Dijital Dergiler

Dijital dergiler, ekstra hiçbir ağırlık taşımanıza gerek kalmadan dilediğiniz tüm dergi ve sayıları her an, her yerde okuyabileceğiniz dergilerdir. Dijital yayıncılığın giderek yaygınlaşması ve oldukça rağbet görmesi sonucu pek çok dergi dijital ortamlarda yayın yapmaya başlamıştır. Hem yer tasarrufu yapmanızı sağlayacak hem de evinizde olmadığınız sürelerde size daha konforlu bir okuma deneyimi sunacak dijital dergiler Hepsiburada.com'da sizleri bekliyor.

Dijital Dergiler Nelerdir?

Dijital dergiler, sanal platformlar aracılığı ile dilediğiniz her zaman ve yerde rahatlıkla erişebildiğiniz dergilerdir. Bazı dijital dergilerin basılı halleri de mevcut olup bazıları ise yalnızca sanal ortamdan yayınlanmaktadır. Modadan teknolojiye, dekorasyondan spora, edebiyattan sinemaya, mizahtan vücut geliştirmeye, bilimden iş dünyasına pek çok farklı konuda dijital dergiler bulunmaktadır. Ek olarak, çocuklarınız için hazırlanmış pek çok dijital dergi de Dijital Dergiler kategorisinde yer almaktadır.

Dijital Dergiler Nasıl Okunur?

Dijital dergilerin tek bir sayısını satın alabileceğiniz gibi belirli süreler kapsamında abonelik de oluşturabilirsiniz. Dergilerin büyük çoğunluğu okurlara üç, altı ve on iki aylık abonelik seçenekleri sunar. Dijital dergilere abone olmanız halinde her bir sayı için tekrar satın alma işlemi gerçekleştirmek durumunda kalmazsınız. Abonelik kapsamında olan her sayı, yayın tarihi geldiğinde otomatik olarak erişiminize açılır.

Dijital dergilerin okunma biçimleri birbirinden farklılık gösterebilir. Ancak hepsi belirli uygulamalar ve web siteleri ile uyumlu çalışmaktadır. Android ve iOS işletim sistemleri için tasarlanmış uygulamalar veya web tarayıcılarından girebileceğiniz web siteleri ile dergilerinizi her an cep telefonlarınızdan, bilgisayarlarınızdan ve tabletlerinizden okuyabilirsiniz. 

Dijital dergilerin tümünün satın alma ve abonelik koşulları ile kullanım şekilleri Hepsiburada.com'da yer alan Ürün Açıklamaları kısmında detaylı biçimde yer almaktadır. Bu açıklamaları inceleyerek sizin için en uygun ve konforlu seçenekleri tercih edebilir, dilerseniz bir ya da birkaç dergiye abone olabilirsiniz. Satın alma işleminizden sonra size verilen kod ile dergilerinizi okumaya başlayabilirsiniz. 

Dijital Dergilerin Avantajları Nelerdir?

Dijital dergileri satın almanız halinde dilediğiniz dergilerin sayıları satın alma işleminizi takiben 1-2 saat içinde erişiminize açılmaktadır. Böylelikle dergileri mümkün olan en kısa sürede okuma şansınız olur. Dergilerin kargo aracılığı ile tarafınıza ulaştırılmasını beklemek durumunda kalmazsınız. İşte, tatilde, yolculuklarda ve benzeri her durumda istediğiniz her an dergilerinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Sizin için en konforlu hale getirilmiş okuma koşulları ile tıpkı basılı bir dergiyi elinizde tutuyor gibi tüm yazıları ve görselleri rahatlıkla görebilirsiniz. Dergiyi okurken yarım bırakmanız halinde tekrar okumaya başladığınızda kaldığınız yeri kolaylıkla bulabilirsiniz. Dijital dergiler, arşiv yapmayı da oldukça kolaylaştırmaktadır. Sanal platformlarda satın aldığınız dergileri bir arada tutabilir ve kendinize bir arşiv yaratabilirsiniz. 

Dijital Dergiler Nasıl Seçilir?

Hâlihazırda takip ettiğiniz bir dergi ya da satın almayı planladığınız bir sayı yoksa dergilerin ön kapaklarında yer alan bilgiler size yardımcı olabilir. Hepsiburada.com'da yer alan tüm dijital dergilerin ön kapak görselleri mevcuttur. Neredeyse tüm dergiler, kapaklarında derginin söz konusu sayısı ile ilgili bilgilere yer verirler. Bu şekilde her derginin konusunu, o ay konuk ettiği uzman ya da sanatçıları ve ele aldığı konu başlıklarını rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Çocuk dergileri satın alırken dergilerin hangi yaş grubuna dahil olan çocuklar için hazırlandığını ve hangi konuları işlediklerini de görebilir, çocuklarınız için en eğitici ve eğlenceli seçimleri yapabilirsiniz. Dilerseniz, bir derginin bir sayısını satın alıp memnun kaldığınız takdirde dijital dergi aboneliği gerçekleştirerek her ay tekrar dergi seçmek ile vakit kaybetmeyebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dijital Dergiler

12 ürün listeleniyor
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?