ÜST

Çantasından, defterine: Sonbahar modasında avokado rüzgarı

Avokado tutkunlarının severek kullanacağı tasarımlar burada! Ana akım trendleri şekillendirmekten popüler tasarımlara ilham kaynağı olmalarına moda, sanat ve yemeğin çok büyük bir rolü olduğu inkar edilemez. Sağlıklı yaşam ve beslenmenin günümüzde giderek yaygınlaşmasıyla birlikte bazı yiyecekler her zamankinden daha popüler hale geldi. Bunların başında da birçok faydasıyla avokado geliyor.

Hal böyle olunca sadece sofralarımızı değil, günlük hayatımızda kullandığımız eşyaların tasarımlarını da süslemeye başladı. Çantadan deftere, terlikten kahve kupasına avokado desenlerini üstünde taşıyan birçok ürün bulunuyor, hem de sadece çocuklara özel değil, büyükler için de. Avokadodan ilham alan birbirinden güzel tasarımları sizler için bir araya getirdik.

Ofis masanız avokado deseniyle renkleniyor

avokado

Hem bir avokado aşığı hem de renkli kişiliğini iş hayatının ciddiyetine ufak dokunuşlarla yansıtmayı sevenlerdenseniz, üzerinde avokado desenleri bulunan Wuw’un kalemli not defterinin çok hoşunuza gideceğine eminiz. Unutmayın ki sadece üstünüzdeki giysiler değil, kullandığınız eşyalar da kişiliğiniz hakkında önemli ipuçları verir.

Dekorasyona yumuşacık dokunuş

avokado

Evinizin dekorasyonu kişiliğinizin bir yansımasıdır. Onu nasıl dekore ettiğiniz ise yaşam tarzınızı direkt ortaya koyar. Sağlıklı yaşama önem veriyor ve aynı zamanda çocuk ruhunuzu her daim koruyorsanız, Mobgift’in bu yumuşacık yastığı evinize çok yakışacak. Hele pazar günleri evde miskinlik yaparken, ona sarılıp film izlemek gibisi yok.

Plajdan eve

avokado

Plaj günlerini yavaş yavaş geride bırakmaya başlasak da parmak arası terlikler rahatlıklarıyla evde ve hatta sokakta favorimiz olmaya devam ediyor. Eğer bir avokado tutkunuysanız, Ebru Şallı markasının avokado motifleriyle süslü bu terliğini kaçırmayın. Siyah renkte olduğu için yapacağınız birçok kombine de kolaylıkla uyum sağlayacak türde.

Parti zamanı

Doğum günü kutlamalarını belli bir tema üstünden düzenlemek sadece çocuklar için değil büyükler için de çok eğlenceli oluyor. Avokado temalı bir parti vermeyi düşünüyorsanız, Ohlala Party’nin bu balonlarını  çok seveceğinize eminiz.

Mis gibi kahve kokusu

Sabahları kahve kokusuyla uyanmayı kim sevmez? Hele bir de ayılmak için yataktan çıkar çıkmaz ilk işiniz bir fincan kahve koyup kendinize gelmekse, Ayzi Tasarım’ın kahve kupası sizin için biçilmiş kaftan olabilir. Güne enerjik ve güzel başlamak için harika bir fırsat!

Renkli kişiliklere avokado desenli çantalar

Enerjik yapıya sahip olanlar genelde bunu giysilerine ve kullandıkları aksesuarlara da yansıtır. Simsiyah bir kombin yapsalar dahi mutlaka canlı, parlak renklerde bir çanta ya da takıyla renkli kişiliklerini ortaya koyarlar. Eğer siz de böyle bir karaktere sahipseniz, Çantacım’ın bu çantası genç ve enerjik tasarımıyla tam da size hitap ediyor olabilir.

Avokado desenli gizli detay

Cats & Socks’ın avokado desenli bu çorabı stilinde detaylara önem verenler için harika bir seçim diyebiliriz. Düz renkteki pantolonunuzun altına bu tür renkli ve desenli bir çorap giyip sneaker’la tamamlayarak sportif ve eğlenceli karakterinizi stilinize kolaylıkla yansıtabilirsiniz.

Sevdiğiniz bir yakınınıza ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız, “Burçlara Göre Hediye Seçmenin Püf Noktaları” yazımızdan fikir alabilirsiniz.