ÜST

Finaller Başladı, Yemeklerin Hepsiburada Premium’dan Olsun!

Üniversite öğrencilerinin en yoğun oldukları dönem final zamanıdır. Finaller yaklaştıkça kütüphanelerde sabahlama oranlar, ders çalışma süreleri ve kaygı seviyesi oldukça fazla bir şekilde artmaya başlar. Öğrenciler bu yoğun dönem arasında yemek yemeye bile çok az vakit bulurlar. Bu bağlamda Hepsiburada Premium tüm üniversite öğrencilerinin yardımına koşuyor. Hepsiburada Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitelerinden biridir ve 2000 yılından beri düzenli olarak hizmet veren bir kurumdur. Kurulduğu günden itibaren yenilikleriyle Türkiye’nin dijital alışveriş sektörüne önemli bir ölçüde katkıda bulunmuş ve yön vermiştir.  Hepsiburada sadece Türkiye’de değil aynı zamanda dünyanın pek çok yerinde hizmet veren bir alışveriş sitesidir. 

 

Günümüzde 30’dan fazla kategori içerisinde milyonlarca ürün çeşit bulunduran site, içerisinde bulundurduğu çok sayıda fazla üye ile Türkiye’deki alışveriş sektörünün lideri olmayı başarıyor. Sektördeki online alışveriş deneyimini dijitalleşen dünyaya uygun yenilikçi özellikleri ile çok daha kolay bir hale getirmeyi başarıyor. Hepsiburada online alışveriş sitesi özellikle üniversite öğrencileri için pek çok fazla avantaj sunan ve sürpriz indirimleri ile herkesin bütçesini düşünen bir online alışveriş sitesidir. Hepsiburada içerisinde bulundurduğu 30’dan fazla kategori ile en iyi ürünleri bütçenize en uygun fiyatlarla sunar ve kullanıcılar için en hızlı şekilde teslim eder. Hepsiburada bu bağlamda Türkiye’deki online sipariş deneyimini ve e-ticaret standartlarını, dijitalleşen dünya ve teknolojik özellikleri uygun olarak her geçen gün yükseltmeye ve bir basamak daha öne çıkarmaya devam ediyor. 

 

Hepsiburada online alışveriş sitesi içerisinde teknolojiden kozmetiğe, giyim sektöründen mutfak ürünlerine kadar pek çok ürünü avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Site içerisinde en güncel teknoloji markalarının ürünlerini, dünyanın en ünlü elektronik markalarının teknolojik ürünlerini uygun fiyatlarla karşılaştırıp satın alabilirsiniz. Hepsiburada ile ihtiyaç duyduğunuz her ürünü birçok farklı seçenek içerisinden eleyip satın alma şansına sahip olursunuz. Hepsiburada online alışveriş sitesinin içerisinde teknolojiden farklı olarak pek çok kategori içerisinde birçok ürünü satın alma şansına sahip olursunuz. Bu bağlamda Hepsiburada modayı takip eden ve trendlere ayak uyduran insanlarında gözdesi olmayı başarıyor. Günlük giyim trendlerinden spor giyimine kadar pek çok farklı çeşidi bünyesinde bulunduruyor. Erkek, kadın, çocuk ve bebek kıyafetlerinin yanı sıra çanta ayakkabı ve aksesuar gibi pek çok farklı ürünün en sevilen markalarıyla gardırobunuza taşımanıza yardımcı oluyor. Bu bağlamda Hepsiburada hem teknoloji, giyim hem de pek çok farklı ihtiyacınız için zengin ürün yelpazesi sunar ve ihtiyaçlarınız için en doğru adres olur. Hepsiburada sadece Türkiye’de bulunmayan markaları ve dünyaca ünlü markaların ürünlerini tek tıkla satın almanızı yardımcı olur. Kurulduğu günden itibaren ziyaretçileri ve müşterileri için dünyaca ünlü markaların en trend ürünlerini uygun fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunuyor. 

Hepsiburada Premium Avantajları

 

Hepsiburada sunduğu kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitelerinden biri olmayı başarıyor. Hepsiburada ile alışverişlerinizi tek tıkla halletme imkanına sahip olabilirsiniz. Özellikle üniversite öğrencileri final ve vize zamanlarında çok yoğun oluyorlar ve bu yüzden yemek sipariş etme ya da ihtiyaçlarını satın almaya çok fazla vakit ayıramıyorlar. Bu bağlamda üniversite öğrencileri hepsiburada’nın yeni abonelik servisi olan Hepsiburada Premium kullanmayı yoğun olarak tercih ediyorlar. Hepsiburada Premium özellikle kullanıcıları için çok fazla sayıda avantajlarla karşımıza çıkıyor. Hepsiburada ülkemizin en önemli e-ticaret şirketlerinden biridir ve Hepsiburada Premium servisi ile kullanıcılarına pek çok avantaj sunuyor. Hepsiburada Premium kullandığınızda sadece aylık 9.90 TL’lik bir fiyat ödeyerek farklı avantajları kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Hepsiburada Premium servisinin avantajları arasında 25 TL üzerinde bedava kargo ve market alışverişlerinizde ücretsiz teslimat şansı bulunuyor. Burada Premium ile market alışverişlerinizde ücretsiz teslimatla ihtiyaçlarınızı tek tıkla satın alabilirsiniz. Hepsiburada Premium ile yapacağınız alışverişlerinizde %3 oranında hepsi papel kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Hepsiburada Premium servisinin ayrıcalıkları arasında hediye Blutv aboneliği, ücretsiz lastik montajı, ücretsiz kapıda iade ve ücretsiz mobilya montajı gibi daha pek çok fırsat bulunuyor. Buna ek olarak yaşadığınız herhangi bir sorunda öncelikli çağrı merkezi kullanımı ve ücretsiz randevulu teslimat özelliğini rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

 

Hepsiburada premium’un sunduğu avantajları Hepsiburada üyeliği bulunan herkes rahatlıkla kullanabilir ve üye olabilir. Hepsiburada online alışveriş sitesi ile tüm alışverişlerinizi hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde halledebilirsiniz. 

Hepsiburada premium’un sunduğu avantajlar:

 

  1. Yapacağınız tüm alışverişlerden %3 Hepsipay Papel kazanabilirsiniz. 
  2. Mobilya alışverişinizde evinizde ücretsiz mobilya montajı sağlar.
  3. Fixpack Paketlerinde %50 İndirim kullanabilirsiniz. 
  4. Lastik Kapımda Servisi. …
  5. Alışverişlerinizi randevulu sistemi kullanarak ileri ve farklı bir tarihte sipariş edebilirsiniz. Bu bağlamda Hepsiburada ücretsiz randevulu teslimat hizmeti sunar. 
  6. Hepsiburada premium’a üye olduğunuz andan itibaren size özel olarak öncelikli çağrı merkezi kullanımına sahip olursunuz. Bu bağlamda Hepsiburada kullanıcılarına VIP Call Center Hizmeti sağlar.
  7. Hepsiburada premium’da hediye Blutv üyeliği ile en sevdiğiniz film ve dizileri çok uygun bir fiyata izleme şansına sahip olursunuz.
  8. Hepsiburada premium’da 25 TL ve üzeri tüm kargolar ücretsizdir. 

Hepsiburada online alışveriş sitesinde yapacağınız alışverişlerde hızlı, güvenlik ve kolay ödeme yapmayı sağlayan dijital cüzdan kullanabilirsiniz. Hepsiburada e-ticaret şirketinin dijital cüzdanı olan Hepsipay ile ödemelerinizi tek tıkla gerçekleştirebilir ve Hepsipay dünyasının sunduğu birçok avantajlardan faydalanma şansına sahip olabilirsiniz. Hepsipay dijital cüzdan sayesinde ödemelerinizi erteleyerek daha sonra taksit taksit ödeme şansına sahip olabilirsiniz. Hemen Al Sonra Öde limiti sayesinde ihtiyaçlarınızı hemen satın alıp daha sonra ödeyebilirsiniz. Memnun kalmadığınız ya da iade etmek istediğin alışverişlerinizde, iade talebiniz onaylandığında alışveriş tutarı anında Hepsipay dijital cüzdana aktarılır ve böylece aktarım süresini beklemeden tekrar alışverişe devam edebilirsiniz. Hepsipay dijital cüzdan kullandığınızda yaptığınız her alışverişten sonra belirli bir miktarda papel kazanırsınız. Kazandığınız Papel paraları daha sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Hepsiburada Premium sunduğu bu avantajları ayda sadece 9.90 TL ödeyerek faydalanma şansına sahip olabilirsiniz. Hepsiburada sadece teknoloji ya da Moda gibi kategorilerde hizmet vermekle kalmıyor aynı zamanda online yemek siparişlerinizi de Hepsiburada Premium ile yapabilirsiniz. Hepsiburada Premium ile online yemek siparişlerinizi tek tıkla halledebilir ve farklı ödeme seçenekleriyle işleminizi tamamlayabilirsiniz. Pek çok farklı kategorideki yemek ve tatlılardan istediğinizi seçip hızlı teslimat özelliği ile anında sipariş edebilirsiniz. Uzak doğu mutfağından Türk mutfağına kadar pek çok farklı kategorideki yemeklerden istediğinizi sipariş edebilirsiniz. Bu bağlamda Hepsiburada Premium kullanarak 25 TL ve üzeri yemek siparişlerinize kargoyu ücretsiz bir hale getirebilme şansına sahip olabilirsiniz. Özellikle final ve vize zamanında yoğun olarak çalışan üniversite öğrencileri, Hepsiburada’nın sunduğu bu avantajlardan faydalanarak yemek siparişlerini hızlı bir şekilde teslim alabilir ve uygun bir fiyatta satın alabilirler. Ayda 9.90 TL gibi bir ücret vererek Hepsiburada premium’un sunduğu avantajlardan yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.