Her sayısında farklı bir konuyu işleyerek teknolojiden sağlığa, giyimden yaşam tarzına kadar pek çok konuda zengin ve detaylı içerikler sunan erkek dergileri okuyucularını bekliyor. Popüler konular hakkında olduğu kadar yeni fikirler ve gelişmelere de sayfalarını ayıran erkek dergileri sağlıklı yaşam tarzı ile birlikte stil sahibi olmak için farklı önerilerde bulunuyor. Sadece trendleri takip etmeyen farklı ebat ve sayfalarda basılan düzenli yayınlar ünlüler ile yaptığı röportajlar ile de sık sık gündeme geliyor. Okuyucularının beklentilerini yakından takip eden yayınlar, ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda gündemi belirleyerek geniş bir kitleye ulaşmayı başarıyor.

Sağlıklı yaşam tavsiyelerine sıkça yer veren erkek dergileri yeme içmeden diyete, spordan günlük aktivitelere kadar pek çok konuya değiniyor. Popüler sporların yanı sıra en yeni trendleri de takip etmeyi mümkün kılan yayınlar, okuyucuları ile yeni spor branşlarını da paylaşıyor. Nerede, ne zaman ve nasıl yapılmalı gibi temel bilgilerin yanı sıra, profesyonellerden alınan bilgileri abonelerine iletiyor. Başarılı sporcular ile yapılan söyleşilerin yanı sıra, başarı hikayelerinin arkasında yatan motivasyona da sıkça vurgu yapan dergiler okuyucularını spora teşvik ederken motive etmeyi de ihmal etmiyor.

Sağlık yaşamın ilk koşulu sporun yanı sıra, yeme içme alışkanlıkları üzerinde de duran dergiler, abonelerine kilo vermek ve daha sağlıklı, uzun ömürlü bir hayat için önerilerde bulunuyor. Uzman görüş ve tavsiyeleri ile yemek yeme alışkanlıkları üzerinde durulan dergiler, her sayılarında farklı bir sağlık başlığını sayfalarına taşıyarak okuyucularını bilinçlendirmeyi hedefliyor. Erkeklerin en sık karşılaştığı ve risk altında olduğu sağlık konularını işleyen dergiler, okuyucuları arasında korunma ve önleme yöntemleri hakkında farkındalık yaratmayı başarıyor. Tüm bunların dışında popüler mekanlara da sayfalarında yer ayıran yayınlar en lezzetli kokteyl ve yemeklerin adreslerini de paylaşıyor.

Teknolojik gelişmeleri de yakından takip eden erkekleri de unutmayan yayınlar, en son yenilikleri her yeni sayıda sayfalarına taşıyor. Yeni bir cep telefonu, yeni bir uygulama ya da yeni bir televizyon tanıtımını atlamayan dergiler, okuyucularının otomobil tutkularına da sayfalarında geniş yer veriyor. En rahat ve güvenli sürüş tekniklerinin anlatılmasının yanı sıra hız tutkularını bilgisayar oyunları ile tatmin etmek isteyenler dahi sayfalar arasında aradıklarını bulabiliyorlar. Her sayıda yeni bir teknolojiyi detaylı biçimde inceleyen dergiler okuyucularının merakını olduğu kadar yeni alanlara ilgilerini de teşvik etmeyi başarıyor.

Kişisel bakım ve stil konusunda da tavsiyeler veren erkek dergileri hem trendleri takip edenleri hem de klasikten vazgeçmeyen erkekleri memnun edecek içerikleri ile herkesi memnun ediyor. Kombin önerilerini detaylı bir biçimde fotoğraflar ile görselleştiren yayınlar şık ve bakımlı erkeklerin haftaiçi ya da haftasonu, her zaman ortama uygun ve rahat olması için ipuçları da paylaşıyor. Ünlü markaların son ürünlerini beraberinde getirdikleri avantajları ile birlikte aktaran dergiler, stil tavsiyeleri ile birlikte fonksiyonellik konusunda da açıklamalar yaparak benzerlerinden önde ilerliyorlar. 

Şehir yaşamına dair pek çok bilgi ve detayın da yer aldığı dergiler, küçük kaçamaklar için de tavsiyeler ve öneriler vermeyi atlamıyor. Kısa haftasonu kaçamakları için etkinlik ve aktvite önerileri veren erkek dergileri, çoğu zaman bir bütün olarak işledikleri konuları okuyucularına; sağlık, aktivite ve stil başlıkları ile birlikte sunuyor. Konser, festival, sinema ve tiyatro gibi etkinlikleri de duyuran yayınlar, fuar ve sergi gibi önemli etkinliklerin de tanıtımını yapıyor. Her yaştan erkeğin takip ettiği dergiler okurken hoş vakit geçirmeyi sağladığı gibi, motive ederken ilham kaynağı olmayı da başarıyor. 

Erkek Dergileri

2 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Markalar
    1. dMags Dergi Mağazası
  3. Abonelik Süresi
  4. Satıcı
DSACategoryId/60001501/2147483645/80196008/80235050/80235051
BAŞA DÖN