ÜST
sevgiliniz için

Sevgiliniz için Evde Yapabileceğiniz Hediyeler

Aşk dünyanın en güzel duygularından biri ve Sevgililer Günü de bu güzel duyguyu bize yaşatan insana sevgimizi göstermek için harika bir gün. Elbette sevgimizi göstereceğimiz gün sadece 14 Şubat olmamalı fakat bu özel günü de atlamak olmaz! 14 Şubat Sevgililer Günü geldiğinde duygularımızı belli etmenin en güzel yollarından biri de şüphesiz Sevgililer Günü hediyesi. Ancak birçoğumuz sevgiliye hediye konusunda kararsız kalıyoruz. Sevgiliniz için hediye satın almak bir seçenek olabileceği gibi, 14 Şubat hediyesi olarak evde hediye hazırlamak da diğer bir seçenek.

Sevgilinize sizden giden hediye özel ve anlamlı olmakla beraber, onu daha da özel ve anlamlı kılan ise sevgiliye el emeği göz nuru hediyeler hazırlamak. Peki sevgiliye evde yapılabilecek hediyeler neler olabilir? İşte bu yazımızda sevgiliye ev yapımı hediye önerilerimiz ile sizlerleyiz. Tabii ki sevgili için hediye önerilerimizi eşiniz için de değerlendirebilirsiniz. Sizin kadar biz de heyecanlanıyoruz ve hemen başlıyoruz.

1.Fotoğraf albümü

sevgiliniz için

Sevgilinizle geçirdiğiniz güzel anlardan oluşan birçok fotoğrafınızın olduğuna eminiz. Bu fotoğrafları bir fotoğraf albümünde bir araya getirerek hem güzel anıları birlikte tekrar hatırlamaya hem de her zaman el altında olarak istenildiği zaman kolaylıkla bakılabilir ve ömür boyu derli toplu saklanabilir hale getirmeye ne dersiniz? Üstelik albüme fotoğrafların hatıralarıyla ilgili küçük notlar ekleyebilir, detayları hatırladığınızı göstererek sevgilinizi şaşırtabilirsiniz.

Sevgililer Günü hediye önerileri arasında anlamlı mı anlamlı olan bu hediye önerisi sizin de hoşunuza gittiyse Tual Siyah Yapraklı Kendin Yap Klaket Anı Defteri’ne göz atmanızı öneririz.

2.Anlamlı bir video

Eğer sevgiliniz için zamana uygun bir hediye hazırlamak istiyorsanız sevgiliniz için hediye önerileri içinde verebileceğimiz bir diğer öneri, ona bir video hazırlamanız olacaktır.

Sizi özlediğinde izleyip özlem giderebileceği, duygularınızı ifade ettiğiniz anlamlı bir video harika bir hediye olacaktır. Telefonunuzu tripod üzerine yerleştirerek kolayca yapabileceğiniz video çekimi için Telefon Tripod’ları kategorimize bakabilirsiniz.

3.Hediye kutusu

Sevgiliye hediyeler içinde özel ve anlamlı olabilecek hediyelerden biri de, sevgilinize özel bir hediye kutusu hazırlamak olacaktır. “Bu kutunun içinde neler olabilir?” derseniz; onun için özel olan şeyler nelerse bu kutu için uygundur diyebiliriz. Bu; hobisiyle ilgili bir şey olabilir, özel bir ânı hatırlatacak bir şey olabilir, duygularınızı aktardığınız bir yazı olabilir…

Onun beğenisine hitap edeceğini bildiğiniz şeyler nelerse yaratıcılığınızı kullanarak bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz.

Eğer hediye kutusu yaparken fikir edinmek isterseniz Leonun Dükkanı Boş Hediye Kutusu’nu incelemenizi tavsiye ederiz.

4.Yeteneğinize uygun bir hediye

Yeteneğinizi konuşturduğunuz bir hobiniz varsa, bunu Sevgililer Günü hediyesi olarak değerlendirebilirsiniz. Çizim yeteneğiniz varsa sevgilinizin portresini çizmek; şiir veya yazı yazmak gibi bir yeteneğiniz varsa ona özel bir şiir ya da yazı yazmak, sesiniz güzelse şarkı besteleyip söylemek; sevgiliye hediye fikirleri olarak sunabileceğimiz fikirlerden…

Eğer örgü örmek gibi yetenekleriniz varsa sevgilinize öreceğiniz bir atkı, bere veya kazak; evde yapılabilecek hediyeler arasında oldukça anlamlı hediyelerden olacaktır.

5.Ellerinizle hazırlayacağınız bir sofra

Sevgilinizin sevdiği yemeklerden oluşan güzel bir sofra hazırlamaya ne dersiniz? Eğer iyi yemek yapamadığınızı düşünüyorsanız dert etmeyin! Önemli olan ne kadar güzel yemek yapabildiğiniz değil, onun için sarf ettiğiniz çaba olacaktır.

sevgiliniz için

Dilerseniz Emine Beder – Büyük Yemek Kitabı’ndan da destek alabilirsiniz.