ÜST

Tuvanam’la Yaşam Alanları: Cool Çalışma Odası

Tuvana Büyükçınar Demir’in sunduğu Tuvanam’la Yaşam Alanları, yeni bölümünde “Cool Çalışma Odası” oluşturmanın tüyolarını sizlerle paylaşıyor. Okulların açılması ile birlikte çalışma ortamlarının önemi vurgulayan Tuvana, çalışma odalarının olmazsa olmazlarını sizler için sıralıyor.

Çalışma odalarının rengi, dokusu, aksesuarları ve ışığı seçilen tarza göre çocukların ve gençlerin odaklanma problemini en aza indiriyor. Bu tasarımda, duvarda 3 farklı renk kombinlendi. Antrasit gri, bordo ve siyah istenilen cool ortamı fazlasıyla sağlıyor. Siyah fonun da kara tahta boyası ile oluşturulduğunun altını çizmek lazım. Dünya ne kadar dijitalleşse de geleneksel değerleri sahiplenerek cool bir çalışma odasına sahip olabilirsiniz.

Masanın sağ tarafından bulunan raflı dolaplar; dosya, kitap ve dekoratif aksesuarlar için hoş bir altyapı oluşturuyor. Duvar raflarından, aydınlatmalara ve metal çöp kutusuna kadar “cool” bir çalışma odası yaratmak için bütün detaylar yeni bölümde sizleri bekliyor. Siz de hemen bu cool çalışma odasını oluşturmak istiyorsanız, ürünlere ulaşmak için Tuvanam’la Okula Dönüş bölümüne göz atmayı unutmayın.