ÜST

Tuvanam’la Yaşam Alanları: Çocuk Oyun Odası

Tuvana Büyükçınar Demir’in sunduğu Tuvanam’la Yaşam Alanları, bu bölümde sonsuz hayaller kurulabilecek bir “Çocuk Oyun Odası” tasarlamanın püf noktalarını sunuyor. Kadınların küçüklüğünden beri pespembe hayaller kurup gerçekleşmesini beklediğini belirten Tuvana, kız çocuklarının kendilerini içerisinde peri gibi hissedebilecekleri bir odanın detaylarını anlatıyor.

Bu odanın duvarı içinde bir kesit yaratmak odaya dinamizm katıyor. Bu kesit, gri ana duvar zemini üzerine pembe ile renklendiriliyor. Keyifli bir çatı formu oluşturduktan sonra, çatının sınırlarını da ışıklı şerit ampuller ile renklendirebilirsiniz. Ayrıca açılır kapanır objeler de çocuk odasında hayat kurtarıcı olarak yer alıyor.

Panjur panellerden açılır kapanır çocuk çalışma ve aktivite masalarına, pembe masa saatinden keyifli kalem ve kağıtlara kadar tüm objeler bu odaya keyifle yerleştirildi. Bu odayla ilgili merak ettiğiniz diğer detaylar ise yeni bölümde sizleri bekliyor. Ayrıca bu bölümdeki ürünlere ulaşmak için Çocuk Oyun Odasına tıklayabilir ve hemen göz atmaya başlayabilirsiniz.