ÜST

Tuvanam’la Yaşam Alanları: Muhteşem Duvarlar

Tuvana Büyükçınar Demir, Tuvanam’la Yaşam Alanları’nın bu bölümünde, sonbaharı derinliklerine kadar hissettiğimiz şu dönemde, sımsıcak renklere sahip “Muhteşem Duvarları” sizlerle buluşturuyor. Tuvana, duvarlarınızı uygun fiyatlarla nasıl keyifli bölümlere dönüştürebileceğinizi ve pratik çözümlerle duvarları nasıl tasarlayabileceğinizi göstermek için sizleri bu harika bölüme davet ediyor.

Tuvana, bu bölümde duvarı bir dresuar ile birlikte kullanıyor ama siz aynı uygulamaları yatak odanızda, çocuk odanızda ve yazlık evinizde de rahatlıkla hayal edebilirsiniz. Tuvana, öncelikle beyaz duvarı, Hepsiburada’da envai çeşit desenlerini ve renklerini bulabileceğiniz altın şerit etiketler ile dekore ediyor. Bu tasarımda simetriden kaçınarak irregüler formlar kullanılıyor.

Dinamik bir duvar altyapısı hazırladıktan sonra özenle seçilmiş, birbirinden güzel ve makul fiyatları tabloları yine karmaşık bir formatta asmayı tercih ediyoruz. Bu birbirinden farklı tabloların renk bütünlüğüne dikkat etmekte fayda var. Seçtiğiniz tabloların hepsini sepetinize attığınızda liste halinde uyumlu olup olmadıklarını görebilirsiniz.