Dergi

Dergi Fiyatları ve Modelleri

Dergiler günlük hayatın keyifli parçasıdır. Kozmetikten giyime, seyahatten bilime kadar geniş çapta pek çok konu için özel olarak dergiler hazırlanmaktadır. Hem yetişkinler, hem de çocuklar için hazırlanan dergiler sayesinde gündemi takip etmek mümkündür. Kendi ilgi alanınıza giren konuları içeren bir dergiyi rahatlıkla edinebilirsiniz. Örneğin, çocuklar için hazırlanan dergiler hem keyifli hem de oldukça eğlencelidir. Çocuğunuzun sevdiği çizgi kahramanları içeren dergileri alarak, çocuğunuza eğlenerek okuma alışkanlığı kazandırabileceğiniz gibi bilime ilgisi olan çocuğunuz için doğa ve sosyal bilim içeriklerine sahip yaratıcı dergileri de sipariş edebilirsiniz. Yetişkinler için özel olarak hazırlanan dergiler çok daha fazla içerik alternatifi ile satışa sunulmuştur. Örneğin; ev tasarımı ve bakımı konusuna bir ilginiz varsa bunun için detaylıca hazırlanan aylık dergilere bakabileceğiniz gibi, sizleri güldürecek olan, güncel konuları içeren karikatür dergilerine göz atmayı düşünebilirsiniz. Moda tutkunları için aylık olarak hazırlanan dergiler hem kadın hem de erkek kullanıcılar tarafından yaygın biçimde tercih edilmektedir. En son moda çizgilere sahip tasarımları yakalamak için bu dergileri alabileceğiniz gibi aşk, astroloji hakkında bilgi almak veya en yeni gezi ve etkinlik haberlerini kaçırmamak için de bu dergileri sipariş edebilirsiniz. Spor tutkunları dikkate alınarak hazırlanan dergiler ise, hem sağlıklı beslenme düzeni hem her kas grubu göz önünde bulundurularak özenle oluşturulmuş spor planlarını hem de farklı sportif aktivitelere dair detaylı bilgileri içermektedir. Onlarca farklı konuda hazırlanan dergiler sayesinde kendi zevkinize ve bütçenize uygun dergi fiyatları ve modelleri bulmanız artık çok kolay bir hale gelmiştir.

Çocuklar İçin Özenle Hazırlanan Dergi Çeşitleri

Çocuklar için tasarlanan dergi çeşitleri onlara keyifli bir vakit sunmanın çok daha ötesine geçer. 10’a yakın alternatife sahip bilim içerikli dergiler, özellikle doğa bilimlerine ve doğaya ilgi duyan çocuklar için oldukça idealdir. İlkokul çağındaki çocuklar için özel olarak hazırlanan bu dergilerde astronomi, hayvanlar ve bitkilerin doğası, basit fizik kanunları gibi değişik pek çok konu yer almaktadır. Örneğin; matematiğe ve fiziğe ilgi duyan çocuğunuz, satın aldığı dergiler sayesinde birbirinden keyifli deneyler ve gözlemler yaparak hem eğlenir, hem de öğrenir. Basit termometre yapımı, dışarıdaki böcek ve kuşların gözlenerek sistemli bir şekilde not alınması gibi keyifli aktiviteler genç çocukların bilim aşıkları olarak yetişmesine olanak tanır. Hayvanat bahçesine gerek kalmadan dünyadaki pek çok hayvanı çocuğunuza bir tık sipariş ile tanıtabilirsiniz. Bazı bilim dergileri, 7 yaş ve üstü çocuklar için, bazıları 7-12 yaş aralığındaki çocuklar için, bazıları ise 4-6 yaş aralığındaki çocuklar için özel olarak hazırlanmaktadır. Çocuğunuza sevdiği çizgi kahramanları içeren aylık dergileri de sipariş edebilirsiniz. Bu dergiler sayesinde hem çocuğunuza okuma alışkanlığı kazandırabilir, hem de boş zamanlarını güzel bir biçimde değerlendirmeyi erken yaşlardan itibaren öğretebilirsiniz. Bu dergiler sayesinde çocuğunuz derslerde öğrendiği fen bilgisi kazanımlarını günlük hayatına taşımakla kalmaz, aynı zamanda derste işlenen konuların nasıl keyifli bir biçime bürünebileceğini de görmüş olur. Bu dergiler sahip oldukları etkinlikler, macera dolu yazılar, sunmuş olduğu deneyler ve sorular sayesinde çocuğunuz analitik düşünme becerisine de fazlasıyla katkı sunar. 

Hem Kadın Hem de Erkek Okurlar İçin Hazırlanan Çok İçerikli Dergi Modelleri

Özellikle tatile veya kuaföre gittiğiniz sırada veya hafta sonu pencere kenarında dinlenirken tercih edebileceğiniz moda dergileri, hem kadın, hem de erkek okurlar için özel olarak hazırlanmaktadır. Bu dergiler son moda elbise, pantolon, çanta gibi modelleri okurlarına tanıtmakla kalmaz, aynı zamanda en güncel etkinlik ve mekanları da kullanıcılarına sunar. Örneğin; mayıs ayında alabileceğiniz dergi sayesinde yılın en popüler tatil rotalarına göz gezdirerek yazın nerede tatil yapacağınızı veya çoktan belirlediğiniz tatil rotasında hangi mekanları ziyaret edeceğinize karar verebilirsiniz. Aylık çıkan bu dergi modelleri yakın ilişkiler, astronomi gibi çeşitli pek çok konuda kullanıcılarına bilgi sunduğu için bu dergiler sayesinde yakın zamanda çıkan tüm bilgi ve gelişmeleri yakından takip etmeniz artık çok kolay. Lise çağındaki genç kullanıcılar için de hazırlanan gençlik dergileri gençlerin ruhuna hitap edecek niteliğe sahiptir. Yerli ve yabancı pek çok ünlü hakkında en güncel magazinsel gelişmeleri sunan bu dergiler sayesinde, gençler hayranı oldukları ünlüleri kolayca takip edebilmektedir. Arkadaşlık ve romantik ilişkiler gibi önemli ikili ilişkiler hakkında bilgi sunan bu gençlik dergileri, aynı zamanda okurlarından gelen sorulara yanıt verdikleri soru-cevap sayfaları sayesinde okur-dergi etkileşimini yüksek seviyede tutmaktadır. Aylık poster, kitap, defter gibi çeşitli hediyelerle okurlarına sunulan bu dergiler çağın en son gelişmelerine her zaman için ayak uydurmayı vadediyor. Bu sayede tatile çıkarken kendinize bir dergi alabileceğiniz gibi aynı zamanda okul çağındaki giden evladınız için de keyifli bir dergi sipariş edebilirsiniz.

Çocuktan Yetişkine Her Okurun Zevkine ve Bütçesine Hitap Eden Dergi Fiyatları

Dergiler 4-6 yaş arası küçük çocuklara olduğu kadar 7-12 yaş arasındaki çocuklara, liseye giden gençlere olduğu kadar orta ve ileri yaştaki kadın ve erkek okurlara da hitap etmektedir. Piyasada neredeyse her ilgi alanı hakkında bir dergi bulabilmek mümkündür. Örneğin; yemek yapmaya düşkün biriyseniz ve yeni tarifler arıyorsanız hem Türk hem de dünya mutfağından ilginç yemek tarifleri sunan dergiler sizler için ideal olabilir. Yoga ve sportif aktivitelere ilgi duyan kullanıcılar ise profesyonel ve amatör sporcular için hazırlanan dergileri kendileri için yararlı bulabilir. Seyahat tutkunları göz önünde bulundurularak hazırlanan seyahat dergileri ise hem Türkiye’den hem de dünyanın farklı köşelerinden birbirinden göz alıcı tatil rotalarını sunmaktadır. Bu sayede en bilindik tatil destinasyonlarının dışına çıkarak daha az bilindik ancak oldukça egzotik olan köşeleri keşfetme imkanı yakalayabilirsiniz. Edebiyat ve sinema severler için hazırlanan dergiler klasik edebiyat ve sinema örneklerini okurlarına sunmakla kalmaz, aynı zamanda en güncel sanat çalışmalarını da okurlarına tanıtır. Bu sayede en güncel roman ve şiir kitapları hakkında yayınlanmadan önce bilgi sahibi olabilirsiniz. Ekonomi hakkında veya dijital yazılımlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler bilgi birikimlerine genişletecek pek çok dergi olanağına sahiptir. Her yaştan okura hitap edebilecek konu çeşitliliğine sahip dergiler sayesinde her bütçeye uygun dergi fiyatları bulmak mümkün olur. Bu sayede ilginizi çeken konuları içeren bir dergiyi kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Çocuklar için ne tür dergiler satılmaktadır?

Çocuk dergileri 4-6 ve 7-12 yaş aralığındaki çocuklar için ayrı ayrı satılmaktadır. Çocuğunuzun bilim aşkını güçlendirmek için fen bilimleri ve sosyal bilimleri içeren dergiler alabileceğiniz gibi çocuğunuzun sevdiği çizgi film kahramanlarını içeren dergileri de sipariş edebilirsiniz.

Gastronomi tutkunları için dergi alternatifleri mevcut mudur?

Hem yerel, hem de dünya mutfağına tutkun okurlar için hazırlanan yemek tarifleri daha fazla tarif öğretmenin yanı sıra farklı dünya mutfakları hakkında temel bilgiler de sunar.

Tarih bilgisini genişletmek için dergiler okunabilir mi?

Tarihe meraklı olan okurlar için hazırlanan tarih dergileri, Anadolu tarihini ve sanatını okurları ile buluştururken dünya tarihini de okurlarına sunmaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dergi Fiyatları ve Modelleri

5380 ürün listeleniyor
Kitap Film Müzik
Kitap Film Müzik
Kitap
Kitap
Dergi
Dergi
Dergi Abonelikleri
Dergi Abonelikleri
Tarih Dergileri
Tarih Dergileri
Edebiyat Dergileri
Edebiyat Dergileri
Sinema & TV Dergileri
Sinema & TV Dergileri
Sağlık Dergileri
Sağlık Dergileri
Sanat Dergileri
Sanat Dergileri
Kültür Dergileri
Kültür Dergileri
Bilim Dergileri
Bilim Dergileri
Hukuk Dergileri
Hukuk Dergileri
İş Dünyası & Ekonomi
İş Dünyası & Ekonomi
Çocuk Dergileri
Çocuk Dergileri
Abaküs Kitap Dergi
Abm Yayınevi Dergi
Aby Yayınları Dergi
Acemi Dergisi Dergi
Agapi Yayınları Dergi
Agora Kitaplığı Dergi
Akademi Consulting Training Dergi
Akademi Futbol Dergi
Akademisyen Kitabevi Dergi
Akaşa Yayınları Dergi
Akçağ Yayınları Dergi
Akdoğan Yayınevi Dergi
Akıl Defteri Yayınları Dergi
Akılçelen Kitaplar Dergi
Aktiffelsefe Kültür Yayınları Dergi
Aktüel Arkeoloji Dergi
Aktüel Yayınları Dergi
Alabanda Yayınları Dergi
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 50 / 5380 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?