ÜST
evcil hayvan sahiplerinin

Evcil hayvan sahiplerinin hayatını kolaylaştıran 5 elektronik cihaz

Dijital bir çağda yaşıyoruz ve çağın getirdiği tüm imkanları hayatımızın her alanına dahil etme seçeneğimiz var. Günlük yaşamda birçok elektronik cihaz işlerimizi kolaylaştırıyor. Aynı zamanda evcil hayvanlarımız içinde oldukça kullanışlı elektronik cihazlar mevcut. Hem dostlarımızı memnun edecek hem de evcil hayvan sahiplerinin hayatını kolaylaştıran 5 elektronik cihaza göz atalım…

1.Otomatik Mama Kabı

evcil hayvan sahiplerinin

Evcil hayvan sahiplerinin hayatını kolaylaştıran ürünler arasından ilki otomatik mama kapları. Bu akıllı evcil hayvan mama cihazı farklı markalarda farklı özellikler barındırıyor. Xıaomi Mıjıa Akıllı Ses Kontrollü Otomatik Mama Kabı orta boy kedi ve köpekler için tasarlanmış ve 3,6 litrelik yem kapasitesi var.

S-Link Swapp Sl-20 720P HD Kameralı Akıllı Evcil Hayvan Besleyici ise farklı seçenekleri, planlama, manuel besleme ve 120 derecelik açıya sahip bir kamera ile satılıyor. Uygulama üzerinden kontrol sağlayabileceğiniz gibi aynı zamanda uyarı bildirimlerine de sahip bir cihaz.

2.Akıllı tasmalar

Evcil hayvanlarımız ortadan kaybolduğunda panikleyebilir ve endişelenmeye başlayabiliriz. Akıllı tasmalar ise tüm bu endişeye son veriyor. Tufang Akıllı Suya Dayanıklı Evcil Hayvan Gps Takibi Pratik Kaybolmayı Önleyen Yaka evcil hayvanınızın yerini ve hareketini telefonunuzda görmenizi sağlıyor. Ayrıca su geçirmez olması da artıları arasında yer alıyor.

3.Bakım setleri

evcil hayvan sahiplerinin

Tıpkı bizler gibi evcil hayvanlarımızın da bakıma ihtiyacı var. Tıraş ve bakım setleri de bunlardan bir tanesi. Buyfun Evcil Köpek Kedi Bakım Setinin içinde bulunan düzeltici tıraş makinesi güçlü bir motora sahip olsa da düşük seste çalışıyor ve evcil hayvanınız daha rahat hissetmesini sağlayarak tüy kesimi sırasında endişe duymasını engelliyor.

4.Akıllı su sebilleri

Tıpkı mamalarda olduğu gibi akıllı su sebilleri de evcil hayvan sahiplerinin hayatını kolaylaştırıyor. Yuandong Otomatik Akıllı Pet Su Sebili, kedi ve köpek gibi evcil hayvanlar için 2 litrelik büyük kapasiteli otomatik sirkülasyon özelliğine sahip. Gürültüsüz çalışması ile evcil hayvanların uykusunu engellemiyor. Ayrıca çift aktif kömür filtrasyonu, evcil hayvanlarınızın sağlıklarını korumak için temiz su içmelerini sağlıyor.

5.Akıllı robot süpürgeler

evcil hayvan sahiplerinin

Bu ürün dostlarımız için olmasa da sahipleri için işleri kolaylaştıran elektronik cihazlar arasında yer alıyor. Özellikle evde büyük bir tüy problemi varsa bu iş belli bir süre sonra yorucu olabiliyor. Ancak akıllı robot süpürgeler ile tüy sorununu en aza indirmek mümkün.

iRobot Roomba i7+ Akıllı Robot Süpürge temizliği baştan sona hallediyor ve haznesi dolunca otomatik olarak boşaltıyor. Güçlü emiş gücü sayesinde her şeyi süpürürken, yüksek verimli filtresi, küf, polen, toz akarı, köpek ve kedi alerjenlerinin% 99’unu yakalıyor.

Shark Ion Robot Vacuum RV871 ise üçlü fırça sistemi ile tüm yüzeylerdeki kalıntıları temizlemek için tasarlanmış. Uzun saçtan kısa saça kadar, evcil hayvanlardan dökülen tüyleri çok yüzeyli fırça rulosu ile kolayca temizliyor. Ayrıca SharkClean uygulamasıyla veya Amazon Alexa ve Google Assistant aracılığıyla sesli kontrolle temizlik işlemlerini kolayca başlatıp programlayabilirsiniz.