Külotlu çorap modası bu kışı kasıp kavuracak: En gösterişli modeller

Bu kış tüm vitrinlerde göreceğiniz o trend parça, külotlu çorap! Havalar yavaş yavaş soğumaya başlıyor. Kışlık kıyafetler bazanın altından çıkıyor. Ve tabii ki soğuk havalarda da tarzından ödün vermeyenler, eteklerden, elbiselerden, şortlardan bu sezonda da vazgeçmiyor! Kış aylarında kombinleri hem daha şık bir hale getiren hem de bacakları sıcacık tutan külotlu çoraplar tarz kadınların kesinlikle olmazsa olmazı. Bu sezonun en gösterişli, en kullanışlı, en moda külotlu çoraplarını sizler için seçtik!

En klasik, en kullanışlı: Korseli ten çorap

külotlu çorap

Hem günlük kıyafetlerle hem de abiyelerle çok şık duran yarı şeffaf ten külotlu çorap tabii ki listemizin başında geliyor! Çünkü asil ve şık görünümünün yanında, bir de bel kısmında bulunan özel toparlayıcı ve şekillendirici korsesiyle de anında bir beden inceltme özelliğine sahip. Karın, baldır ve baseni toparlayıp vücudunuzu şekillendirirken, bacağınızı da pürüzsüz gösteriyor! Her kombine uygun, inanılmaz kullanışlı bu çorap için kadınların olmazsa olmazı demek yanlış olmaz. Eğer daha önce hiç denemediyseniz, sitemizden Penti’nin Form Korseli Külotlu Çorabına çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Parlak taşlı külotlu çorap

 külotlu çorap

İddiayı, gösterişi sevenler bu model sizin için! Şık bir davete giderken, kıyafetinizin altında basit durmayacak, ışıltısıyla bütün gözleri üstünüze çevirecek bir çorap modeliyle karşınızdayız. File çorabın üstüne işlenmiş parlak taşlar bacaklarınızda ışıl ışıl parlayacak, kombininizin star parçası olacak! Daymond markasının Parlak Taşlı Siyah modelini sitemizde bulabilirsiniz.

File külotlu çorap

Hep bildiğimiz file çoraplar, son yıllarda kendinden daha çok söz ettirmeye başladı. Yeni yeni trendlere uyarlanan, hem günlük kıyafetlerle hem abiyelerle kombinlenebilen bu çoraplar gerçekten çok tarz duruyor ve dikkatleri üzerinize çekiyor. Özellikle bu dönemlerde çok popüler olan yırtık pantolonların içine file çorap giyme modasına siz de katılmak isterseniz sitemizden Pentinin İnce File Külotlu Çorabını edinip hemen bu akıma dahil olabilirsiniz! 

Renkli çorap

 

Kombinlerinde renkliliği, canlılığı seven cıvıl cıvıl kadınların tercihi: Renkli çoraplar! Açık düz renk eteklerin, elbiselerin altında çok ama çok tatlı duruyorlar. Sitemizden Penti’nin 15 renk seçeneğine sahip renkli külotlu çoraplarından bir tanesini seçip, hem gününüzü hem kombininizi renklendirebilirsiniz! Bizce bu renkler insanın modunu bile yükseltir!

Çizgi desenli çorap

Şık olmak için bazen incecik, küçücük bir detay bile yeterlidir. Bu çorap, bize bunu bir kez daha kanıtlıyor! Arka kısmındaki çizgi detayı ince ten çorabın bütün havasını değiştirmiş. Her sezon tercih edilen, modası asla geçmeyecek olan bu asil çizgi desenli modele dolabınızda yer vermelisiniz.

Diz üstü çorap görünümlü külotlu çorap

Diz üstü çoraplar görüntüsüyle dikkat çeken, oldukça seksi duran çok klasik iddialı bir parçadır. Yalnız, kullanış açısından çok rahat oldukları söylenemez. Çorabın kaydığı, aynı yerde durmadığı, sürekli çekiştirmek zorunda kaldığınız durumlar mutlaka başınıza gelmiştir. Bu yüzden biz de sizlere diz üstü çorap görünümlü külotlu çorap önerisiyle geldik. Üstelik üstüne bir de balerin kondurulmuş, çok tatlı bir hal almış! Italiana markasının rahatlığınız düşünülerek tasarlanmış bu çorabı sitemizde mevcut!

Bileği taşlı çorap

külotlu çorap

Hayır, çorabın üstüne halhal takılmamış. Çorabın kendiliğinden halhalı var! Bu bileği taşlı külotlu çorap, daha önce gördüğümüz modellerden farklı. Çok zarif duran tasarımıyla kendine adeta hayran bırakıyor. Görüldüğü üzere, ufak bir taş dokunuşuyla abartıya kaçmadan da çok şık olabilirsiniz. Music Legs’in bu çorabını kaçırmayın deriz! 

Leopar çorap

  

Leopar sevdalıları, sizi de unutmadık! Kombinlerinde leopar kullanmayı çok sevenlere bir alternatif olarak, leopar desenli külotlu çorap önerisini sunmak istedik. İddialı kadınların favorisi olacağından emin olduğumuz bu çorap şu anda sitemizde stokta!

Zevkinize uygun külotlu çorabı seçtiyseniz, etek-külotlu çorap kombinini en güzel tamamlayan parçaya geçelim mi? Evet, yani, çizmelere! Bu kışın en moda, en güzel çizme ve bot modellerini öğrenmek için sayfamızdaki “Kış Modasının Vazgeçilmezleri: Botlar ve Çizmeler” yazısını kesinlikle okumalısınız! Bu kış, sizden tarzı olmayacak.