ÜST
sevgilinize

Sevgilinize alabileceğiniz 5 teknolojik hediye

Sevgililer Günü yaklaşıyor ve hediye alışverişleri başlıyor. Bu alışverişi online olarak yapmayı düşünenlerdenseniz kargo süresini de göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Sevgilinize doğru hediyeyi seçmek zaman zaman üzerinizde baskı yaratabilir, bu yüzden bu yıl sadece onun sevdiği şeylere odaklanmanızı öneriyoruz.

Örneğin sevgiliniz teknolojik cihazlara ve teknolojiye takıntılıysa, ilgisini çekeceğini düşündüğümüz benzersiz ürünlerden oluşan bir derleme hazırladık. Vintage görünümlü plak çalarlardan akıllı kupalara bu yıl popüler olan 5 teknolojik hediyeye göz atacağız.

Dokunmatik Renkli Gece Lambası ve Bluetooth Hoparlör

sevgilinize

İstatek gece lambası ve hoparlör, aradığınız her şeyi bir arada bulabileceğiniz harika bir ürün. Eğer podcast ve müzik dinlemeyi seven bir sevgiliniz varsa bu gece lambası büyük bir yerden tasarruf sağlayacak. Düşünsenize bu hoparlör gece lambasına sahipken kim ayrı ayrı bir hoparlöre ve lambaya ihtiyaç duyar ki?

Müzik Severler İçin: GDL Retro Çanta Pikap

Sevgiliniz müzikle ilgileniyorsa, muhtemelen tüm ezgilerin pikaplarda çok daha keyifli dinlendiğini biliyordur. GDL Retro Çanta Pikap, kendinden gerilimli ve tüm plakları dinleyebilme imkânı tanıyor. Bu pikabı 3-4 saate kadar elektrik süresiz kullanabilir, powerbank kullanarak ise bu süreyi daha da uzatabilirsiniz.

Ayrıca başka bir cihaz bağlamanıza gerek yok, direkt prize takıp çalıştırabilirsiniz. Otomatik ve manuel durdurulabilen tablasıyla bu pikap sevgilinizi ve sizi 70’li yılların nostaljik dünyasına götürecek!

Şarkı söylemeyi sevenlere: Tigdes Karaoke Mikrofonu

Karaoke tam anlamıyla benim sevgilime göre diyenlerdenseniz, Tigdes Ws-858 Profesyonel Ses Kaydı Yapabilen Eğlenceli Karaoke Mikrofonu mutlaka almanız gereken bir hediye. Kablosuz müzik akışı için gelişmiş audio dağıtım profili ve arama için eller serbest profili sunan bu mikrofon 10 metre mesafeye kadar kullanılabiliyor.

Fm Radio özelliği de bulunan Tigdes Karaoke Mikrofonu’nda Mikro SD kart ve Usb girişi ile dilediğiniz müziği rahatlıkla dinleyebilir, harici hoparlör olarak da kullanabilirsiniz.

Kahvesinden ayrılamayanlara: Akıllı Kupa

sevgilinize

My Home Hediyelik Elektrikli Isıtıcı Kupa Bardak, istenen süre boyunca içecekleri sıcak tutuyor. 16 W elektrikli 55 dereceye kadar ısıtan bir ısıtıcıya ve 450ml bardak kapasitesine sahip bu kupanın alt kısmı usb girişli olması sebebiyle ısınıyor ve böylece kupanız da sıcak kalıyor. Yoğun çalışan ve sürekli kendine içecek hazırlamaya vakti olmayan sevgilinize muhteşem bir hediye olabilir.

Yorgunluğa son: Dopagu Masaj Yastığı

Sevgilinize bu Sevgililer Günü’nde Dopagu Ovmalı Yoğurmalı Ayarlanabilir Tüm Vücut ve Boyun Masaj Yastığı alarak onu şımartabilirsiniz. Yoğun ve stresli geçen bir iş günü veya ağır bir antrenman sonrası kullanacağı bu masaj aleti portatif ve yoğurma tipi masaj yapabiliyor. Boyun, bel, bacak, kol ve ayaklar için kullanılabilir ve aynı zamanda su geçirmez ve yıkanabilir bir tasarıma sahip.

Priz ve çakmak girişli adaptörleriyle birlikte gönderilen bu cihaz termoterapi ve manyetik terapi özelliklerine de sahip. Hafif ve ultra ince yapısıyla her yere yanınızda götürebileceğiniz Dopagu Masaj yastığı oldukça dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiş. Bu cihazı sevgilinize hediye ettikten sonra günün tüm yorgunluğunu bir anda üzerinden atacak.