ÜST
mert aslan sonbahar kış

Mert Aslan X Hepsiburada: Sonbahar & Kış Trendleri

Moda editörü ve stil danışmanı Mert Aslan’ın styling odası oldukça keyifli ve şık detaylar ile sizlerle buluşmaya devam ediyor. Gelin, önümüzdeki soğuk günler için “Sonbahar & Kış Trendlerini” içeren sıcak önerilere hep birlikte göz atalım.

Oldukça sıcak geçen bir yaz mevsiminin ardından gözlerimiz sonbahar ve kış mevsimlerini arar oldu. Sonbahar dendiğinde de kahverengi ürünleri incelemeden geçmek olmaz.

Soğuk günlere Yargıcı dikiş detaylı uzun palto ile merhaba diyebilirsiniz.

Kahverengi suni deri kumaş detayıyla hareket kazandırılan bu kahverengi paltoyu Koton desenli tokalarla kombinleyebilirsiniz. Kahverengi hakimiyeti yaşanan diğer ürünlere ulaşmak için Kahvenin Elli Tonu kampanyamıza mutlaka göz atmalısınız.

Mert Aslan sezonun yeni trendleri arasında “Cut-Out Modasına” da yer veriyor. Bu sezon hemen hemen her defilede karşımıza çıkan cut-out modası cesur bir trend gibi görünse de günlük hayatta ölçülü kullanıldığında çok fazla cesaret gerektirmiyor ve her ortamda uygulanabiliyor.

Örneğin Dilvin siyah elbise için bu trendin en şık uygulanmış hali diyebiliriz.

Biraz daha iddialı bir seçenek arıyorsanız Mert Aslan hayvan desenini üzerinde barındıran Koton sırt detaylı bluzu öneriyor. Simli yapısıyla dikkatleri üzerinize çekmek için başka bir şey yapmanıza gerek kalmayacak. Bu trend ile ilgili çok daha fazla ürüne göz atmak için Cut-Out Modası kampanyamıza tıklayabilir ve alışverişe hemen başlayabilirsiniz.

Sonbahar ve kış trendleri arasında öne çıkan bir diğer favori ise “Monokrom Kombinler”. Join us triko şort ve üzerine yine aynı renkte hırkasıyla hem bu sene oldukça popüler olan takım giyinme trendini yakalayacak hem de monokrom kombini ıskalamamış olacaksınız. Bu sezon size inanılmaz bir görünüm kazandıracak diğer ürünler ise Monokrom Kombinler kampanyamızda sizleri bekliyor.

Modanın kalbinin attığı ürünler ve çok daha fazlası için Mert Aslan’ın yeni trendlere ilham veren ipuçlarına göz atmayı unutmayın!