ÜST

Kampüs Alışveriş Listeni İlk Sen Hazırla ve Arkadaşlarınla Paylaş!

Kampüs hayatında sana lazım olacak her şeyi listelemeye ve bu listeden kazanmaya ne dersin? Alışverişin en kazançlı ve keyifli hali HepsiBurada’da! HepsiBurada’nın sunduğu Linkgelir sayesinde alışveriş listeni hazırlayarak hem birçok kişiye ilham olabilir hem de bu liste sayesinde önemli bir gelir sağlayabilirsin. Linkgelir ne? Nasıl faydalanırım diye merak ediyorsan tüm ayrıntıları senin için anlatıyoruz.

Linkgelir Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Linkgelir HepsiBurada tarafından sunulan bir uygulama. HepsiBurada üzerinden alışveriş yaparken favorilere eklemeye veya liste oluşturmaya zaten alışıksın. Şimdi bu listeleri herkesle paylaşarak kazanç sağlaman mümkün. Öncelikle birçok farklı kategori ve içerikte oluşturabileceğin listeleri herkese görünür şekilde hazırlaman gerekiyor. Sonrasında bu listelerin olabildiğince fazla kişiye ulaşmasını sağlamak için sosyal medya hesaplarından paylaşabilirsin. Bu listeler üzerinden alışveriş yapan herkes için ürün başına %10 gelir sana Hepsipay Papel olarak yansıyor. Bu sayede ayda 20 bine kadar gelir elde etmen mümkün oluyor. Sende listeni oluştur, paylaş ve kazan!

Kampüs Alışveriş Listesi Önerileri

Kampüs alışveriş listesi oluştururken birçok farklı üründen bahsedebilirsin. Her alanda birçok farklı ihtiyaç olabileceği için çok fazla liste yapabilirsin. Bu sayede daha fazla kazanç sağlaman da mümkün olabilir. Listelerini istersen belirli kategorilere ayırarak oluşturabilirsin. İstersen de tamamen karışık ürünlerden oluşmuş tek bir listeyle ilerleyebilirsin. Tamamen senin tarzın ve seçimin. Listelerinde bahsedebileceğin ürünlerle ilgili birkaç öneride bulunalım.

 

Kampüste Teknoloji 

Özellikle eğitim hayatının son zamanlarda en ayrılmaz parçalarından birisi de teknoloji. Kampüs hayatını kolaylaştırmak için de birçok farklı teknolojiden yardım alabilirsin. Üstelik bu kadar tercih edilen bir ürün olması da listenin daha popüler olmasını sağlayabilir. Kampüs teknolojilerinden ilk akla gelen laptoplar oluyor. Her öğrencinin ihtiyacı olduğunu düşünürsek, performanslarına göre ayırdığın birkaç laptopa listende yer verebilirsin.

 

Teknoloji denildiğinde tabletlerden bahsetmemek olmaz. Özellikle daha kolay taşınabilen cihazlar olduğu için kampüs hayatında daha pratik çözüm olabilir. Böylece laptopların yanına fiyat performans olarak da uyumlu birkaç tablet eklemeyi unutma. Tabletlerin yanında akıllı telefonlarında günümüzde ihtiyaç olduğu ortada. Sende eğitim hayatında pratik kullanımlı ve işe yarar birkaç telefon modelinden bahsedebilirsin.

 

Kampüste teknoloji ile kulaklıklar da oldukça bağlantılı. Yolda yürürken bir şeyler dinlemek veya kalabalık ortamlarda izlemen gereken videoları kaçırmamak için bir kulaklık edinmelisin. Kablolu ve kablosuz birçok seçenek içinde kampüs hayatında uyum sağlayacak birkaç modeli de teknoloji listene ekleyebilirsin.

 

Bu listede teknolojik aksesuarları da unutmamak gerekir. Tablet kullanıcıları için harici klavye ve mouselar kurtarıcı parçalar olabiliyor. İlgili bölüme göre çizim ağırlıklı dersler varsa da mutlaka çizim tabletlerine göz atmakta fayda var. Farklı bir aksesuar olarak akıllı saatler de kampüs hayatında yerini alabilir. Hem daha düzenli ilerlemek hem de pratik bir kullanıma sahip olması açısından listeni çeşitlendirmek için ekleyebileceğin ürünler.

 

Kampüste Moda

Kampüste moda önemli diğer başlıklardan biri. Hergün ne giysem derdine son vermek için birçok farklı ürünle çok çeşitli günlük kombinlere yer verdiğin bir liste eminiz çok rağbet görecek. Bunun dışında önemli temel parçaları da listeleyebilirsin. Örneğin uzun süre kullanılabilecek mont, kazak, pantolon, ayakkabı ve sweatshirt gibi parçalardan oluşan bir liste hem seni hem de listeni takip edenleri büyük bir yükten kurtarabilir.

 

Kampüs modasının en önemli parçalarından birisi de çantalar. Özellikle eğitim hayatı boyunca çok sayıda kitap ve materyal taşınması gerektiği göz önünde bulundurulduğunda hem dayanıklı hem de hacim olarak yeterli çantalar bulmak önemli. Bu özelliği sağlayan çantaların şıklığını da tamamladığında  emin olmalısın. Birçok farklı çanta modelinden ihtiyacına göre tablet, bilgisayar veya derslere ait materyaller taşıyacağın boyutlarda olan uygun ürünlere yer verebilirsin. Listen üzerinden ilerleyecek diğer kişileri de unutmadan bu seçenekleri çoğaltman faydalı olabilir.

 

Kampüste moda listeni oluştururken benzer özellikteki ürünlere de yer vermeyi unutma. Böylece senin zevklerinden oluşmuş bir listeyi farklı alternatiflerle sunarak daha fazla kişiye ulaşabilirsin.

 

Kampüste Eğlence

Elbette öğrenmek kadar eğlenmek de önemli. Bunun için kampüs hayatını renklendirebilecek ve arkadaşlarınla da paylaşımda bulunabileceğin alternatifleri listeleyebilirsin. Örneğin kutu oyunları arkadaş gruplarıyla hoş zaman geçirmek için güzel bir alternatif olabilir. Bunun dışında hobi ürünleriyle farklı aktiviteler yapabilirsin. Bireysel eğlenceler için de bu tarz hobi ürünleri tercih edilebilir.

 

Kampüste Yeme İçme

Kampüste özellikle sabah derslerine giderken sıcak kahveni de yanında götürmek istersen birçok farklı termos modelini HepsiBurada’da bulabilirsin. Aynı zamanda ufak atıştırmalıklar ve yemek taşımak için de özel kaplar bulunuyor. Kampüste yeme içme işlerini kolaylaştırmak için de birçok seçeneğe listende yer verebilirsin.

 

Kırtasiye Burada

Öğrencilerin belkide en çok bütçe ayırdığı yerlerden biri kırtasiye olabilir. Kalem, defter, silgi ve boya gibi ürünler hemen her yaştan öğrencinin ihtiyacı. Kampüs hayatında ise özellikle renkli kalemler ve highlighter türü kalemler oldukça fazla kullanılıyor. Sen de kırtasiye ürünleri ile ilgili birçok farklı ürün çeşidiyle kendi listeni oluşturabilirsin. Küçük not kağıtları ve ajandalarla daha düzenli bir çalışma hayatı da oluşturabilirsin. Bu ürünleri listeleyerek diğerleri için de hayatlarını kolaylaştıracak ürünleri paylaşabilirsin.

 

Kırtasiye ürünleri dışında bazı ek kaynak kitaplar da kampüs hayatında ihtiyaç duyulan ürünlerden olabiliyor. Farklı kitaplardan oluşan bir listeyi de kırtasiye ürünleriyle birlikte paylaşman faydalı olabilir.

Her Yerde  Kişisel Bakım

Sadece kampüste değil, her yerde kişisel bakım önemli. Sende kampüs hayatında seninle olmasından keyif aldığın ürünlerinden oluşan bir kişisel bakım listesi oluşturabilirsin. Özellikle uzun soluklu ve kalıcı ürünlerden oluşturduğun bir liste hem senin hem de diğerlerinin hayatını kolaylaştırabilir. Yoğun tempoda geçen günler için böyle bir liste herkesin kurtarıcısı olacaktır.

 

Yukarıdaki ana başlıklar üzerinden hareket ederek bir veya daha fazla sayıda liste oluşturabilirsin. İster bir listede bu ürünlerin hepsinden bahsedebilir istersen de tamamen kategorilere ayrılmış listeler oluşturabilirsin. Senin kendi tecrübelerinden yola çıkarak ekleyeceğin kategoriler varsa da bunlara ek olarak onları da paylaşabilirsin. Böylece kampüs hayatında yön veren ve ilham olan seçimlerinle; kazanırken kazandırabilirsin.

Alışveriş Listesi Hazırlamak Neden Önemli?

Alışveriş listesi hazırlamak başta senin kendi ihtiyaçlarını unutmaman için önemli. Kaydettiğin bütün ürünleri takip edebilir ve ihtiyaç sırana göre zamanı geldiğinde kolaylıkla liste üzerinden alabilirsin. Aynı zamanda alışveriş listesi hazırlayarak bunu birçok farklı kişiye ulaştırabilirsin. Böylece senin hazırladığın liste üzerinden çok fazla sayıda kişi kendi alışverişlerini gerçekleştirebilir. 

 

Başkalarının senin listen üzerinden hareket ettiği noktada ise kazanmaya başlıyorsun. Senin listen üzerinden alınan her ürün için %10 değerinde Hepsipay papel hesabına yükleniyor. Biriken Hepsipay papeller ile kendi ihtiyaçlarını alman da mümkün oluyor. Bu şekilde ayda 20.000TL’ye kadar kazanç sağlayabileceğin Linkgelir ile tanışmak için liste yapman oldukça önemli.