ÜST

Tuvanam’la Yaşam Alanları: Sonbahar Köşesi

Tuvana Büyükçınar Demir, Tuvanam’la Yaşam Alanları’nın yeni bölümünde şehirlere dönüşle beraber sıcacık evlerimizde küçük değişikliklerle bir “Sonbahar Köşesi” yaratmanın püf noktalarını sizlerle buluşturuyor. Farklı köşeler yaratarak, evlerimize büyük değişiklikler katmak mümkün ve bu köşe muhteşem bir sonbahar esintisini taşıyorsa daha da keyifli.

Tuvana, duvarlarda tek düzeliğin önüne geçmek için, bu tasarımda hem boya hem duvar etiketlerini birlikte kullanıyor. Bu dokunuş, keyifli, geometrik ve estetik bir etki yakalamaya yardımcı oluyor. Tuvana, sonbaharın gelişine uygun olarak kiremit, siyah ve kırık beyazın uyumunu kullanıyor.

Tüm duvar kombinasyonu ve üç ayaklı lambader ile uyumlu çizgili pufu yine geometrik desenli hoş bir halı üzerine yerleştirmek harika bir bütünlüğü yakalamanızı sağlayacak. Sonbahar atmosferini ve havasını evlerinize getiren bu hoş tasarım ile ilgili diğer bilgiler yeni bölümde sizleri bekliyor. Sonbahar köşesindeki keyifli ürünlere ulaşmak istiyorsanız Tuvanam ile Sonbahar Köşeleri bölümüne göz atmayı unutmayın.