebiyat Kitapları
Dijital Dergiler
Dijital Dergiler
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 57 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/80196008