ÜST

Mert Aslan X Hepsiburada: Tarzınıza tarz katacak tamamlayıcı 10 parça

Moda editörü ve stil danışmanı Mert Aslan, birbirinden keyifli stil ipuçlarıyla styling odasında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Tarzınıza tarz katacak tamamlayıcı ürünlere ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Her kadının ihtiyacı olan parçalardan biri hiç şüphesiz renkli el portföyleri. Bu parçalar, pastel veya parlak renkler fark etmeksizin kullanıldıkları an her sade bir görünümü renklendiriyorlar. Örneğin sade bir stil tercih ettiyseniz Aldo portföy çanta, stilinizi öne çıkarmak için yararlanabileceğiniz bir aksesuar.

Bu çantaların dışında kıyafetlerime nasıl renk katarım diye düşünüyorsanız renkli topuklu sandaletler de sade stilleri daha enerjik ve parlak bir hale getiriyor. Eminiz Elle mint yeşili sandalet aradığınız enerjiyi size verecek.

Yaz mevsimi için hasır dokulardan da bahsetmekte fayda var. Hasır çanta ve şapkalar mutlaka gardırobunuzda ve tatil bavulunuzda kendine yer bulmalı. Ayrıca Ray-Ban Kadın Güneş Gözlüğü gibi kedi göz güneş gözlüklerini de tarzınıza tarz katmak için kullanabilirsiniz.

Küpelerden çantalara sandaletlerden güneş gözlüklerine, Mert Aslan’ın Hepsiburada için hazırladığı “tarzınıza tarz katacak tamamlayıcı 10 parçaya” göz atmayı unutmayın. Mert Aslan’ın yeni ve şık trendlere ışık tuttuğu daha fazla ipucu için ise Mert Aslan ile Yaz Modası sayfasını inceleyebilirsiniz.