ÜST

Tuvanam’la Yaşam Alanları: Şömine köşesi

Tuvana Büyükçınar Demir, Tuvanam’la Yaşam Alanları’nın terapi gibi bu bölümünde, sımsıcak bir “Şömine Köşesi” ile karşınızda. Yorgun bir günün ardından evinize geldiniz ve ışıkları kapatıp mumlarınızı yaktınız, perdelerinizi sonuna kadar açtınız. Dışardan bir ay ışığı geliyor içeri sımsıcak… Ama ne ile? Tabii ki bu şömine köşesi ile. Tuvana, şöminesi olmayanların üzülmemesini, bu bölümün tam da onlar için bir bölüm olduğunu belirtiyor.

Tuvana bir önceki bölümde hazırladığı yılbaşı süslemesini, şöminesi olanların mevcut şöminesi üzerinde, olmayanların ise Hepsiburada’dan tedarik edecekleri elektrikli bir şömine ile kolaylıkla uygulayabileceklerinin altını çiziyor. Tuvana, şöminesi beyaz olduğu için siyah bir duvar önünde kullanmayı tercih ettiğini söylüyor. Ayrıca odada daha fazla ışıltı yaratmak için 3 farklı boyda aynalı kutup yıldızı kullanarak iyice yılbaşı havasına girdiğini belirtiyor.

Özellikle bu mevsimde şöminelerin üzerini küçük dokunuşlar ile dekore etmek çok hoş. Tuvana da bu beyaz şöminenin üzerine yılbaşı ruhunu katmak için, ilk iş olarak çam dallarından yapılmış bir garland ve yılbaşı süsleri yerleştiriyor. Bu sımsıcak şömine köşesi ile ilgili diğer detaylar yeni bölümde sizleri bekliyor.