Okuyucularını ilgi duydukları alan hakkında bilgilendiren dergiler spordan meslek gruplarına, eğlenceden kültüre kadar farklı konulardaki temalarla oluşturulur. Belirli bir sektöre ya da belirli bir meslek grubuna ait haberlerin paylaşıldığı dergiler iş hayatında daha yeni bilgiler edinmenize yardımcı olur. Kaliteli baskılarıyla beğeni kazanan ve fotoğraflarla daha göz alıcı hale gelen dergiler haftalık ya da aylık olarak çıkabilmektedir. Tarih dergilerini sipariş ederek Osmanlı ve cumhuriyet tarihi hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Tarihe geçmiş savaşları ve olayları her sayıda okuyucularına ulaştıran bu tip dergiler tarihçi isimlerin makalelerine yer vererek konu hakkında doyurucu verilere ulaşmanızı sağlar. Tarih kitaplarını tanıtan bölümlerle dergi üzerinden yeni kitaplarla tanışıp bilgi dağarcığınızı geliştirebilirsiniz.

Dergi Modelleri Nelerdir?

Edebiyatseverlerin okuyabileceği birçok dergi ile şiir, roman, öykü, deneme gibi türlerde yazılmış kitapların eleştirilerine de ulaşabilirsiniz. Yeni eserlerle tanışmak, okuma önerileri almak ve yazıları yeni yayımlanmaya başlanmış genç yazarları tanımak için köklü edebiyat dergilerini satın alabilirsiniz. Her sayısında farklı bir yazarı derinlemesine inceleyerek okurlara tanıtan dergiler aracılığıyla sevdiğiniz isimlerin bilmediğiniz yönlerini öğrenebilirsiniz. Sanat dergileri arasından yapacağınız seçimlerle kütüphanenizin dergi bölümüne kaliteli yayınlar ekleyebilirsiniz. Görsel sanatlardan sahne sanatlarına kadar birçok alanı kapsayan süreli yayınlar aracılığıyla sanat dünyasındaki son gelişmeleri, ödül kazanan eserleri ve klasik yapıtların detaylı analizlerini okuyabilirsiniz. Fotoğrafçılığı konu alan dergiler fotoğraf makinesi kullanırken uygulayabileceğiniz yeni teknikleri anlattıkları gibi tarihe geçmiş önemli karelerin hikâyelerini de okurlarıyla paylaşır. Mimari sanatını inceleyen dergiler yeni projeleri, yüzyılların yıpratıcılığına dayanmış tarihi eserleri okuyucularına aktarır. Kaliteli kuşe kağıtlarla yapılan baskılar sayesinde eserlerin fotoğraflarını net bir şekilde görebilirsiniz.

Kültür Sanat Dergilerinin İçerikleri Nelerdir?

Sinema ve televizyon dünyasını konu alan dergilerle izleyebileceğiniz birçok program ve film bulursunuz. Televizyonda yeni başlayan dizileri ve dizilerin eleştirilerini okuyuculara ulaştıran televizyon dergileri aynı zamanda yararlı birçok programı da tanıtır. Sinema dünyasından son haberleri, Oscar kazanan filmleri ve yeni vizyona girecek olan eserleri yedinci sanat hakkında okuyucularına bilgi veren dergilerden öğrenebilirsiniz. Klasikleşmiş eserlere ulaşmak ve film incelemeleriyle kaliteli eleştiriler okuyarak sinema birikiminizi artırmak adına da bu tip dergileri sipariş edebilirsiniz. Ne izleyeceğini bilemeyen okurlar için türlere göre birçok öneri içeren dergiler sayesinde iyi filmler ve dizilerle karşılaşırsınız. Popüler filmlerden sanat filmlerine kadar birçok eseri kapsamına alan bu dergiler farklı okuyucuların farklı beklentilerine uygun içerikler sunar. Yönetmen ve oyuncuları yakından tanımanızı sağlayan röportajlarla sevdiğiniz kişiler hakkında okumalar yapabilirsiniz. Dekorasyon dergileri evinize yeni bir görünüm kazandırıp modern bir tasarım oluşturmanıza yardım eder. Mobilyalardan perdelere kadar evin farklı bileşenlerine dair öneriler içeren bu dergilerle daha ferah ve şık bir dizayn yaratabilirsiniz.

Dergi Çeşitleri Nelerdir?

Sağlık dergileri beslenme konusunda yararlı tavsiyeler içerir. Diyet önerileri ile zayıflama, yağ yakma gibi konular hakkında tavsiyeler alabilirsiniz. Zorlu hastalıklar ve bu hastalıkların tedavisine dair bilimsel araştırmaları anlatan sağlık dergileri ile yaşadığınız ya da çevrenizdeki kişilerin yaşadığı ciddi sağlık problemleri ile ilgili okumalar gerçekleştirebilirsiniz. Bilim ve teknik temalı dergileri satın alarak bu alanlarda yaşanan gelişmelerden haberdar olursunuz. Yeni teknolojileri tanımak ve hayatınıza ne gibi artılar katacaklarını öğrenmek için bilim dergilerini inceleyebilirsiniz. Dergi çeşitleri arasındaki spor dergileri de birçok okurun ilgisini çeker. Evde yapabileceğiniz pratik egzersizleri anlatan bu dergilerde spor alanında eğitim almış antrenörlerin önerilerini inceleyip hayatınıza uygulayabilirsiniz. Fitness, pilates, yoga, kardiyo gibi farklı spor faaliyetleri ile alakalı makalelere yer veren dergiler yapmanız ve kaçınmanız gerekenleri ayrıntılarıyla anlatır. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Dergi Fiyatları ve Modelleri

3.476 ürün var
 1. Yazar A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Markalar A-Z
  1. Türk Tarih Kurumu Yayınları Dergiler
  2. Berfin Bahar Dergisi Dergiler
  3. Hece Yayınları Dergiler
  4. Doğan Burda Dergi Dergiler
  5. Doğu Batı Dergileri Dergiler
  6. Yaba Yayınları Dergiler
  7. İktisat ve Toplum Dergisi Dergiler
  8. Fayrap Dergisi Dergiler
  9. Ot Dergisi Dergiler
  10. Yapı Kredi Yayınları Dergiler
  11. Seçkin Yayıncılık Dergiler
  12. Hece Dergisi Dergiler
  13. Andante Dergisi Dergiler
  14. Şiirden Yayıncılık Dergiler
  15. Dipnot Yayınları Dergiler
  16. Üvercinka Dergisi Dergiler
  17. Kafka Okur Dergiler
  18. Tuhaf Dergi Dergiler
  19. Türk Dil Kurumu Yayınları Dergiler
  20. Birikim Yayınları Dergiler
 6. Basım Dili
 7. Boyut
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001501/2147483645/10004
Başa dön