LED aydınlatmalar için dekorasyon fikirleri

LED aydınlatmalar ile evinizin dekorasyonunu çok daha şık hale getirebilir, tasarımlıyla dikkat çeken odalarınızda misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. 

LED aydınlatmalar, son zamanlarında ev dekorasyonlarında sıkça rastlanır oldu. Farklı renklerle farklı tasarımlar ortaya konulmasını sağlayan LED ışıklar, kullanıldığı ortamı olduğundan daha ferah gösteriyor. Enerji tüketimi de son derece düşük olan bu aydınlatmalarla hem ekonomik hem de şık bir dizayn oluşturabilirsiniz. 

Ofis ve büroların tasarımlarında da kullanılan LED aydınlatmalar, iş yerlerinin prestijine katkı sağlıyor. Işığın tasarımda ne kadar önemli olduğunu bir kez daha kanıtlayan bu aydınlatma teknolojisi, birçok farklı tarzda kullanılabiliyor. İşte karşınızda LED aydınlatmalarla yapabileceğiniz farklı dekorasyon fikirleri. 

LED aydınlatmalar

Mutfaktaki LED hakimiyeti 

Mutfak dekorasyonunda ışık kullanımı modern dairelerdeki en gözde tasarım dillerinden biridir. Mutfak dolaplarının altına ya da tezgaha konumlandıracak LED aydınlatmalar, ortamın havasını bambaşka bir atmosfere sokabilir. Estetik bir aydınlatmanın hakim olduğu tasarımlar mutfakları elit bir hava katacaktır. 

LED aydınlatmalar

Toptancı Kapında’nın LED şerit aydınlatması, mutfak tasarımlarında sık kullanılan modellerdendir. Şerit aydınlatma ile mutfağınızın ışıklandırmasını çok daha havalı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. 

LED aydınlatmalı fotoğraflar

Birçok insan hoş anılarını ölümsüzleştirdiği fotoğrafları evlerinin duvarlarında sergilemektedir. LED aydınlatmalı fotoğraf askıları ve çerçeveleri, hatıralarınızın çok daha estetik görünmesini sağlayacaktır. Göze hoş görünürken sundukları loş aydınlatmayla odanızı da dinginliğe kavuşturacak LED aydınlatmalar, dikkatleri fotoğraflarınızın üzerine çekecektir. 

LED aydınlatmalar

Webotto Doğal Ahşap Led Işıklı Jüt İpli Mandallı Fotoğraf Askısı ile anılarınızı çarpıcı bir tasarımla birleştirmek sizin elinizde.

LED aydınlatmalarla oturma odanızı güzelleştirin 

Sarı ya da beyazın hakim olduğu aydınlatma ünitelerinin dışında farklı renkli LED aydınlatmalarla oturma odanızın havasını değiştirirken hoş bir tasarıma da sahip olabilirsiniz.

LED aydınlatmalar

Örneğin Niyet RGB peri LED ışık modeli, evinizde vereceğiniz partilerin havasını değiştirebilir. 

Banyolarda LED şıklığı 

Banyo ışıklandırma tasarımlarında LED kullanımıyla hoş bir tasarım detayı yakalayabilirsiniz. LED aydınlatmalı banyo aynaları, farklı şekillerde verdiği ışıklandırmalarla banyonuzun havasını değiştirebilir. Eğer çeşitli bölümlerinde LED teknolojisine sahip dekorasyonlar bulunduruyorsanız bu aynalarla tasarımınızı tamamlayabilirsiniz. 

LED aydınlatmalar

Deniz Koç Grup LED ışık aydınlatmalı banyo aynası, göze hoş gelen detaylarıyla banyonuzun atmosferini değiştirecektir. Farklı ebatlara sahip versiyonlarıyla istediğiniz ölçüde satın alabileceğiniz modeli 2 yıl garantili olarak satın alabilirsiniz. 

Perdelerde LED ışıklandırmalar 

LED aydınlatmalı perdelerle romantik anlarınız için uygun bir atmosfer yakalayabilirsiniz. Kullanıcısına muhteşem bir görsel şölen sunan bu ışıklandırmaları evinizdeki herhangi bir perdeye monte ederek istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Gözü yormayan bu aydınlatmalar, sağlığınız için de oldukça faydalı. 

LED aydınlatmalar

Technosmart Peri Telli Perde LED Aydınlatma, romantik anlarınızın hoş bir eşlikçisi olacaktır. Gün ışığı rengiyle göz sağlığınızı koruyan model, kolay kurulumuyla da son derece pratik bir kullanım sunuyor. 

LED gece lambaları 

Hoş tasarımlı bir gece lambası, yatak odanızın tasarımını bambaşka bir hale getirecektir. LED aydınlatmalı gece lambalarıyla ihtiyacınız olan ışığı estetik bir aksesuardan sağlayabilirsiniz.

LED aydınlatmalar

My Style kaktüs dekoratif LED gece lambası, yatak odası dizaynınızı tamamlayacak bir aksesuar olabilir. 

Ev dizaynında bir diğer önemli tasarım ögesi olan aynaların kullanımı için farklı fikirler almak isterseniz; “Ayna Kullanımıyla Göz Alıcı Oturma Odaları” başlıklı içeriğimize göz atabilirsiniz.