Dergi Abonelikleri

İlgi duyduğunuz alanlar hakkında yayınlar yapan dergilere abone olarak zengin okumalar gerçekleştirebilirsiniz. Belirli bir kategoriyi, bir meslek dalını ya da bilimsel bir alanı kendisine konu alan tematik dergiler sayesinde ilgili konuda derinlemesine bilgilerle karşılaşırsınız. Bilgi birikiminizi daha da artırıp alandaki son gelişmeleri öğrenmek için düzenli olarak dergi okuyabilirsiniz. Sanat, sinema, edebiyat, yaşam gibi farklı kategorilere ayrılmış dergiler arasından ilginizi çekenlere abone olarak her hafta ya da her ay merak ettiğiniz konular hakkında tatmin edici incelemeler yapabilirsiniz. Net ve kaliteli görsellere yer veren dergiler kaliteli kağıtlarla basıldığı için okuma zevkinizi de artırır. Seyahat veya turizm dergilerine abone olarak hem yurt içinde hem de yurt dışında gezebileceğiniz yeni noktalar keşfedebilirsiniz.

Dergi Aboneliği Nasıl Yapılır?

Aylık veya haftalık olarak tek tek satın alabileceğiniz gibi dergilerin birçok sayısını toplu olarak da sipariş edebilirsiniz. Dergilere internet üzerinden üye olarak düzenli bir şekilde size gönderilmelerini sağlayabilirsiniz. Coğrafya dergileri ile Türkiye'nin az bilinen önemli noktalarını öğrenebilirsiniz. Seyahat için yeni yerler keşfetmek istiyorsanız da sık sık okuyabileceğiniz coğrafya dergileri önemli coğrafî noktalar hakkında da bilgilenmenizi sağlar. Balkanlar, Avrupa, Afrika gibi alternatif bölgeleri de okuyucularına anlatan coğrafya dergileri her sayıda belirli bir bölgeyi konu alarak ayrıntılı gezi yazıları içerir. Seyahat dergileri ile de yeni rotalar için fikir önerileri alabilirsiniz. Ülkelerin ve şehirlerin sahip olduğu antik kentlerden tarihi yapılara kadar birçok noktaya değinen bu dergiler sizin için bir gezi rehberi görevi görür. Tatillerinizi daha verimli değerlendirmek turizm temalı dergilere abone olarak farklı şehirler hakkında gezgin yazarlar tarafından kaleme alınmış seyahat notlarını okuyabilirsiniz.

Dergi Abonelik Kampanyaları Nelerdir?

Kampanyalara katılarak dergilere daha ekonomik fiyatlarla abone olabilirsiniz. İlginizi çeken konularda yayınlar içeren dergiler genel kültürünüzü artırmanıza da yardımcı olur. Yat dergileri aracılığıyla yatların nasıl yapıldığından hangi teknik özelliklere sahip olduğuna kadar birçok teknik konuda detay bilgilere erişebilirsiniz. Yatlarla gidilebilecek Türkiye koylarını aktaran dergiler dünyanın farklı noktalarından da örnekler verir. İş ve ekonomi dünyası ile alakalı okumalar yapmak istediğinizde iş insanlarını ve finans sektörü çalışanlarını konu alan dergilerden sipariş edebilirsiniz. Şirketlerin yaptığı atılımları ve sektörel rekabetleri inceleyen bu tip dergiler iş yaşamınızda size yardımcı olacak birçok bilgi içerir. Markaların birbirleri ile mücadelesini ve pazar payı savaşlarını da önemli yazarların kaleme aldığı incelemeleri yayınlayan bu dergilerden öğrenebilirsiniz. Karikatür dergilerine abone olarak birbirinden eğlenceli çizimler içeren karikatürlerdeki esprilerle eğlenebilirsiniz. Farklı karikatüristlerden oluşan kadrolarıyla dikkat çeken bu dergiler keyifli bir şekilde vakit geçirmenize yardım eder.

Dergi Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Artık aboneliğinizi devam ettirmek istemediğinizde dergi aboneliğinizi başlatırken kabul ettiğiniz şartlarda belirtilen şekilde ilgili dergiyle ilişiğinizi kesebilirsiniz. İş dünyasındaki kadınlara dair dergilerle ilham veren kariyerleri yakından tanıyabilirsiniz. Kadın giyimini konu alan moda dergileri sipariş ederek mevsimlere ve akımlara göre hangi ürünleri giyebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Kombin önerileri de içeren moda dergileri şıklığınızı artırmanıza yardımcı olur. Yemek çeşitleri hakkında okuma yaparak yeni yemek türlerini tanımak istiyorsanız bu alanda yayınlara sahip dergilere abone olabilirsiniz. Yöresel lezzetleri okurlarıyla buluşturan yemek dergileri estetik görsellerle yemeklerin hazırlandıktan sonra aldığı hali de size sunar. Tatlı ve tuzlu yemeklerin tariflerini açıklamalı bir şekilde yapan ve önemli şeflerin kaleme aldığı hazırlama önerileriyle evinizde yapabileceğiniz yeni lezzetler keşfedersiniz. Sosyoloji, psikoloji gibi bilim dallarında makaleler içeren, araştırmalara yer veren bilimsel dergiler entelektüel birikiminizi artırmanıza yardımcı olur. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dergi Abonelikleri

100 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 100 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?