ÜST

Tuvanam’la Yaşam Alanları: Unisex Çocuk Odası

Tuvana Büyükçınar Demir’in sunduğu Tuvanam’la Yaşam Alanları, yeni bölümünde sizleri “Unisex Çocuk Odası” ile buluşturuyor. Parkeden duvar etiketlerine, halılardan çadırlara kadar, bir çocuk odası dekore etmek için ihtiyacınız olan fikir ve önerilerin Hepsiburada!

Çocukların renkli dünyalarına ve hayal güçlerine uyum sağlamak bu dekorasyondaki kilit noktalarından biri. Özellikle duvarda kullanacağınız bordür detayları ve etiketler çocuğunuzun severek vakit geçirebileceği bir oda yaratma kısmında ön plana çıkıyor. Ayrıca unutmadan söyleyelim, çocuk odasında geometrik desenlere yer vermek çocukların hayal güçlerini geliştirmeleri için oldukça önemli.

Oyun çadırından aydınlatmaya, renkli yastıklardan dağılan oyuncak ve kıyafetleri toplamak için kullanabileceğiniz kağıt çuvala kadar birçok fikir ve ürün Hepsiburada’da sizleri bekliyor.

Çocuğunuza ait bir oda dekore ederken duvardaki detaylar da oldukça önemli. Kt Decoration Siyah Astronot Duvar Sticker Set çocuğunuzun kendini hayal dünyasında gibi hissedebileceği keyifli bir ortam hazırlıyor.

Çocuk odalarının en önemli parçalarından biri de tabii ki yataklar. Doğal çamdan üretilen Okba Montessori Kenar Korumalı Kızıl Derili Model Yatak şık ve hoş görüntüsü ile çocuğunuzun odası için vazgeçilmez bir parça olacak.

“Unisex Çocuk Odası” için diğer detaylara ve önerilere ulaşmak istiyorsanız yeni bölümü izlemenizi mutlaka tavsiye ediyoruz. Bu renkli ve eğlenceli odadaki ürünlerin hepsine “Tuvanam ile çocuk odaları” listemizden ulaşabilirsiniz.